Skocz do zawartości

Oplaca sie jechac ogladac czy nie?


bieniu3000

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3095339

 

Mam zamiar pojechac ogladac. Na zdjeciach w sumie nie ma sie czego czepić, felga ladna, lakier tez, klime i lpg ma. Tylko cena mi sie wydaje wydaje jakas taka podejżana. CO o tym sadzicie? może ktos zna to auto? :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no ogólnie to fajna tylko 200KM bez przeróbek z 2.5 litra???? troche podejrzane ale moze koles zapomnial dopisac! a co do ceny to faktycznie troche podejrzana ale juz tak jest ze bmki z wiekszymi silnikami sa tansze oid tych z mniejszymi!no cóż ja bym pojechal obejrzec!

POZDRO :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, zauważyłem jeszcze, że nerki ma po lifcie, ale mogl ktos miec taki grymas i sobie zmienil, bo nie wiadac ze by tam szczeliny gdzies nie pasowaly. Krzysiek88333 jak wyglada twoje auto? Bo widze ze Stalowej jestes to moze gdzies widzialem :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam auto bardzo ladnie prezentuje się na zdjęciach cena jest atrakcyjna, ja swojej nie oddał bym za te pieniądze. Z tych zdjęc to raczej nie dojzysz czy szpary sa ok i czy nie była bita bo jak nawet była i robił to ktos co ma pojęcie o tym to nawet pojedziesz na miejsce i bedzie trudno zauważyć, no chyba że dzwon był tragiczny.

Njlepiej obejrzeć w realu, przejechac się posłuchac silnika zawieszenie ect.

BMW to pełnia życia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coupe z 1993 w dobrym stanie za 11000 zł Hmm śliska sprawa, warto podjechać jeśli nie masz daleko - wydaje mi się że to jakaś kombinowana furka, albo co gorsze przeszczep, chociaż mogę być uprzedzony bo nie słyszałem by ktoś za free furki rozdawał w dobrym stanie...

 

P.S. M-Pakiet to zestaw spojlerów + lusterka + lampy + wnętrze ...chyba... tam czegoś brakuje :norty:

Galeria moich pojazdów i ich historia

http://img149.imageshack.us/img149/6353/podpisoj3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód na pierwszy rzut oka wyglada dosyc ciekawie.

 

A co do ceny to mnie tez straszyli ze BMW coupe z 97 roku z dobrym wyposarzeniem za 16500 zł to musi byc juz złom. Ja sie na nia zdecydowalem wczesniej pojechalem do serwisu BMW ja sprawdzic i do "mojego" blacharza - okazało sie ze auto jest w BDB stanie.

 

Dodatkowo byłem tez w ASO BMW w ktorym moje auto bylo serwisowane i okazalo sie ze wszystko co pisze w ksiazce serwisowej to prawda (wystarczy dac im dowod rejestracyjny i oni moga sprawdzic co bylo u nich robione). Jak narazie zrobilem nim ponad 10 tys. km. i (odpukac) nic sie nie dzieje.

 

Wydaje mi sie ze jesli dobrze poszukac to zawsze znajdzie jest jakies atrakcyjne auto w dobrej cenie. Polecam oczywiscie przed kupnem takiego auta udac sie do serwisu i wydac te pare złotych na sprawdzenie samochodu zeby potem nie okazalo sie ze jednak ta cena byla zanizona umyslnie.

 

OWOCNYCH POSZUKIWAN I ZAKUPÓW!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie sprawdzilem przed chwila i mam okolo 50 km i sobie chyba zrobie popoludniowa wycieczke. Zapytam tez o vin i sprawdze potem w domu czy oryginał :mrgreen: Na co jeszcze zwrocic uwage w 2.5 ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z doswiadczenia wiem ze BMW z 2.5l silnikiem bardzo czesto sa po dzwonie!!!! i to sprawdz w 1 kolejnosci najlepiej jakbys wzial kogos kto sie zajmuje blacharka! i jak chcesz sprawdzic czy auto było ostro uzytkowane to sprawdz hamulce bo o tym najczesciej zapominaja tacy goscie co chca upchnac auto wyksploatowane! ale najlepiej sprawdzic bude i motor oraz zawieszenie one sa najważniejsze!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym nawet nie pojechal jej ogladac z jednego powodu: skoro wlasciciel nie napisal, ze instalacja gazowa to sekwencja, to na 90% jest to instalacja drugiej generacji. A ta instalacja to morderstwo dla tego silnika :evil: .

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bieniu a co ty zmieniasz auto?

moim zdaniem auto warte obejrzenia, kolor mi sie podoba bardzo...brązowy metalic...czy takie były w serii?

 

Tzn wiesz narazie sie przymierzam do zmiany i zbieram kase, bo szykowalem sie na koszt z 17-18 tys. A tu patrze autko za 12 z m-pakietem. Co do koloru to wydaje mi sie, że to oryginał. Dzwoniłem wczoraj do goscia cały dzień i poza zasięgiem ma telefon :mad2: No i oczywiscie nie pojechalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Zacznę od środka,bo zdjęcie zamazane a widać chyba brak przycisku od schowka.Sprawa nerek wygląda tak,żeby sobie zmienić nerki trzeba cały grill wymieniać i takie rzeczy są raczej robione przy okazji stłuczki.

Co do ceny to podejrzana bo za same koła z oponami koleś by wziął ok.1500zł i załozył drugie zwykłe(bo pisze ze ma i dodaje) i już cena leci do 10.000zł.Mpakiet a widać fotele ma zwykłe.

Jeśli jest wszystko oki to jest wielka OKAZJA,ale jak masz blisko to podjedz i zobacz.

 

Krzysiek88333:

"ale juz tak jest ze bmki z wiekszymi silnikami sa tansze oid tych z mniejszymi!"

 

Akurat jest odwrotnie :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.