Skocz do zawartości

Świętokrzyskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 219
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 tygodnie później...

ale zabiliście mi gwoździa... widziałem wcześniejsze wpisy i właśnie jutro miałem jechać do tego polecanego "specjalisty i miłośnika"...

 

Szukam kogoś naprawdę pewnego z okolic Sandomierza, Tarnobrzega - możecie kogoś polecić???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znacie może dobrego mechanika w okolicach Kilec, Skarżyska, Starachowic bądz Ostrowca Św. który uszczelni pompe w TDS dobrze i nie zedrze skóry?

Słyszałem że w Starachowicach jest dobry gość od BMW ale nie wiem dokładnie gdzie go szukać, może znacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Radek Olszewski - Sandomierz. Tu nie ma na Niego mocnych, robi przede wszystkim BMW, komputer, cześci z BMW i zamienniki, jak kto lubi. Ma wadę trzeba czekać zeby u Niego naprawić auto.

 

ok kolego.ale weź pod uwagę ze Radek dużo sie nauczył od Zbyszka Ury bo u niego wcześniej pracował.ja własnie Zbysza polecam wszystkim i jeszcze Jakuba Łukawskiego-koleś zna sie na wszystkim i nie ma dla niego rzeczy nie możliwych.POLECAM POLECAM!!!!!

http://img236.imageshack.us/img236/9483/podpis1wx9.png

One heart,one beat

Moja E32 735i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz wiesz dobrze ze czasem jest tak ze nie mozna sie juz niczego nauczyc a wtedy uczysz sie sam. Radek pracował kiedyś w Bosch Service i jeździl na wiele szkoleń, oprócz bogatego doświadczenia ma też podstawy teorii i profesjonalny komputer... Kupuje tez czesci w BMW Misiak a jesli ktos chce taniej Montuje Lemforder'a lub Febi, a jesli hamulce to Ate... Oczywiscie nie neguję Twoich typów..
Bandite Motor Wagen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz wiesz dobrze ze czasem jest tak ze nie mozna sie juz niczego nauczyc a wtedy uczysz sie sam. Radek pracował kiedyś w Bosch Service i jeździl na wiele szkoleń, oprócz bogatego doświadczenia ma też podstawy teorii i profesjonalny komputer... Kupuje tez czesci w BMW Misiak a jesli ktos chce taniej Montuje Lemforder'a lub Febi, a jesli hamulce to Ate... Oczywiscie nie neguję Twoich typów..

 

:) wiem ze Radek pracował w bosch service-nie twierdze ze ma małe doświadczenie na temat bmw(zbyszek ma ten sam komputer).np w porównaniu to takiego chłodnickiego to ma uzasadnione swoje ceny :) bo tego goscia to nie trawie.robi wielka łaske ze dotknie samochodu i skasuje np za malowianie jednego elementu 600zl :lol: smieszny jest gosc.ale wracjac do tematu w sandomierzu tez polecam Radka i Zbyszka i oczywiscie Jakuba.

I nawet mialem ostatnio taką przugode z dmuchawa bo nie działała i pewien z tych w/w mechanikow stwierdził ze miecz do wymiany i nic tu sie nie poradzi.a Jakub??10min i lutownica i wiatrak znowu kosi :D ma chłopak głowe mino to ze sam sie uczy i nie ma zadnych kompów ale i tak daje znakomicie rade.Pantera mnie napewno poprze w tym co mowie o Jakubie.Spróbuj Wojtek(TSA55) a napewno nie bedziesz żałować :norty:

http://img236.imageshack.us/img236/9483/podpis1wx9.png

One heart,one beat

Moja E32 735i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radek Olszewski - Sandomierz. Tu nie ma na Niego mocnych, robi przede wszystkim BMW, komputer, cześci z BMW i zamienniki, jak kto lubi. Ma wadę trzeba czekać zeby u Niego naprawić auto.

 

 

No ma jeszcze jedną wadę - możesz się umówić na termin 3 tygodnie wcześniej a i tak potrafi przetrzymać auto 3 dni na placu nawet go nie dotykając - jest niesłowny.

Nie polecam również robienia blacharki u niego. " Gówno mnie obchodzi, że tutaj nie był oryginalny lakier" usłyszałem jak wyszła nieco kolorowa po jego malowaniu. O tym, że była w tym miejscu rozwalona to dowiedziałem się wcześniej akurat od niego...

 

Jednak przyznaję w tych sprawach co kolega pisze fachowcem jest bardzo dobrym, zagazować też potrafi dobrze.

 

Więc nie podniecajcie się z tym polecaniem aby jego "burkliwe" podejście do klienta nie sprawiło, że musicie świecić oczami przed tymi, którym go polecacie (autopsja)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radek Olszewski - Sandomierz. Tu nie ma na Niego mocnych, robi przede wszystkim BMW, komputer, cześci z BMW i zamienniki, jak kto lubi. Ma wadę trzeba czekać zeby u Niego naprawić auto.

 

 

No ma jeszcze jedną wadę - możesz się umówić na termin 3 tygodnie wcześniej a i tak potrafi przetrzymać auto 3 dni na placu nawet go nie dotykając - jest niesłowny.

