Skocz do zawartości

Wielkopolskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

W tym zakładzie byliśmy akurat z naszym drugim autkiem, ale opinią musimy się podzielić

Uwaga !!!

 

Auto ( Audi A4) trafiło nieszczęśliwie do tego warsztatu.

 

Niestety przy każdym terminie odbioru okazywało się, że auto nadal nie jest w pełni sprawne i jeszcze "na trochę " musi zostać.

 

Po prawie 3 miesiącach ( po tym jak p. Wojtek przestał odbierać telefony ) pojechaliśmy odebrać samochód. To co zobaczyliśmy przeszło nasze oczekiwania:

 

- auto po dach wyładowane płytkami na budowę p. Wojtka

- rozbity lewy bok ( jak się tłumaczył... żona tylko pojechała do Tesco )

- wycięty katalizator

 

Nieszczęśliwie dla p. Wojtka auto jest monitorowane w systemie GPS. Jak się okazało ten wątpliwej jakości mechanik, nie tylko rozbił nam auto ( ponieważ przyjechaliśmy już be uprzedzenia nie zdążył nic już zrobić - choć przy samochodzie, który nigdy nie był uderzony i tak by nam to kiedyś "wyszło"), ukradł katalizator - to jeszcze tygodniowo przejeżdzał sobie tym utem do Obi, Castoramy, itp. ponad 500 km

 

Sprawa oczywiście na policji, ale jest to też ostrzeżenie dla innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W odpowiedzi na opinie napisana przez panią Agnieszkę z Firmy Motoguard z

Ulicy Warszawskiej oznajmiam iż auto do naszego warsztatu trafiło na

usterki które wymagały po naprawie jazdy próbnej,ww pani nie

pofatygowała się nawet do podstawienia samochodu tylko przysłała

pracownika >Na wyrazne życzenie pracownika tej firmy został usunięty

filtr cząstek stałych uszkodzony w wyniku eksploatacji pojazdu o czym

była poinformowana .Za ww naprawę nie zapłaciła 1zł ponieważ nie

było to przedmiotem naprawy a jedynie skutkiem jeżdżenia z utartym

walkiem rozrządu i uszkodzonym wtryskiwaczem.Co do uszkodzenia błotnika

podczas jazdy próbnej sprawa została zgłoszona do PZU nie powstała z

naszej winy a pani Agnieszka wzięła pieniądze z ubezpieczalni i nie

naprawiła auta.Auto nie było u nas 3 miesiące w naprawie nie ma sprawy

na policji itp nie muszę być anonimowy bo nie ma potrzeby odpowiadam

jedynie na brednie wypisywane przez ww.panią z firmy Motoguard .

 

Firma Woytech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

Chciałem polecić warsztat mojego znajomego z Lubonia.

 

Warsztat mieści sie w :

 

62-030 Luboń

ul. Powstańców WLKP 4A

tel. 61 813 1665

61 893 3939

 

www.bearlock.pl

 

Jest to serwis montażowy firmy Niedźwiedź-Lock, w ktorej nie tylko montują blokady do samochodów, ale również :

 

- AutoGaz

- Autoalarmy

- Systemy antynapadowe

- Auto DNA

- Haki Holownicze

- Serwis Klimatyzacji

- Naprawy elektryczne i mechaniczne

- Wymiana płynów, klocków i olejów

- AutoKosmetyka

- Zmiana koloru auta za pomoca folii - carbonowych, matowych etc.

 

 

Na Hasło BMW KLUB, pewnie bedzie jakaś zniżka :)

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

W którym warsztacie polecacie zrobić przegląd przed zakupem beemki?

Jeżeli chodzi o lokalizacje, to interesuje mnie Poznań lub Gorzów (lub coś pomiędzy..).

 

Czy warto płacić 800 w u Smorawińskiego?

 

Z góry dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jestem po pierwszym spotkaniu z p. Zbigniewem Mikołajczakiem.

Póki co mogę tylko chwalić jego mechaników.

Usunęli mi usterki z którymi inni elektrycy nie mogli sobie poradzić.

 

Część wkłada oryginalne, ale ceny są takie same jak ceny dostępne w detalicznych sklepach internetowych BMW takich jak np.

http://www.bmwstore.pl/pl/

 

Także polecam:

BMW Mikołajczak

ul Strzeszyńska 227

POZNAŃ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Co do BMW Mikołajczak powiem jedno - nie jestem pewien, czy ceny usług nie są niższe w ASO. Za wymianę czujnika temperatury w Z3 z silnikiem 1.8 dwa lata temu zawołali 500zł ( czujnik oryginał w ASO Smorawińskiego kosztuje 63 zł , wymiana zajęła mi około 30 minut). Zapłaciłem tylko za podpięcie do komputera 150 zł czym zmotywowali mnie do zakupu interfejsu i ... postanowienia, że już tam nie wrócę.

