Skocz do zawartości

Zachodniopomorskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

A co sądzicie o AutoCenter Będargowo w kwestii lakierowania pojazdów ? Lub być może dysponujecie wiedzą, kto jest podwykonawcą ASO Bońkowscy w temacie lakiernictwa ?

 

Z czystym sumieniem polecam lakierników z Będargowa ! U nich właśnie malowałem ostatnio zderzaki i progi od M-pakietu, a wcześniej także robili jeszcze kilka innych znajomych mi aut i wszystko jest naprawdę zrobione bez zarzutu, pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zmiana softu skrzyni i Silnika?

 

Witam, kupiłem nie dawno betkę 530i w Steptroniku, i szukam jednego konkretnego warsztatu, który zrobiłby mi pełną diagnozę skrzyni( czy m.in konwerter nie przeciąga itp) oraz dynamiczną wymianę oleju.

Przy okazji chciałbym wgrać najnowszy soft wydany przez BMW do mojego silnika i sterownika skrzyni.

Czy znacie kogoś kompetentnego a nie druciarza spod budki z piwem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam.

 

Również i ja mogę polecić warsztat NASO BMW / MAX na harnasiów. Bardzo szybko, sprawnie i fachowo!! Paweł akurat był na urlopie ale równieź i jak najbardziej Krzysztofowi można zostawić auto. DZIĘKI :cool2:

B M W
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Polecam

Warsztat samochodowy Adek

Blachara, mechanika , lakiernictwo , wulkanizacja

Wałcz 78-600

UL. NOWOMIEJSKA 44

Kontakt :

694-039-974 lub 694-039-962

e-mail jrsankowscy@wp.pl

www.autoadek.bnx.pl

 

Tanio , szybko i od ręki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam , niestety muszę się poskarżyć na warsztat przy Bandurskiego .Wczoraj wymieniałem tam klocki -przód ,nie powiem szybko i sprawnie im to poszło jest jedno ale- nawet nie pofatygowali się zajrzeć do tylnych klocków.Wypuscili mnie z warsztatu z niesprawnym układemj hamulcowym,pan mechanik powiedział po naprawie że pedał gazu może sie inaczej zachowywać niż zwykle i tak tez było, ale do cholery nie przez godzinę jazdy po mieście -pedał poprostu wpadał cały w podłogę i dopiero na końcu łapał.Po moim telefonie do pana mechanika że coś szfankuje po jego ingerencji w układ hamulcowy dostałem odpowiedź że to tak ma być i wszystko jest dobrze .Dzisiaj rano czyli na drugi dzień po wizycie w wyżej wymienionym warsztacie na Bandurskiego pojechałem do p.Grzesia na Welecka w Mierzynie gdzie zazwyczaj jeżdżę i co się okazało pęknięty przewód hamulcowy jak byk było widać po zdjęciu tylnego koła .

 

Nie polecam tego pseudo warsztatu z pseudo mechanikami takkie AUTO MISIE ALE NAPEWNO NIE MECHANICY SAMOCHODOWI .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
witam,zna może ktoś warsztat “Auto-Takt. Diesel serwis”, “Widuchowa”, Grunwaldzka 4a?? Słyszałem parę opinii ze jest to "magik od BMW". A może jakieś inne namiary na fachowca od wtrysków i pomp wtryskowych?Interesują mnie okolice Myśliborza Dębna Barlinka Lipin Pyrzyc Gryfina,dzięki i pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Witam,

 

Osoby chcace wgrac polskie menu, lektora polskiego, odblokowac tv/dvd podczas jazdy, aktualizacje nawigacji w modeli BMW z SERII e: 60/e61/e87/e90/e91/92/e70/e71 x5 x6 oraz F seria F01/F02/F07 GT/ F10/F11 i innych zapraszamy na http://www.navibmw.pl

PARTNER BMW AG


POLSKIE MENU BMW NAWIGACJA E60 E61 E70 E71 X5 X6 E90 F01 F07 F10 F25 F30 G01 G05 G11 G20 G30 KONWERSJA USA EUROPA


KODOWANIE, PROGRAMOWANIE, NAPRAWA NAWIGACJI CCC/CIC/NBT, AKTUALIZACJA, CARPLAY


telefon +48 504384405


http://menupolskie.pl/foto/bmw/baner.gif


http://www.menupolskie.pl/polskie-menu/bmw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam. Próbowałem zdiagnozować moje niedziałające bi-xenony skrętne.

 

1. Auto - Mis w Szczecinie - Ogólnie ok. Sprawdzone zostaly bezpieczniki, komputer no i diagnoza - nie wiemy i nie pomożemy. Plus to pewnie to, ze nic nie zaplacilem :P

 

2. Byłem w Car-Fix. Diagnoza bardzo szybko postawiona, jestem umowiony na termin.. troche dlugo trzeba czekac ale wrazenie co do kompetencji jest bardzo dobre :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam. Szukam kogos w Szczecinie kto ma 320D E90 najlepiej seryjne, abym mogl sprawdzic jak zachowuje sie silnik na seryjnym programie.

Ze swojej strony oczywiscie zwracam koszt paliwa ( chce tylko 5-10 min sie przejechac ) lub rowniez oferuje jazde takim autem z silnikiem po chipie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.