Skocz do zawartości

Jaki silnik do e90?


suchatowka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czasem jak oglądam te galerie aut z allegro, to stwierdzam że powinni produkować aparaty fotograficzne z poziomnicą :wink:

BMW E36 1991 Limuzyna 325i 2005↔2007

BMW E46 2002 Touring 320d Lift 2007↔2010

BMW E91 2006 330d 2010↔2018

BMW E81 2007 118d 2015→

BMW F31 2014 325d 2018→

icon1.png

F31-C-HRj_qqhnpsx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5956229797

 

Witam co możecie powiedzieć o tym samochodzie? Ktoś może był to zobaczyć ? Nie wiem czy warto jechać a kawałek mam.

 

Dość tanie było:

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:http://suchen.mobile.de/auto-inserat/bmw-325i-m-sport-paket-motor-l%C3%A4uft-unrund-wuppertal/219187630.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

wystarczy doczytać opis:

MOTOR LÄUFT UNRUND

MOTORKONTROLLLEUCHTE IST AN

 

I wrzucić w translator:

Silnik pracuje nierówno

MOTOR lampka sygnalizacyjna pali się

 

Teraz wiadomo skąd tak niska cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co w niej jest performance ? gałka ? nie widzę przebiegu w opisie, a widzę na zdjęciach że jest zacny, zapytaj się czy długo stała bo strasznie pogryzione tarcze z tyłu, ładna aukcja ale obawiałbym się tego auta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok wiem, że to nie M - performance, było oczko ;). Ta 330d M pakiet fabryczny, jest z 2006 r., przebieg 240 kkm.???

Cena 43 tyś.Tyle na razie dowiedziałem się od sprzedającego. Wygląda na dopicowaną na pierwszy rzut oka, ale właśnie m. in. wygląd tarcz hamulcowych może świadczyć o długim postoju lub niedoinwestowaniu. Poprosiłem oczywiście o VIN, więc

zobaczymy , nie napalam się. Dzięki i pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś coś powie na temat BMW 320i 2.0 150km N46 ? ? ? czy ten silnik ma jakieś gęste wady ? w sumie mam szwagra mechanika miał taką na placu stała z rok na placu koleś przez nią osiwiał finansowo pęknięty blok silnika ale była z 2008roku 2.0 173km lub 171km nie pamiętam i też N46 jak na mnie to była zajechana każdy odrazu mówi że to [bAD] . mam upatrzoną 320i 2.0 150km N46 z 2006 r

 

 

Jezeli jazda samochodem dla ciebie to przemieszczanie sie z punktu A do B, to nie potrzebujesz rakiety,ten silnik(2.0 150km) ci wystarczy, a przy okazji wiekszosc "mechanikow" ci ten silnik ogarnie, i nie bedziesz musial zostawiac majatku w ASO ze swojego doswiadczenia wiem ,ze czasem pada pompa vacuum, albo valvetronic, reszta to drobiazgi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bralbym zdecydowanie 6 cylindrow benzyniaka 325 albo 330. Mam n53 272ps i jestem bardzo zadowolony - na codzien nawet nie ma jak zblizyc sie do wykorzystania tych osiagow chyba ze na Autobahnie. Pozatym to ostatni z gatunku wolnossacy R6 od BMW - poki jeszcze mozna czyms takim pojezdzic za rozsadne pieniadze to warto.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam potwierdzony przebieg od BMW CHECK w swoim E91 i przy obecnie teoretycznie prawdziwym przebiegu 217tys km przycisk start stop oraz kierownica wygląda ciut gorzej niż na tej ze zdjęć. Myśle, że dużo zależy jak auto było używane wcześniej - więcej przelotów autostradowych, czy miasto i odpalanie auta 15 razy dziennie i kręcenie co chwila kierą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o dziwo ostatnio podjechałem pod zacny blok wielkopłytowy kolegi , stałem tam może z 3 h a deszcz zacinał ostro w stronę auta . Po tym czasie wyszedłem i paczę a tam ruda zagośiła już na tarczach . Miałem pstryknąć foto ale tak mnie to zdziwiło, że zapomniałem i poleciałem dalej ;)
Będziesz Miał Wszystko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minęło trochę czasu, swoje auto już wystawiłem i teraz przymierzam się bardziej, tym razem e60 - 525/530d. W kwocie 32-35 już są fajne egzemplarze, rocznik 2005-6 z automatem, tylko większość obstawiam była wołami roboczymi, 3/4 ma kierownice wytartą jak w żuku a reszta jest dobrze zaplakowana - trochę się tego boje, w najgorszym wypadku na co się przygotować ze szrotowym silnikiem? łańcuch jest centralnie jak w audi?

 

 

dzięki :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że jesteś na dobre drodze aby twoje pierwsze BMW było zarazem ostatnim. Dobrze Ci koledzy radzą aby kupić benzyniaka, bo lepiej znosi krótkie trasy. Jeśli te 2-3 litry paliwa robią różnice, to przy naprawach dopiero poczujesz ból. Niestety nawet do zadbanej bawary od czasu do czasu trzeba trochę dołożyć, żeby wszystko było na tip top. Jak trafisz na zajechany egzemplarz to aż strach myśleć ile trzeba wydać na doprowadzenie do stanu używalności ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.