Skocz do zawartości

Gdzie ubezpieczacie.......?


Rekomendowane odpowiedzi

Ja Ci polecam przejść przez rynek. Spotkać się z agentami, poszukać w kalkulatorach na stronach internetowych, podzwonić po directach. Temat wielokrotnie był wałkowany. Jak ma być tanio OC to szukaj na poczcie - MTU, PTU... Jak ma być dobrze to przeczytaj OWU różnych TU (wiem to nudne, ale to Twoje auto, Twój majątek), wypytaj się o udziały własne, amortyzacje części, stałą/zmienną sumę ubezpieczenia, warsztaty autoryzowane/ standardowe, wartość samochodu w dniu przyjęcia do ochrony i w momencie szkody/

 

Ja wszystko ubezpieczam w Link4 i to nie tylko dlatego, że tu pracuję :cool2: .

Za OC+AC+NNW+Kraj Pomoc (Assistance) płacę 2.400 zł, ale mam wykupiony udział własny, amortyzację części i autoryzowane warsztaty.

 

Ale Tobie radzę szukaj, pytaj, dzwoń... bo opinie o TU są zawsze różne.

Edytowane przez EULEM

Pozdrawiam

Eulem

E39 [E34/E36]

a tu gram: http://s1.metaldamage.pl/c.php?uid=227838

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pzu to oczywiście najpewniejsza ubezpieczalnia ale zaraem jedna z najdroższych...

 

ALE:

 

jak ktos kupuje auto,to warto chociaz kawałek wziąć na kredyt w gettin banku,oni mają umowe z pzu i płacisz 6,8% wartości auta za pełen pakiet.

ja zapłaciłem 3600 od wartości 53000,gdzie normalnie pzu wyliczyło mi bez znizek + zwyzka za marke i za wrocław 10500 zł.

 

także sie opłaca,bo odsetki kredytu beda i tak wielkrotnie nizsze od zaoszczędzonej kasy na ubezpieczeniu....

pozdo

Ja chcieć,prosić o wiedzy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok,tylko poza kosztami polisy,trzeba wziąć jeszcze jedno pod uwagę,gdy będziecie w sytuacji w której ubezpieczalnia ma wam wypłacić kasę,niektóre firmy mocno kombinują, w czym prym wiedzie link4,,,

najlepsze są najwieksze i najpewniejsze firmy jak pzu,nie tną tyle po kosztach i amortyzacji auta,

 

a mimo to polecam DAS -ubezpieczenie od odpowiedzialności prawnej czy jakoś tak....

pozdro

Ja chcieć,prosić o wiedzy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w Hestii, ale dużo zaniżają w przypadku wypłaty gotówki.

Po kradzieży wkładów lusterek zaniżyli mi ostatnio o 67% wycenę :duh: i to była wersja ostateczna...

Poszukujemy tunerów !!

Forum samochodowe, forum motoryzacyjne, forum tuningowe

http://samochody.kei.pl/zdjecia/logo_phpBB2.gif

Randki: dates

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Warta - jest w porządku

Miałem "przyjemność " być obsłużony przez Wartę, jako poszkodowany w stłuczce. Odszkodowanie z OC sprawcy z Warty.

Ja się u nich nie ubezpieczę raczej...

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem w pzu.

auto rejstrowane na mnie i moja mame. ja mam zwyzke do 26 roku zycia 30% mama ma znizke 50%, plus 5% za kontynuacje i 5% za platnosc w calosci. i teraz ciekawostka, mama pracuje w szkole i tam jest ubezpieczona w PZU i z racji tego przysluguje jej 10% zniki na ubezpieczenia komunikacyjne. wiec sume sumarum. 70%-30%=40% znizki i place za OC+NW 800 zl. czyli jakby nie zwyzka za wiek i miec pelna znizke 60% to bym placil tylko 20% wyjsciowej stawki dla mojej pojemnosci i bylo by to ok 266 zl.

 

P.S.

policjanci maja dodatkowo 20% zniki, nauczyciele 10% ale musza byc w pracy ubezpieczenie tez w PZU.

Tłumaczenia: niemiecki, hiszpański, włoski.

Pozdrawiam

Grzesiek

http://img53.imageshack.us/img53/3782/pict6529panoramaresize8pl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zabuliłem 1200zł (na dwie raty) w PZU - też na mamę i mnie samochód, ale tam ogólnie strasznie niekorzystne mają stawki dla BMW i większych pojemności (większych => > 1.0 :lol: ). W link4 zapłaciłbym 800zł, a jak skończę 24 lata (zwyżka poniżej 24 lat) to 600zł - czyli połowa z tego co PZU.

 

Inna sprawa, że mbank ma jakihś ubezpieczycieli i u jednego z nich mi wyszło poniżej 500zł więc na jesieni się tym mocno zainteresuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Poświęciłem trochę czasu i rozmawiałem dużo z różnymi ubezpieczalniami

i jeśli chodzi o OC między natańszą składką link4,(bmw2500TDS Warszawa max zniżek) =640zl, a jedna z najdroższych PZU 690 zł

czyli jak widać różnica jest mała.

Jeśli chodzi o AC sprawa jest bardziej zawiła ,towarzystwa mają tyle kruczków i jeśli się nie pytasz dociekliwie to żaden ubezpieczający nic ci nie powie o ciemnych stronach swojej firmy.

Odpowiedż jest prosta jeśli mówimy o AC,im więcej zapłacisz tym możesz liczyć na większe odszkodowanie.Po wnikliwej ocenie wybrać radze takie firmy:Warta,PZU ewentualnie samopomoc , inni chcą mniej ale jeszcze mniej otrzymasz.

Ja wybrałem PZU .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio ubezpieczałam AC i miałam porównanie u pośrednika różnych stawek w kilku firmach : PZU, GENERALI, FILAR...

no i oczywiście oprócz zniżek objęła mnie zwyżka za markę... jakieś 15% :mad2: dyskryminacja po prostu i to nie w jednej firmie tylko w kilku tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.