Skocz do zawartości

Bmw E36 M3 3.0


ramirez01

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie panowie mam do was bardzo wileka prosbe o rade plnuje zakup betki E36 M3 3.0 znalazlem takowa motor oczywiscie 3 litry w benzynie zagazowany gazem sekwencyjnym rok 94 pelen m pakiet skora idt co powiecie mi na temat tego autka czy warto brac za taka cene 23000 i wogule prosze o wasze szcz

ere opinie z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

???? gaz w M3 ???? :mad2: :mad2: :jawdrop: :jawdrop: :duh: :duh: Kurde koleś musiłbyć niezłym hardcorowcem żeby gaz do M3 zalozyc. Na temat tego co z tym samochodem moze byc nie tak napisałby tu chyba esej. Skoro goscia na benzynie nie było stać to jak on utrzymał to M3, chyba metodą tu przyklej tam pospawaj? Respect dla niego :modlitwa: Ramirez01 M3 za tą cene i z gazem to omijaj szerokim łukiem. Tych ponizej 30 tys zł nawet nie ogladaj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym go nawet nie ogladał. :search: i poczytaj co nieco o M3 to bedziesz wiedzial na co zwrocic uwage i ze nie warto ogladac takowego jesli ma gaz i kosztuje 23 000. Czesci sa kilka razy drozsze niz do innych e36, w wielu przypadkach brak zamiennikow. Wiec skoro koels na paliwo nie mial to skad mial kase na kilka razy drozsze czesci? Silnik jest tak skonstruowany, że nawet nie można przekraczac nim bodajze 4000 obr dopoki sie nie rozgrzeje, a tu koels go gazem katuje :mad2: To jest auto o ktore trzeba dbac szczegolnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie moge znalesc jakies materialy na temat m3 bo kopie po tym necie i same zeczy malo potrzebne szczeze powiem wam panowie ze akurat lata mi czy jest na gaz czy nie ale wole bezyne bo przymiezam sie do zalozenia calego ukladu turbo jak szalec to na maxa przy moich zarobkach bedzie bmnie stac na godziwe utrzymanie tego autka :) choc zastanawiam sie czy nie wziasc jakiegos 2.0 5 drzwiowego bo w marcu zostane tatusiem :) wiec bedzie potzreba autka bardziej spokojnego a z 2 strony hmm :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M A S A K R A :modlitwa:

 

Koleś powinien umieścić adnotację, że chętnie zamieni na zagazowane m3 po spotkaniu z drzewem,ale w sumie bezwypadkowe :twisted2:

Przeczytaj moje artykuły:

Test 530d F10, przekrojowy o E30 i E36

http://img40.imageshack.us/img40/1371/renoma.jpg

http://images.spritmonitor.de/310241.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 23 tys zl to sie raczej 328i szuka...

panowie, nie uświadomiliście szanownego kolegi że bmw to nie opel :D . właszcza m3. nie można po prostu kupić bmw w którym jest dużo do wymiany, bo to będzie znacznie droższe niż by kupić taki sam model w dobrym stanie. można kupić z autohausu astre I z wydechem, lambdą, klockami, oponami, zawieszeniem, świecami, filtrami i płynami do wymiany, i jeszcze z lakierem do spolerowania, bo to nie zabije finansowo (choć pewnie będzie równowartością tej astry) ale nie bmw.

 

m3 z gazem :duh: to ja nie mialem w 320...

compact z ogloszenia :duh: ale za to jak mu sie felgi świecą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że facet włożył gaz do m3 to nie znaczy żę nie było go stać na zakup benzyny bo można tak powiedzieć o wszystkicj którzy mają instalację.

Większość ludzi posiada M jako 2, samochód w rodzinie żeby sobie polatać w wolnej chwili, poczuć zajefajną przyjemność z jazdy. Może gość używał nacodzień i poszedł na ekonomię. Ale to jeden aspekt.

Drugi jest taki że M mimo że z 3,0 ciężko znaleźć w tej cenie. Ja bym pojechał obejrzeć auto nic nie szkodzi ("kupić nie kupić poprzymierzać warto"). Ja wszystkie swoje auta kupowałem w dobrej cenie, szukałem, oglądałem negocjowałem itp.

Ktoś napisał że w tej cenie to się szuka 328 z tym, że w 94 nie było takowych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do m3 to nawet nie powinno sie lac benzyny 95 tylko 98 :roll: i tak jak koledzy powiedzieli... od 30 000 to mozna cos zaczac szukac. I wcale bym sie nie nastawial na szybkie znalezienie. :nienie: bo co nagle to po diable :twisted2: uwierz mi ze jezeli by bylo takie super za 23 000 to by chwila moment sie sprzedalo za taka cene.. A obejrzec zawsze mozna (jesli jest stosunkowo blisko) bo przy pozniejszych egzemplarzach bedzie jakis punkt odniesienia... Moze za ta kase poszukaj 328 :worried:

A co do informacji o M3 to wpisz w google... zaznacz "szukaj na stronach kategorii. Jezyk polski i tyyyyyyyyyyyyyyyyle czytania ze weekendu ci braknie :wink:

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tych ponizej 30 tys zł nawet nie ogladaj.

 

http://moto.allegro.pl/item229343384_bmw_m3.html

 

http://moto.allegro.pl/item228363207__bmw_m3_.html

 

http://moto.allegro.pl/item231045586_bmw_m3_mega_wyglad_nowa_.html

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3094935

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C2615114

 

No jak posłucha twojej rady to chyba nic nie kupi...wygląda na to że w polsce M3 nie kupisz....

