Skocz do zawartości

Sam naprawiam BMW E-36


marcin_no

Rekomendowane odpowiedzi

haha wszystko fajnie pieknie ale nie wiem czy wiecie ze publikowanie tresci tej ksiazki bez wiedzy autora i wydawcy jest NIELEGALNE ktos złośliwy przyuwazy policja zablokuje serwer i bedzie tyle :worried: wiec czym predzej zlikwidujcie ten post... a tymczasem sprawdze czy moja drukarka chodzi, dawno jej nie używałem :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Hej. Mówisz o "Sam naprawiam..." ??? Ja sciągnałem bez problemów ta książkę. Nie wiem na czym polega Twój problem. Ale na emulu też ją znajdziesz bez problemu. Podaj maila to spróbuje Ci to podesłać jak mi przez skrzynke przejdzie. A jesli sie nie uda przesłać to tak jak mówie jest na emule.

Powodzenia :cool2:

Sprzedam felgi aluminiowe 15"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
kolego marcin_no moglbys wrzucic ten plik part2 na inny serwer? :cry: bardzo bym prosil bo part1 sciagnalem a tego part2 nie moge a probuje juz 4 dzien i nie moge...zawsze pisze mi ze musze poczkeac np 120 minut poczym wchodze po tych 120 minutach a tam pisze zeby poczekac np. 80...i tak jest za kazdym razem...ewentualnie poprosze na maila jaro1551@tlen.pl. Z gory dziekuje :) pozdro bajo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
zawsze pisze mi ze musze poczkeac np 120 minut poczym wchodze po tych 120 minutach a tam pisze zeby poczekac np. 80...i tak jest za kazdym razem...

 

Hmmmm kolego a masz możliwość zmiany IP komputera - ten serwer, z którego ściągasz książkę jest ustawiony na wykrywanie IP. Jeśli ściągnałeś za FREE 100MB - czyli pierwszą część musisz odczekać pewien czas aby dalej móc ściagać za FREE.

Jak masz możlwośc zmiany IP to zmień i następną część ściągasz za 2,0minuty :norty: :norty: :norty:

 

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
ma ktos jeszcze ta ksiazke sam naprawiam? bo linki juz nie dzialaja :cry:

 

:doh: W tym wątku, w pierwszym poście są działające linki :doh: :mad2: :twisted2:

 

mi jakos nie dzialaja :duh: ale w innym watku sa tez :norty:

gdy pedzisz 270km/h to co widzisz przed soba to juz historia

Moja Kochanka - BMW 316

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.