Skocz do zawartości

Warmińsko-mazurskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • 7 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 97
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
BMW Fota Olsztyn zostało zlikwidowane, o ile mi wiadomo pozostał tylko sklep części Fota. Firma Fota straciła Autoryzacje koncernu BMW na skutek braku porozumienia co do kalkulacji finansowych :) z moich informacji wynika ze nie będzie za prędko nowego salonu BMW w Olsztynie gdyż koncern BMW ma kosmiczne wymagania co do salonów które autoryzuje i nie wydaje mi się by jakikolwiek inwestor w Olsztynie wytrzymał finansowo te wymagania. Jednakże jeżeli ktoś szuka serwisu BMW to aktualnie znajduje się on na Sikorskiego w serwisie Krysgum Euromaster, pracuje tam serwisant z serwisu Fota Bmw(widać ze wie co robi, ale zdarza się mu zapomnieć coś podłączyć) bardzo mila i rzetelna obsługa, służą radą i nie próbują naciągnąć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
poszukuje jakiegos zakladu co mi odnowia tapicerke skorzana czy ktos mi podpowie cos

Nie wiem co rozumiesz przez odnowienie... ja kierownice obszylem swieza skora w sprecowie (droga z olsztyna na bezledy jakies 10-15 min) latwo znalezc, gosc ladnie robi i wydaje mi sie ze niedrogo calkiem ogolnie zajmoje sie tapicerkami samochodowymi.pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
za dawnym rolnikiem był sklep z tłumikami i mieli montaż na miejscu więc może tam dojazd tak jak byś jechał do biedronki tylko nie skręcasz pod sklep na parking tylko jedziesz obok budynku w taką mała bramę i tam kawałek w podwórku i na lewo bimot jak dobrze pamiętam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
Hej. Ma ktoś może namiary na kogoś kto dobrze a nawet bardzo dobrze ogarnia elektronikę w E39, w Ełku? Może też być w promieniu do 100km.Nie koniecznie jakiś warsztat ,może ktoś z forumowiczów ma kompa i oprogramowanie.Serdeczne dzięki za pomoc .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Ma ktoś może namiary na kogoś kto dobrze a nawet bardzo dobrze ogarnia elektronikę w E39, w Ełku? Może też być w promieniu do 100km.Nie koniecznie jakiś warsztat ,może ktoś z forumowiczów ma kompa i oprogramowanie.Serdeczne dzięki za pomoc .

 

Ruciane Nida , wylot na Piecki - bodajże Tkacz ,ale nie jestem pewien . W Piszu , Deptuła jest ogarnięty , ale z terminami ciężko i zdarzają się poślizgi. Numerów niestety nie pamiętam do nich

 

EDIT

 

http://tkacz.mazury.info/

http://dobrymechanik.net/mechanicy/pisz/firma-kamaro-deptula-robert.html

Kamil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.