Skocz do zawartości

Klima dwustrefowa


zenek123

Rekomendowane odpowiedzi

według mnie żadna e36 nie miała 2 strefowej klimy.

Może masz wsadzony inny sterownik i dlatego tak sie dzieje

 

to ciekawe czemu ja mam dustrefowy klimatronic :) ?? W sumie nie tylko ja :) Cos kolego krecisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według mnie żadna e36 nie miała 2 strefowej klimy.

Może masz wsadzony inny sterownik i dlatego tak sie dzieje

To ja też mam w takim razie inny sterownik. fuck myślałem że mam ori.

 

Zenek spróbuj odkręcić elektrozawór (tak jak napisał Pawelos to pewnie to) nagrzewnicy. Pewnie się zastał i nie otwiera Ci na cieple powietrze. Ja tak miałem kupiłem jakiś czas temu za 100 na allegro i śmiga nowy chyba coś ok 270pln. Może wystarczy go tylko przeczyścić. Jak otworzysz maskę to znajduję się on po stronie kierowcy blisko podszybia, zlokalizujesz go spokojnie. Idą do niego 3 węże, jest metalowy i wchodzi do niego jeszcze koskta z przewodami. Ja na swoim mam nr czesci (do 1.8i) 1 147 412 147

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również posiadam dwustrefowy klimatronik. Dziala bez zarzutu. Można wybrać dowolną temperaturę po dowolnej stronie. Tak jak napisał kolega, sprawdź elektro-zawory. Jeśli to nie pomoże, to można będzie przypuszczać, że siadło sterowanie samego klimatroniku.

Pozdrawiam. :8)

Żyj z pasją !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam!!

Mam małe pytanko!!

Ostatnio dałem radę rozbić moje E36 316 limuzyna (bez klimy) :(

Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło!!

Kupiłem dzisiaj E36 318 turing!! :D

No i nawiązując do tematu: po wyłączeniu auta i wyjęciu kluczyka przez jakiś czas słychać zza panelu klimatronika jakieś brzęczenie!! Jakiś wentylatorek chyba?? Czy to normalne?? Jeszcze nie wiem jak długo ale jak wsidłem po godzinie do autka to juz nie brzęczało...

Czy u Was też tak się dzieje i dlaczego??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

Mam małe pytanko!!

Ostatnio dałem radę rozbić moje E36 316 limuzyna (bez klimy)

Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło!!

Kupiłem dzisiaj E36 318 turing!!

No i nawiązując do tematu: po wyłączeniu auta i wyjęciu kluczyka przez jakiś czas słychać zza panelu klimatronika jakieś brzęczenie!! Jakiś wentylatorek chyba?? Czy to normalne?? Jeszcze nie wiem jak długo ale jak wsidłem po godzinie do autka to juz nie brzęczało...

Czy u Was też tak się dzieje i dlaczego??

to jest normalne nie ma co się martwić :8)

Prowadziłeś kiedyś BMW? To jest adrenalina, to jak narkotyk - wciąga. Jesteś królem świata i nikt ci nie podskoczy :diabel_faja:





Nowe forum BMW tylko dla serii 3

http://www.3er.pl

warto tam być!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

Mam małe pytanko!!

Ostatnio dałem radę rozbić moje E36 316 limuzyna (bez klimy) :(

Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło!!

Kupiłem dzisiaj E36 318 turing!! :D

No i nawiązując do tematu: po wyłączeniu auta i wyjęciu kluczyka przez jakiś czas słychać zza panelu klimatronika jakieś brzęczenie!! Jakiś wentylatorek chyba?? Czy to normalne?? Jeszcze nie wiem jak długo ale jak wsidłem po godzinie do autka to juz nie brzęczało...

Czy u Was też tak się dzieje i dlaczego??

 

 

Mini wentylator chlodzi panel sterowania klimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz dzięki :modlitwa: !!

Ale jak już tak miło gadamy :) to jeszcze się zapytam o coś takiego jak "kody klimatronika" - szukałem i nic na ten temat nie znalazłem :cry2: .

A moje pytanie wynika z tego że braciszek ma audi A4 i jak kliknie dwa przyciski na raz to wyświetla mu kilkadziesiąt pozycji jakie może sprawdzić w aucie np: temp. płynu chłodniczego lub faktyczną prędkość pojazdu (mniejsza niż na liczniku - ale to standard do 15% błedu). Czy w BMW też jest coś takiego??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest coś takiego tylko że to jest komputer w a4 ma poprostu to razem a w bmce jest oddzielnie klima to wogóle inny wyświetlacz i ma funkcje tylk otemperatury i kierunku nawiewu a komputer jest pod klimą.

I zależy ile masz przycisków jak masz dwa rzędy przycisków to masz pełny ibedizesz miał w sumie takie funkcje jak braciak w a4 a jak mnie to niestety tylko tempreature i ewentualnie chek który wyswietla komunikaty np o przpalonej żarówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest coś takiego tylko że to jest komputer w a4 ma poprostu to razem a w bmce jest oddzielnie klima to wogóle inny wyświetlacz i ma funkcje tylk otemperatury i kierunku nawiewu a komputer jest pod klimą.

I zależy ile masz przycisków jak masz dwa rzędy przycisków to masz pełny ibedizesz miał w sumie takie funkcje jak braciak w a4 a jak mnie to niestety tylko tempreature i ewentualnie chek który wyswietla komunikaty np o przpalonej żarówce.

 

Widac, ze masz pojecie w temacie, jednak jest ono zbyt male.... :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według mnie żadna e36 nie miała 2 strefowej klimy.

Może masz wsadzony inny sterownik i dlatego tak sie dzieje

 

nie no ja nie moge, jak czytam takie głupoty, kupił sobie koles taka 330cd i myśli ze tylko on ma klime dwustrefową :duh:

 

pewnie odrazu sie przesiadł na taka beemke i wielkiego znawce udaje :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.