Skocz do zawartości

Świętokrzyskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 219
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja nie polecam Marco-servis w Kielcach na krakowskiej. ich diagnozy to najlepeij wymienic wszystko

Zgadzam się z kolegą, po moich przejściach z tym "NIBY" serwisem BMW i zapłacie 500zł nie wspomnę o czterech dojazdach do Kielc z reklamacją ich psełdo-naprawy, NIE POLECAM !!! Zaznaczam że auto było nadal nie sprawne a za każdy przyjazd musiałem dodatkowo płacić. Po prostu brak kompetencji i profesjonalizmu. NIGDY WIĘCEJ !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
A czy ktoś w Kielcach korzystał może z MS BIS przy ściegiennego? Są pod jednym szyldem ze sklepem z karczówkowskiej. Jeśli chodzi o sklep to polecam. Chłopaki robią dobre ceny, a i co do jakości produktów też złego słowa nie mogę powiedzieć.
7-er Fahrer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
Witam Radek j dobry nawet bardzo dobry ale arogancja jego niezna granic gość normalnie nie traktuje ludzi poważnie jeżeli zostawiam u gościa 4000 tys z czego jego robocizna różni się o jakieś 40% więcej a on mi robi łaskę że naprawia żenada prosze jak macie na miary na Pana URę lub jakuba łukawskiego bo nikt mi łaski nie będzie robił ja płacę ja wymagam tak jest w handlu a nie pępek świata gośćiowi woda sodowa uderza a częsci wali z ate sandomierz i są tak drogie jak cholera taniej jest na targowicy koło myjki karcher albo allegro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

Potrzebuje pomocy!!

Szukam warsztatu (okolice Jędrzejowa) gdzie sprawdzą mi auto przed zakupem:) Chodzi mi o podłączenie auta pod komputer i sprawdzenie wtrysków, błędów, przebiegu itp. jak by dało radę jeszcze sprawdzić całe auto tj. zawieszenie, bez wypadkowość, hamulce itd było by super, aczkolwiek to sprawdzę na stacji diagnostycznej :)

 

Będę bardzo wdzięczny za namiary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marco-servis w Kielcach, robilem u nich wachacz boczny szybko zrobili i normalna kase wzieli 60zl, czytalem ze sa drodzy, otoz co do jakosci ich uslug nie mam zbytnio porownania ale co do cen owszem,

u nich np. demontaz i montaz tylnego mostu 200zl, bylem zszokowany cena pozytywnie, gdyz podobny serwis z tej samiej sieci tylko pod Szczecinem za to samo bierze 1000zl wiec roznica az niemozliwa,

ci w kielcach maja 60zl za roboczogodzine a ci w Szczecinie 125zl

czyli ogolnie ceny maja wmiare ale z tego co piszecie nie warto u nich jednak robic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Cześć

Jeżdże moja E90 330i byłem ostatnio na przeglądzie w Marco-Servisie ponieważ wielu znajomych mi polecało, również to musze zrobić naprawde moim zdaniem miła i dobra obsługa w sumie nie spotkalem się z rzeczami, które tutaj piszecie. Nie zapłaciłem wcale drożej niż gdzie indziej za filtry olej wymiana oleju i filtra za free naprawde jeżeli chodzi o mnie mogę polecić. A tak szczerze to jeszcze sie nie spotkalem z warsztatem gdzie wszystkim by pasowalo i zawsze bylo git i kazdemu sie podobalo ,sam prowadze firme i wiem ze klienci sa rozni i nie zawsze im wszystko pasuje.

Edytowane przez Tomek E90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
bo kolego wymiana oleju i filtrów to wszędzie zrobią, nawet samemu to zrobić banalne. A co innego jeśli chodzi o warsztat żeby coś zdiagnozować trafnie i naprawić. Na wymianę oleju to można do nich jeździć. Poza tym śmiech na sali, ze byli pod szyldem bmw, a nawet nie mieli porządnego oprogramowania do diagnostyki aut tej marki.

No i tak ten twój pierwszy post na forum i od razu wychwalający warsztat - coś mi to kryptoreklamą śmierdzi.

 

Kolego kameleon3000 mogę Ci powiedzieć tylko tyle nie wiem czym Ci to śmierdzi myślałem ,że forum jest zarówno do polecania jak i odradzania.