 

Nastraszysz kolegę...bedzie siedział na tym allegro badz otomoto i szukał całe życie M3 powyżej 30.000 aż w końcu znajdzie i kupi od ręki a okaże sie pospawane z 3 czesci lakierowane milion razy z przebitymi numerami itp...

 

Lepiej jechać obejrzeć.. a nóż ktos sie nie orientuje w cenie..

 

TAK NA BOKU :

Kumpel trafił F.Punto z przebiegiem ok. 20.000 km 1997 r. za 5000zł....przebieg oryginalny,z tyłu jeszcze folia na siedzeniach czyściutki, pachnący fabryką, a co najważniejsze..Przebieg udokumentowany u KOTA i pozniej sprawdzona zgodnosć.

A jezdziła nim starsza babcia do kościoła co niedziele.Po prostu nie orientowała się w cenie..

 

Czasem trzeba jechać sprawdzic bo można niezła ofertę przegapić..a pożnie j pluć sobie w brode..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
To że facet włożył gaz do m3 to nie znaczy żę nie było go stać na zakup benzyny bo można tak powiedzieć o wszystkicj którzy mają instalację.

Większość ludzi posiada M jako 2, samochód w rodzinie żeby sobie polatać w wolnej chwili, poczuć zajefajną przyjemność z jazdy. Może gość używał nacodzień i poszedł na ekonomię. Ale to jeden aspekt.

 

No i właśnie, jak ktoś kupuje M3 jako jedyne auto do jazdy na codzień to albo jest cholernie bogaty albo jest kretynem. Zakładanie gazu w takim przypadku do takiego auta to nie oznaka mądrości ekonomicznej ale głupoty. Przecież nie na samym gazie koszta się kończą. Chyba, ze to jest już agonia tego auta i ktoś po prostu założył gaz i puszcza auto poniżej kosztów szukając napalonego jelenia na tanie M3. :duh:

 

A jezdziła nim starsza babcia do kościoła co niedziele.Po prostu nie orientowała się w cenie..

 

Czasem trzeba jechać sprawdzic bo można niezła ofertę przegapić..a pożnie j pluć sobie w brode..

 

Eheheh, dziś to każde auto i w opini sprzedającego i klienta które kupił jeździło tylko w niedziele, a prowadziła babcia w mocherowym berecie.

 

A odnośnie aut z linków, BARACHŁO, a przynajmniej 3 które otwarłem. Co to za M3 się pytam na gównianych felgach nie 'M', z jakimiś popierdólami typu 'tuningowe lampy' itd, itp.

"M" ma być od początku do końca oryginalne w wyglądzie, a nie po modyfikacjach pseudo tunerów albo cieniasów których po stłuczkach nie stać na oryginalne części.

Edytowane przez BaX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może kolego kup sobie jakieś coupe w dobrym stanie nawet z 92roku i włóż do niego silnik z osprzętem M3. Na allegro są nawet 2szt. Daje słowo, że w lepszej kondycji niż to zagazowane cudo.

Swoją drogą wszyscy maja dużo do powiedzenia na temat M3. Polecam popytać kogoś kto je ma :)

///M3T: 545KM 671Nm


Moje zabawki ;)

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=26716

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś napisał że w tej cenie to się szuka 328 z tym, że w 94 nie było takowych :)

oj były były i to do wyboru do koloru, sedan , coupe, cabrio, turing... :!:

ZAWIOZĘ NA ŚLUB !!!!


%5B640%3A129%5Dhttp%3A//xenonis.whitestarprogramming.de/save_the_e36/img/pics/banner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech sie wypowiedza posiadacze obecni lub tacy co mieli M3 to moze bedzie obiektywniej. Bo narazie to radza chłopakowi sami "marzyciele" (wza wyjatkiem krismax):mrgreen: z całym szacunkiem dla audytorium. :modlitwa: sam jestem ciekaw kto gdzie i za ile kupił swoje M3 i jak bylo z jego awaryjnoscia. TYLKO OBIEKTYWNIE :twisted:

 

Ps KRISMAX: Te foteliki w is'ie to dokładane?

 

Pzdr :twisted2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś napisał że w tej cenie to się szuka 328 z tym, że w 94 nie było takowych :)

oj były były i to do wyboru do koloru, sedan , coupe, cabrio, turing... :!:

Kujon z tego co mi wiadomo to w '95 zakończyła się produkcja 325i i wyszły modele z nowymi silnikami z oznaczeniami 323i oraz 328i.

Znajdź mi 328 z '94 proszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te egzemlarze to nie jest najlepszy przyklad na fajne M3 ... :lol:

ja radzilbym poszukac za zachodnia granica. jakos nie mam zaufania do aut z polskiego rynku.

Bumier

http://img340.imageshack.us/img340/1074/bumier2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eheheh, dziś to każde auto i w opini sprzedającego i klienta które kupił jeździło tylko w niedziele, a prowadziła babcia w mocherowym berecie.

 

A odnośnie aut z linków, BARACHŁO, a przynajmniej 3 które otwarłem. Co to za M3 się pytam na [bAD] felgach nie 'M', z jakimiś popierdólami typu 'tuningowe lampy' itd, itp.

 

co do mocherków....hehe ta babcia to własnie typowa taka i nie żadna podstawiana.. pisałem ze przebieg i wszystko było sprawdzane jeszcze przed zakupem w serwise KOT..i wszystko się zgadzało..

 

a te linki to przedstawiłem nie po to żeby polecić tylko pokazać ze w polsce większosść M3 stoi poniżej 30.000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.