Skocz do zawartości

Ile tysięcy km mają nasze beemki ??


kiokio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 775
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...
E36 94' 325i vanos. Obecnie 328.000 km. Widać zmęczenie w jej wyglądzie ale ciągle pakuje w nią siano i poprawiam. Vanos już juz nie trzyma ciśnienia, blacha taka sobie, skrzynia OK, most lubi cicho stuknąć, silnik poprawiam do stanu bezawaryjnej używalności, zawieszenie z przodu już jest, tył czeka w kolejce. Ogólnie auto dawno zapomniane przez mechaników. Przebieg pewnie autentyczny. :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, e36 m43b16, `94r, compact. kupiłem dwa lata temu miała 212tys km teraz ma 247tys i jest git, nigdy w drodze nie staneła, od 15tys km jezdze na gazie i nie narzekam, wymieniłem jedynie kruciec od chłodnicy, swiece i tylne sprezyny :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

E39 2.0 24v 1999r ,dwa lata w kraju . Jak kupiłem było 206tys - odrazu założyłem LPG- teraz niecałe 240tys. Żadnych usterek przez ten czas nie miałem ,tylko eksploatacja ,płyny ,filtry,klocki - do 28.11 :( coś się skopciło (opisałem w temacie ZWARCIE !? :( ) . Temat jeszcze aktualny , bo usterka nie usunięta.

Na ten rok i przebieg rewelacja, a miałem już pare aut z podobnymi przebiegami i w porównaniu z nimi bmw spisuje się jak nowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

E39 touring 520i [single vanos] po swapie na M52B28 [single vanos], bo głowica w 2.0 po wymianie jednego zaworu (sprawny silnik na sprzedaż - aktualne).

Kupiona pól roku temu, w rodzinie od 3 lat, w kraju 4lata. Przebieg przy kupnie 211324km. Doprowadzam do stanu pełnej bezawaryjności, większe wymiany to wiskoza, nowa chłodnica, a teraz robię sobie wahacze po kolei parami, wsio Lemforder, niedługo zagości poliuretan z firmy Strong-Flex którą też reprezentuje. Przejechałem już nią ok. 15tyś. i jedzie dzielnie. Gaz w planie.

Świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia.


Komponenty poliuretanowe do aut - zainteresowany ? pisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

e36 316i m43 95r 238k km, mam juz rok, na gazie przejechane... pewnie ze 100k albo i wiecej, sam zrobilem w ten rok 24k.

I przygoda moja z tym wozem wyglada tak, ze juz 3 razy stanalem w trakcie jazdy. Ale awaria nie do konca wynikala z niskiej trwalosci, tylko niestety z kiepskiej obslugi w warsztacie, tak wiec mechanikow staram sie omijac, jesli naprawa nie wykracza poza moje mozliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
E34 525 tdsA. Przebieg: 475.000 (!) km :D Z osprzętu silnika parę rzeczy nawala, czeka mnie trochę wydatków, ale sam silniczek zachowuje się jaknajbardziej w porządku, zero przecieków, klekocze jak trzeba ;)

Foak Polisz Góvvnerment End Loł :]

Średnie spalanie w cyklu mieszanym: 10,1L Pb/11,8L LPG / 100 km


Moje autko: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=151&t=245534

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E60 530dA aktualny przebieg 178400. Mam ją już od półtora roku i wymieniony był kolektor wydechowy, wgrany nowy soft, na bieżąco części eksploatacyjne i od ok 30kkm wgrany czip na 239KM i 538NM. Jak na razie jeździ bezawaryjnie :cool2:

http://img820.imageshack.us/img820/8426/bkpy.jpg


EX: 530 dA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

E21 (1983r) 202000 km i to sie bedzie zmieniac powoli.... auto sluzy obecnie do jazdy dla przyjemnosci. Kilka poprawek lakierniczych mnie czeka oraz wymiana elementu ukladu kierowniczego...powoli sie konczy ... poza tym normalne wymiany eksploatacyjne

E36/5 (1999r) 45000km auto praktycznie nowe... obecnie uzytkowane przez moja siostre

E36/5 (1999r) 250000 km - kasacja po kolizji ( nie ja prowadzilem ) , wymiany eksploatacyjne oraz odma.

E46 (2001r) 145000km - kilka poprawek lakierniczych mnie czeka... glownie przez kiepskie niemieckie drogi. Kilka kamykow przyjelismy na twarz... wymiany eksploatacyjne czyli klocki filtry i plyny ustrojowe

Rekin Król Szos!

Gaz do kuchenki nie do samochodu a na prąd to odkurzacz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam moje bmw E39 530d Touring 2000 po lifcie , przebieg w dniu zakupu tj. 3 lata temu 280000 km , w chwili obecnej trudno powiedziec poszedl wyswietlacz cieklokrystaliczny a do kompa jeszcze nie musialem jej podlaczac , mysle ze okolo 340000 moze lepiej . Robie dlugie trasy Austria ,Slowacja , Wegry . Jesli mam wymieniac co juz jest z usterek usuniete , a wiec -magiel dwa miesiace temu , -wentylator dmuchawy , -rozrusznik (przez moja glupote) , sensor ABS na prawym przednim kole , -kompletnie wszystkie elementy przedniego zawieszenia (wachacze itd.) miesiac temu , -poduszki pod silnikiem mam kupione niedlugo wymieniam , wszystkie gumowe elemnty tlumiace tylnego zawieszenia kupione do wymiany , -komplet tarcz hamulcowych Zimmermana Sport plus klocki Zimmermana wymienione dwa miesiace temu . Biorac pod uwage ze wczesniejszy wlasciciel nie zrobil w niej nic (wiem bo czesci wymieniane byly orginal Bmw na niekturych daty produkcji) i przebieg jak rowniez latka nie nazekam , komfort jazdy pokonywanych kilometrow nie poruwnywalny z innymi autami , jak i ekonomicznosc same mowia za siebie .Nastepnym autkiem tez albo plus bedzie bmw ale juz terenowe czyli X5 tez 530d .

siemka dla fanow BMW

HIGHLANDER 12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.