Nie polecam również robienia blacharki u niego. " [bAD] mnie obchodzi, że tutaj nie był oryginalny lakier" usłyszałem jak wyszła nieco kolorowa po jego malowaniu. O tym, że była w tym miejscu rozwalona to dowiedziałem się wcześniej akurat od niego...

 

Jednak przyznaję w tych sprawach co kolega pisze fachowcem jest bardzo dobrym, zagazować też potrafi dobrze.

 

Więc nie podniecajcie się z tym polecaniem aby jego "burkliwe" podejście do klienta nie sprawiło, że musicie świecić oczami przed tymi, którym go polecacie (autopsja)

 

Czy aby na pewno mówimy o tej samej osobie? Radek uznaje gaz tylko w zapalniczkach i nie widziałem żeby robił blacharkę...

Bandite Motor Wagen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
"GUZIKA" można polecić. Robiłem kiedyś auto u niego jak jeszcze miał warsztat w garażu na tyłach Politechniki niedaleko Stacji Jet, ale wtedy robił osobiście. Z tego co wiem po przeprowadzce na Górną już osobiście nie brudzi si, ale nie sprawdzone na 100%. Ceny ma nawet przystępne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Jeśli chodzi o Ostrowiec i okolice, to niestety nie ma chyba żadnego dobrego warsztatu, do którego można zaprowadzić swoją bunię z pełnym zaufaniem, ja ze swoją jeżdżę ok 20 km na wschód od Ostrowca do Szczepana Janickiego, który ma swój warsztat w Czachowie obok Ożarowa.
POLSKA TO JEDYNY KRAJ W KTÓRYM PREZYDENT MA SWOJĄ KOPIĘ ZAPASOWĄ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
Gdzie w Kielcach lub okolicy mogę zrobić reprogramowanie sterownika i wykasować błędy(przepływomierz).

 

Też szukałem, dzwoniłem nawet do Marco, ale nie bardzo nawet kumali o co chodzi. Pojechalem do Krakowa do Misiak, zrobili mi za 350 zł, dodam, że u MCars chcieli ponad 600 zł.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Kto tam się pytał o starachowice.

Jest jeden typek co naprawia tylko i wyłącznie beemki ale ja byłem u niego raz i stwierdziłem że jest drogi. Koleś podobno pcha tylko orginalne części. Mieszka w okolicach południowej, jak będziecie w st-ce to pytajcie się o lubiankę i tam już was pokierują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

hej

 

od jakiegoś czasu pomału rozkręcam http://tkportal.pl - taki lokalny świętokrzyski portal dla kierowców. Myślę ze będzie to użyteczne bo głównym jego celem ma być prezentacja dobrych warsztatów

 

Proszę o Wasze uwagi ;-)

 

pozdrawiam życząc Wesołych Świąt

 

Pawel[/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Odświeżę trochę ten temat:

Wydaje mi się, że Rafał Mucharski (ul. Petyhorska - niedaleko dawnego stadionu Korony) zna się na rzeczy. Co prawda BMW mi jeszcze nie serwisował ale z innymi moimi samochodami radził sobie bardzo dobrze i zdaje się, że czuje "miętę" do BMW. Jak zwykle u każdego mechanika zalecana duża cierpliwość. Ceny chyba średnie.

Słyszałem też, że ten człowiek z rogu Witosa i Warszawskiej jest ok ale nie sprawdziłem.

Mam wymianę oleju w 118d i zastanawiam się gdzie z tym jechać. Niby sprawa prosta ale przy tym też można coś spie....

Ja z Marco servis z Krakowskiej mam złe doświadczenia - nie wiem czy pracuje tam jeszcze ten sam mechanik co w 2007 ale ten negatyw to w zasadzie to jego zasługa. Partacz - założył mi lewy wahacz na prawą stronę - tarło przy skręcie, niepodokręcane śruby, niechlujna robota choć bardzo szybka. Odniosłem też wrażenie, że lubią dużo części powymieniać.

 

Sprawy czysto mechaniczne (zawieszenia rozrządy itp) całkiem przyzwoicie prowadzi moim zdaniem również Andrzej Ramiączek z synami na ul. Skibowej (prostopadła do Ściegiennego obok kowalstwa artystycznego).

Sporo części używanych ma Piotr Ostrowski - końcówka Częstochowskiej za skarbowym do końca, w prawo i zaraz w lewo w bramę.

A takie usterki jak pozrywane linki w drzwiach czy problemy z szybami, zamkami itp naprawia z dobrym skutkiem Leszek Ludwinek z synem na Ściegiennego przed lecznicą w głębi podwórka, zakłada też alarmy.

U "Guzika" z Górnej dawno nie byłem ale on sam jest ok co do personelu to już różnie bywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam.

Z tego co mi wiadomo,to warsztat Andrzeja i Tomasza Ściubisów bardziej specjalizuje się w serwisie aut VW,Audi,Seat. Ale nie zaszkodzi zadzwonić,lub podjechać i się spytać.Generalnie złych opinii nie słyszałem. Ja wspomnę jeszcze o Darku Łukawskim ma warsztat na ulicy Przegony na Zalesiu. Solidny i znający się na rzeczy,choć nie wiem czy akurat w BMW wszystkiego się podejmie.Zapytać warto.

KTO SZYBKO JEDZIE, TEGO WOLNO NIOSĄ !!!

http://img529.imageshack.us/img529/5021/qqqwr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.