Oczywiście nie świadczy to o poziomie usług, kilka osób już ich tu chwaliło zdecydowanie jednak nie jest to tani warsztat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Poszukuje w Poznaniu i najblizszych jego okolicach dobrej Stacji Diagnostycznej lub warsztatu który sprawdzi mi solidnie zawieszenie a przede wszystkim GEOMETRIE zawieszenia pod katem zuzycia i bezwypadkowosci w BMW e39 Touring przed zakupem. Bede wdzieczny za jakis namiar lub chociaz adres. Miłośnik Marki :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Geometrię robiłem niedawno u siebie w Swarzędzu w Mototech. Nie mają specjalizacji, a już na pewno w BMW, ale zawias mi ładnie przetrzepali i ustawili. Kilka dni temu coś zaczęło mi złowrogo stukać więc przyspieszyłem nieco przegląd i też do nich pojechałem, z prośbą o kolejne dokładne sprawdzenie co stuka i puka. Okazało się, że to łącznik stabilizatora (resztę przedniego zawiasu robili mi rok temu inni kolesie, bez łączników, same wahacze, sworznie i coś tam). Sprawy typu stan amorków i geometrię to myślę każdy normalny zakład, a już na pewno taki połączony ze stacją diagnostyczną, powinien zrobić.

Szkoda, że panowie nie lubią się tykać gazu, bo bym im też zlecił serwis olejowy z wymianą odmy. A do wyciągnięcia odmy niestety trzeba trochę tam pozdejmować u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Kolego, no właśnie poszukuje ale w Poznaniu to chyba cieżko bedzie o dobra diagnostyke zawieszenia, przekopałem forum i raczej ludzie polecaja mechaników i elektryków niż kogos od geometrii a mi własnie na tym najbardziej zalezy, bo od mechaniki i elektroniki mam speca zeby zbadać przed zakupem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ martinez

Pisałeś że również w okolicach to i też Swarzędz podciągnąłem ;) W sumie to ze Śródki albo Rataj rzut beretem.

W Poznaniu jest polecany na forach niejaki Dawid aka Gruby. Ale z tego co czytam to terminy ma też niezłe, więc jak coś na szybko to Ci pewnie nie pomoże.

W Poznaniu mogę Ci też b dobrego gaziarza polecić, jakbyś potrzebował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to gut :)

 

Niby to jest wątek o warsztatach, ale co tam, podciągnę tu również sklep z gratami - Motozbyt w Swarzędzu - kupowałem właśnie Motula + filterki + łączniki stabilizatorów Meyle, żarówki i jakieś pierdy, zresztą zakupy nie pierwszy raz tam robię i muszę powiedzieć że wszystko super, b dobra obsługa, asortyment bez zarzutu, no i b konkuencyjne ceny! Nic tylko polecać :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
witam. PILNIEE!!! Poszukuje kogos z miejscowosci badz okolic ""GOŁAŃCZ 62-130"" (wielkopolskie)(okolice Piły, Bydgoszczy) w celu sprawdzenia samochodu przed zakupem. potrzebuje pomocy jesli jest tutaj ktos z tych okolic napisz na priv ! bede baardzo wdzieczny jest to dla mnie bardzo wazneee.. dziekuje z gory i pozdrawiam !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,

 

Osoby chcace wgrac polskie menu, lektora polskiego, odblokowac tv/dvd podczas jazdy, aktualizacje nawigacji w modeli BMW z SERII e: 60/e61/e87/e90/e91/92/e70/e71 x5 x6 oraz F seria F01/F02/F07 GT/ F10/F11 i innych zapraszamy na www.navibmw.pl

PARTNER BMW AG


POLSKIE MENU BMW NAWIGACJA E60 E61 E70 E71 X5 X6 E90 F01 F07 F10 F25 F30 G01 G05 G11 G20 G30 KONWERSJA USA EUROPA


KODOWANIE, PROGRAMOWANIE, NAPRAWA NAWIGACJI CCC/CIC/NBT, AKTUALIZACJA, CARPLAY


telefon +48 504384405


http://menupolskie.pl/foto/bmw/baner.gif


http://www.menupolskie.pl/polskie-menu/bmw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.