-
535D Olej w zbiorniczku wyrównawczym!!! HELP!!
Witam mialem kolego ten sam problem.......wymieniona chlodniczka z podstawa i jest gut :) a tez myslalem ze uszczelka pod glowica.Moj specjalist..od BMW aus Kepno od razu stwierdzil ze to chlodniczka :duh: na bank....
-
BMW Navigation DVD Road Map Europe PROFESSIONAL 2013!
Wszystko chodzi w jak najlepszym porzadku :cool2: bardzooo sie przydała Podziekowania dla BEKON74 :)
-
e60 530d 2005 wyswietlacz nie wchodzi w MENU
Podziekowania kolegów z Forumi podsuneliscie mysl ze jest to do naprawienia.....a juz bylem zrezygnowany ze pozostaje tylko wymiana :cool2:
-
e60 530d 2005 wyswietlacz nie wchodzi w MENU
:cool2: naprawione CCC polecam http://skanbis.pl/ :D
-
e60 530d 2005 wyswietlacz nie wchodzi w MENU
Tomek1708 dzieki bardzo za porade..............szukam kontrolera na podmianke :8) moze cos z tego bedzie Pozdro&Thx :cool2:
-
e60 530d 2005 wyswietlacz nie wchodzi w MENU
wydaje mi sie ze tak........nigdy predzej nie mialem z tym do czynienia hmmm... :(
-
e60 530d 2005 wyswietlacz nie wchodzi w MENU
fakt pierwsze to pokretlo do sprawdzenia :) choc watpie poniewaz przycisk menu tez nie dziala ale gdy wcisne przycisk od parktronik to wejdzie na chwile i znów komunikat wyswietla. A moze jakies namiary na ludzi sprawdzonych.... sie tym zajmujacych bedacych w temacie :roll: Dziekuje za podpowiedzi :) Pozdro...
-
Wielkopolskie
Włodzimierz Binek Kępno ul. Poznańska 37 Potwierdzam Wlodzimierz Szymon Binek nr 1 Wlkp :cool2: :cool2:
-
e60 530d 2005 wyswietlacz nie wchodzi w MENU
Witam Pisze z racji zakupionego E60 :) poniewaz mam problem z wyswietlaczem (całym sterowaniem w monitorze) po odpaleniu auta wyskakuje BMW nastepnie ukazuje sie panel sterowania ale nie chce wejsc w menu i inne ustawienia.Po wizycie u znajomego mechanika wgrywany był 2 razy soft i niestety nie pomoglo zawiesza sie nadal teraz jedynie po właczeniu parktronik wyswietla sie auto na monitorze i zaraz pozniej wyskakuje komunikat w dalej nie znanym jezyku ITALY hmm..prawdopodobnie jest walniete cale to sterowanie.......i jesli mozecie mi pomoc ???????? prosiłbym o link z allegro owej (czesci -komputera do wymiany) podobno droga sprawa 1500-2000zł lub jakiejkolwiek podpowiedzi na ten temat Dziekuje Pozdrawiam:) wszystkich Znawców i Miłosników BMW :roll: