Skocz do zawartości

Śląskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Polecam serwis klimatyzacji „Śląski A&M”. Naprawdę dobrzy fachowcy od klimatyzacji. Robiłem u nich już parę aut i zawsze wyjeżdżałem zadowolony no i nie kasowali niewiadomo jakich pieniędzy.

 

Śląski A&M

43-109 Mikołów

ul. Rolnicza 9

Tel/fax (032) 226 28 73

 

Dodatkowy plus za zamiłowanie do marki BMW :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki serwis klimatyzacji polecacie w rejonie Rybnika, Wodzisławia, Jastrzębia Z.??? Chodzi o sprawdzenie poziomu gazu i ewentualne dopełnienie.

POZDRAWIAM MANIAKÓW BMW 🙂

Z BMW od 2004roku. Na forum od 2005r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam w Zabrzu warsztat koło makro przy alejach Korfantego - tam gdzie znajduje się myjnia i stacja. Prawie brak kolejek, można patrzeć na to co robią przy aucie i ceny jak na norauto. Nie polecam natomiast warsztatu w Bytomiu, a dokładniej w Miechowicach - na szyldzie pisze, że zajmują się dieslami, ale przekonałem się, że nic nie potrafią - umówiłem się dwa tygodnie wcześniej i trzymali mi auto przez trzy dni nie kiwając nawet palcem przy nim :/ wkurzyłem się i zabrałem go, jak chciałem regenerować wtryski to powiedzieli: "że lepiej nie ruszać ich, bo potem może być tylko gorzej" :/

Nie polecam również Bosch Diesel Serwis w Piekarach Ślaskich - pojechałem do nich na wymianę paska rozrządu i okazało się, ze cuda na kiju porobili, w dodatku wzięli 600zł za to (pasek rozrządu, dwa paski klinowe i rolka napinająca + robocizna) - sprawa im się skomplikowała :/ nawet nie powiedzieli mi o zaistniałych problemach, wszystko zobaczyłem dopiero gdy zmieniałem silnik :/

http://images33.fotosik.pl/376/633352ed1b63d463.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

witam

nie zaglądałem do tego działu ostatnio :( trzeba było napisać na PW, wracając do tematu serwis BMW obok mysłowickiej giełdy to zwykli partacze i za nazwe powinni ten warsztat zamknąć, a wracając do sedna takie rzeczy jakie zrobili kumplowi z e36 316i to chyba nikt nie jest w stanie zrobić totalna rzeznia ale zeby nie przesadzac podam mały tylko przykład pierwszego warsztatu który "naprawia" sondy lambda i "regeneruje" gumy do przeplywek tasma izolacyjna ehhh poprostu szkoda na ich temat dalej sie rozpisywać. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jeżeli ktoś ma problem z klimatyzacją a jest z okolic Katowic http://www.materla.com.pl/ ten człowiek jako jedyny zdjagnozował uszkodzenie !!!!!

A absolutnie odradzam tego gościa http://www.chlodnice.neostrada.pl/ zdjagnozowac uszkodzenia nie umiał tylko kasowac wyżuciłem u niego pare stówek w błoto a efektu nie było i jeszcze uszkodził mi przedni reflektor !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam ponownie. Jakiś czas temu polecałem wam warsztat M-Auto w Katowicach przy ulicy Roździeńskiego. Od 3 lat serwisuję tam auta - najpierw e30, teraz e36 i przyznam, że nigdy się nie zawiodłem... aż do teraz! Pojawił się problem uciekającego oleju - Panowie na warsztacie powiedzieli: "Problemem jest odma, trzeba wymienić i problem zniknie". Wymienili, skasowali ok. 300zł, a olej jak ubywał tak ubywa. Przy okazji wymiany odmy poprosiłem, żeby zerknęli na tylne zawieszenie (lewe koło), bo coś mi tam dzwoni na nierównościach... i sprawdzili "Proszę Pana, tam jest sprężyna pęknięta i trzeba wymienić! Koszt ok. 500zł (200zł sama robocizna!)" Trochę mnie to przybiło i odmówiłem, pomyślałem, że sam wymienię, w końcu to proste. Pojechałem do sklepu, kupiłem sprężyny podnoszę auto a tu sprężyny w eleganckim stanie! nic nie pęknięte! Problem dzwonienia dotyczył poluzowanego klocka hamulcowego (brak metalowej spinki przytrzymującej go)! - pomyłka? chyba nie!

To jeszcze nie wszystko! Panowie z tego warsztatu uwielbiają dopisywać do rachunku "dolanie oleju" tłumacząc, że miałem minimum i musieli dolać! Kolejna ściema! 2 dni przed oddaniem na warsztat dolewałem i nie możliwe, że litr zniknął po przejechaniu 15km! :) 38zł skasowali :D

Odnoszę wrażenie, że z wizyty na wizytę jestem coraz gorzej traktowany...