A poza tym nie wiem czemu według Cb pierwszy post musi kogoś odradzać.

Może mi to wytłumaczysz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie może kogoś kto zregeneruje wtryski i zakoduje je potem. Bo nie chce mi się jechać z jednym wtryskiem do Krakowa, a może ktoś w okolicy robi. Jak ktoś wie gdzie albo ma kogoś do polecenia niech napisze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
witam. marco-servis to najgorsze mendy , umieją tylko zepsuć samochód. byłem wymienić uszczelkę pod głowicą , wymienili połowę silnika. zapłaciłem 12 tys.odebrałem od nich as samochód chodził jak traktor nie traktor pracuje ciszej.pan powiedział że tak musi być.to jeszcze nic przejechałem trasę 1500 kilometrów i odłączył się przewód chłodzenia silnika. dobrze że trochę kumam i sam naprawiłem i uzupełniłem płyn.dzwoniłem do serwisu i pan powiedział że czasami się zdarza.po przejechaniu 2000 tys. kilometrów oczywiście silnik rzęził jakby metal tarł o metal .aż w końcu poszedł niebieski dym z rury i było pozamiatane. samochód pojechał na lawecie.panowie powiedzieli że uszczelka była dobrze założona, a padły tłoki.po prostu zrobili uszczelkę za zepsuli tłoki. i teraz trzeba będzie się sądzić. ja tak łatwo nie popuszczę. omijajcie szerokim łukiem tych popaprańców. olej to każdy głupi potrafi wymienić albo filtry.panowie lepiej jechać do serwisu bmw.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
To co napisałem o marco-serwis okazało się nieprawdą.Adrenalina robi swoje,napisałem ten post przed diagnozą silnika ,okazało się ,że silnik jest do wymiany a uszczelka pod głowicą została założona prawidłowo przez marco-serwis a to nie ma nic wspólnego z tym co się stało.Następnym razem upewnię się w 100 procentach o wiarygodności od mechanika o stanie samochodu a dopiero póżniej będę opisywał.Jest tam bardzo miła obsługa ,polecam ten serwis a szczególnie pana Marka .Przepraszam ,ze znieważyłem marco-serwis trochę mnie poniosło ale w nerwach wszystko się zdarza .Kto mieszka blisko czy daleko to polecam ten serwis.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Jeżeli chodzi o Starachowice to jest to pan Zbigniew Sierżęga AUTO-SERWIS Z CERTYFIKATEM BMW ul. Południowa 66a tel 504060946 naprawia tylko i wyłącznie samochody marki BMW serdecznie polecam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Mariusz Ptak

Nieciesławice obok Staszowa

 

gość rewelacja. uzdrowił moją Bunię aż miło !

kupe innych osób się męczyło a tutaj zrobionę autko od ręki.

 

Facet ma pojęcie nie tylko o bmw ale również o innych niemcach i francuzach, kupe sprzętu jak i wszystkie kompuitery itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wybieram się do warsztatu w Kielcach na ul. Chłopskiej 20, chcę zregenerować maglownicę - czy ma ktoś jakieś doświadczenie z tym miejscem? Twierdzą że załatwia sprawę w jeden dzień (5-7 h) - nie wiem czy im wierzyć. Więc proszę o opinie.

Tu jest ich strona:

http://www.maglownice-kielce.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Zasłużeni forumowicze
Wybieram się do warsztatu w Kielcach na ul. Chłopskiej 20, chcę zregenerować maglownicę - czy ma ktoś jakieś doświadczenie z tym miejscem? Twierdzą że załatwia sprawę w jeden dzień (5-7 h) - nie wiem czy im wierzyć. Więc proszę o opinie.

Tu jest ich strona:

http://www.maglownice-kielce.pl/

Niech Cię ręka boska broni przed imprezą u tych "fachofcuf" robiłem magiel u siostry w e39 525i, wytrzymał dokładnie przebieg 250km!!! Ciekło z każdego możliwego oringu, chcieli robić od nowa na ich niby gwarancji , nie pozwoliłem, kasy nie oddali, zobaczysz warunki w jakich pracują to sam uciekniesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.