Skocz do zawartości

Jak oceniasz styl nowych BMW 3 5 7 ?


zaworas

Rekomendowane odpowiedzi

Obecne BMW E90 E60 i E65 bardzo róznią sie od poprzedników.

 

Ja i kilku moich znajomych uwazamy ze poprzednie podobały sie bardziej. Szczególnie szkoda ,że w nowej 7 nie pozostało nic z pieknej lini modelu E38.

Jazda BMW to podobnie jak jazda TIRem tylko zapas miejsca zostawiam po stronie zewnetrznej

http://img389.imageshack.us/img389/8589/obraz037editedeg8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze

w moim przypadku next car to e60, oczywiscie 530d (w manualu jesli sie da), niestety w sedanie, bo touring mi sie juz w tym modelu nie podoba,

 

trojka mi sie nie podoba, bo za mala,

 

design siodemki e65 to jakis zart, niestety obawiam sie, ze mi sie juz nie spodoba, minelo juz kilka lat, aby sie przyzwyczaic... i nic, dopoki siedzi sie wewnatrz to jest ok, na zewnatrz nie do zaakceptowania

Run flats? NEIN, DANKE!


Yn0sTYR.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z nowych bmw tylko e65 jesli juz ..

 

ale tylko obnizona ,i duuuuze felgi z rantem i oczywiscie czrna i czarny grill..

 

cos takiego..

 

http://img86.imageshack.us/img86/6467/1bcd27wt8.th.jpg

 

http://img291.imageshack.us/img291/3623/1e2d27pm0.th.jpg

a ja nie sprzedaje swojej 7ki.


odpowiem na kazde pytanie zwiazane z felgami,oponami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi osobisie nowe modele bardzo pasuja - szczególnie 5 - cud techniki. W wersji M (od biedy 535d) wogóle jak dla mnie poezja.

 

Aczkolwie jesli miałbym do woboru jakies nowe BMW i jakiegos nowego Mercedesa to wziąłbym bez wachania W221 (lub CLS-a) - dla mnie prawdziwy majstersztyk stylizacyjny i techniczny.

Audi S4 Avant 2,2T
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najładniejsze dla mnie 3, 5, 7 to E36, E34 i E38, do tego E31 i narazie to się nie zmieniło.

 

Z nowych E60 i E65 są ładne - moja następna beemka to może będzie E60 - w sam raz za parę latek może będzie mnie stać (na używany).

 

Natomiast nowej trójce jeszcze trochę brakuje - ale już zaczyna iść w dobrym kierunku - następny model powinien wyglądać przyzwoicie.

 

A seria 6... Nie mogę się do niej przekonać - nie można powiedzieć, żeby ten samochód nie był ładny - bo jest, ale inaczej bym go widział - ma jakoś mało z BMW.

 

O terenówkach się nie wypowiadam, bo dla mnie to porażka - wyokrąglone samochody terenowe i do tego wyokrąglone BMW - same sprzeczności...

 

 

Idealnie by było, gdyby BMW wróciło do stylistyki z początku lat 90tych, ale tak się nie stanie - ważne, żeby wygląd pozostał oryginalny i niepowtarzalny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Natomiast nowej trójce jeszcze trochę brakuje - ale już zaczyna iść w dobrym kierunku - następny model powinien wyglądać przyzwoicie.

No bez przesady, wygląda dobrze. No może te tylne światła są nieco dyskusyjne. Takie jak w nowym Coupe są dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa s-ka jest za bardzo "Majbachowata" a przez to ma mało sportowy styl (jest wizualnie ciężka) a cls....... to mi się cyganami kojarzy.

Nowa 7-ma jest też ciężka wizualnie ale ma w sobie ten sportowy fujjj...

http://images22.fotosik.pl/34/375df5381f18b28am.jpg

Moja śliczna była..........teraz w Gliwicach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.