Wspomnę jeszcze, że przyrysowali mi listwę na drzwiach, ale nie mam jak tego udowodnić, gdyż nie oddawałem im auta osobiście i nie mam pewności, że auto wjeżdżało na warsztat bez rysy :mad2:

Uważajcie na nich! :cool2:

:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Również polecam p. Józka Materlę z Kalinowej w Katowicach. Kozak pierwszej wody jeśli chodzi o elektronikę i elektrykę samochodową, klima to tylko jedna z działek jaką się zajmuje. Generalnie jeśli chodzi o warsztaty to mam pewien podział obowiązków :norty:

 

1. Klima i poważne problemy z elektroniką/elektryką - Materla.

2. Webasto (klimę też robią) - HVAC Gliwice.

3. Ogólnobeemowskie problemy - M-AUTO Katowice.

4. Zakup części - BAWARIA MOTORS Katowice :norty:

 

 

Pozdrawiam! Szerokości i przyczepności :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
POLECAM :cool2: wysmienitego elektryka samochodowego::firma::

 

AUTO-RADIO

BYTOM ul.Rostka 16

tel.603 507 597

 

BMW i nie tylko --alarmy,zabezpieczenia,elektronika samochodowa ,caraudio

PS.jako jednemu z niewielu nie przeszkadza jak patrzymy mu na rece :cool2:

POLECAM :!:

 

rowniez polecam. szybko, czystko, bardzo mila obsluga no i nie drogo.

Wszystko o dieslach BMW .::: http://www.bmw-diesel.pl :::.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam.

 

Warsztat Mechaniki Pojazdowej, inż. A. Wolczyk

Katowice, ul. Warszawska 60 (obecnie dojazd od strony ulicy Jerzego Dudy Gracza - wg mapki).

Tel.: 032-258-95-88

Przede wszystkim solidnie, rzetelnie, uprzejmie i przystępnie cenowo. Przerobili setki BMW.

 

%5B640%3A480%5Dhttp%3A//images32.fotosik.pl/307/e097daaf191c47e0.jpg

Edytowane przez Ratovnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ratovnik-polecam warsztat ten warsztat(właścicielem jest Marek Spunda).

Moi znajomi.Troche już tam autko robie(jeśli coś jest do roboty ;) ).Zero fuszerki,znają się na rzeczy.

Zdecydowanie-tak!

Może być każde auto,pod warunkiem że będzie to BMW...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Ten "nowopowstały" zakład prowadzi Krystian, który zajmuje się bmkami od kilkudziesięciu lat,więc nie wiem jak możesz pisać że muszą się wdrożyć.Zresztą przed otwarciem swojego warsztatu był najlepszym mechanikiem u Wolczyka!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

ja tez szukam warsztatu w Gliwicach albo bliskiej okolicy :) do Katowic troche drogi jest ale po opiniach widze ze do M-auto chyba warto sie wybrać ;) Zbyt wielu warsztatow nie odwiedzilem ale z tych co znam to dwa w Gliwicach musze odradzic... pierwszy jest na Rybnickiej na przeciwko Billi z tego co pamietam to nazywa sie

 

"AutoMotoCentrum" dla mnie lipa jakich malo. Koles probowal mi wcisna ze nowy zcisk hamulcowy do Mazdy 323F kosztuje ok 6000zl :| a regenrecje mi zrobi po znajomosci za 300-400zl heh

 

AutoBox odradzam ze wzgledu na niemiłą obsługę, konkretnie chodzi mi o jednego Pana, strasznego buca i cwaniaka.... tylko z nim rozmawialem wiec o reszcie zalogi nie mowie bo moze ok.

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy znacie ten serwis?

 

www.tarnowski.com.pl

 

Ostatnio widzę reklamy w prasie. Zaplecze techniczne chyba mają solidne jeśli kiedyś byli ASO.

 

Słyszałem o nich, ale jeszcze nie znam nikogo kto tam był.

http://images33.fotosik.pl/376/633352ed1b63d463.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
mógłbym ich rozważyć, gdybym wiedział, czemu zerwali współpracę z BMW i kto zerwał - oni czy BMW.

 

Kto przy normalnych zmysłach rezygnuje z autoryzacji :lol: Podejrzewam, że to BMW ich olało, ale jeśli ktoś wie jak było naprawdę to niech rzuci trochę światła na topic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w okolicach gliwic słyszałem o diablo car na pszczyńskiej. ponoć koleś dobry ale ciężki w rozmowie :)

 

dokladnie na luzyckiej (rownoleglej do pszczynskiej) tez moge polecic ten warsztat, choc rzeczywiscie koles ciezki w rozmowie jest. tam same nowe beemki stoja;) bylem 2 razy na przegladzie, wymienialem tam sprzeglo i z pierdol to wymienilem podszybie oraz tapicerke slupkow przednich. generalnie mozna tam zalatwic i grube i blache sprawy. niestety ostatnio jak szukalem gdzie ucieka mi plyn chlodniczy to nie chcialo im sie tego robic "bo takimi starymi sie juz nie zajmuja" ;)

"there's more to living than only surviving"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tarnowskiego to radziłbym sobie podarować. byłem tam na sprawdzeniu auta przed kupnem. wtedy nic o BMW nie wiedziałem. w ostatniej chwili się zorientowałem że zabrali im ASO.

powiedzieli że żaden element w moim aucie nie był malowany, co okazało się nie do końca prawdą. ceny jak w ASO. wogóle po roku eksploatacji dowiedziałem się parę rzeczy o swoim aucie, o których tacy ludzie powinni wiedzieć i mi powiedzieć oglądając samochód, beznadzieja, wiecej tam nigdy nie pojade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jenda wielka lipa to AUTO WAK w Gliwicach na ul. Toszeckiej, nie poradzili sobie z rozrusznikiem ktory zepsuł sie juz 3 raz w ciagu miesiaca, mojemu koledze probowali ukrasc akumulator :/ i zle pospawali tlumik a jeszcze innemu 3 krotnie ustawiali zbierznosc i nie dali rady tego zrobic :/

 

AUTO WAK

 

to nie mechanicy tylko banda złodziei i partaczy omijać ich z daleka !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.