Skocz do zawartości

Jaki silnik do e90?


suchatowka

Rekomendowane odpowiedzi

lukaszbmwe90 oczywiście że kupisz idealne auto ale będzie kosztowało dużo drożej... Znajomy ostatnio szukał Skode Superb 2004 rok 1,9 tdi 130ps i po 5 obejrzanych szrotach kupił prawie idealne auto (wada fabryczna łuszczący się lakier) oryginalny przebieg 212 tyś km, drugi właściciel który kupił 4 letnią, w środku stan idealny, blacharka 100% i oryginał lakier na każdym elemencie. Przegląd przed zakupowy w norauto, miernik lakieru, podpięcie pod kompa, sprawdzenie błędów, korekty wtryskiwaczy i poziom doładowania podczas przyspieszania na 3 biegu zrobiliśmy we własnym zakresie. Cena... 20900zł .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

lukaszbmwe90 oczywiście że kupisz idealne auto ale będzie kosztowało dużo drożej... Znajomy ostatnio szukał Skode Superb 2004 rok 1,9 tdi 130ps i po 5 obejrzanych szrotach kupił prawie idealne auto (wada fabryczna łuszczący się lakier) oryginalny przebieg 212 tyś km, drugi właściciel który kupił 4 letnią, w środku stan idealny, blacharka 100% i oryginał lakier na każdym elemencie. Przegląd przed zakupowy w norauto, miernik lakieru, podpięcie pod kompa, sprawdzenie błędów, korekty wtryskiwaczy i poziom doładowania podczas przyspieszania na 3 biegu zrobiliśmy we własnym zakresie. Cena... 20900zł .

 

Ja sobie tego nie wyobrażam jak można zrobić 212 tysięcy przez 11 lat i ani jednego elementu nie malować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie tego nie wyobrażam jak można zrobić 212 tysięcy przez 11 lat i ani jednego elementu nie malować

 

Widzisz kolego wszystko zależy od stylu jazdy i odrobiny szczęścia, ja osobiście zrobiłem na jednym 220 tyś na drugim 250tyś i nic nie malowałem :norty: Co prawda okres to 3-4 lata jazdy a nie 11 :wink: ale się da :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Napisane jest że nie malowane to nie znaczy że jakichś rys nie było, łuszczący lakier to słaba sprawa bo obniża wartość auta ale jednocześnie widać że nie było naprawiane blacharsko/lakierniczo. Dla kogoś kto się zna w efekcie to może być plus.
3A0jS9b.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

groszek112 zdaża się ale bardzo rzadko. Tu sprawa była prosta po prostu auto cały czas garażowane i zostawiane na parkingach strzeżonych, na terenie posesji ogrodzonej. Ja osobiście nie miałem auta żeby ktoś nie zarysował czy przycierki nie zrobił :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następna sprawa przebiegi które podał Bronx wgl się nie pokrywają z tymi z książki ASO.

 

Ja przedstawiłem Ci historię z corocznych przeglądów technicznych w DK

Nie ma to nic wspólnego z serwisem w książce czy bazie ASO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/show_item.php?item=5981915835#thumb/4

Witam. Przymierzam się do kupna e90, mam nadzieję na pomoc z Waszej strony przy wyborze ;)

Odnośnie tego ogłoszenia, niepokoi mnie cena jak na te wyposażenie. Nr VIN jest na zdj więc, jeżeli macie możliwość to prosiłbym o sprawdzenie histori. Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/show_item.php?item=5981915835#thumb/4

Witam. Przymierzam się do kupna e90, mam nadzieję na pomoc z Waszej strony przy wyborze ;)

Odnośnie tego ogłoszenia, niepokoi mnie cena jak na te wyposażenie. Nr VIN jest na zdj więc, jeżeli macie możliwość to prosiłbym o sprawdzenie histori. Z góry dzięki.

 

Przy okazji odgrzeję temat kolegi rio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem z okolic Kępna i pracuje w branży meblowej ale nie w Kępnie tam nawet mebli dobrych nie robią tanizna i lipa...

 

Obczajcie to panowie zagadka co jest nie tak :D ?

 

http://olx.pl/oferta/volkswagen-bora-bogato-wyposazona-climatronic-CID5-IDaTp9l.html

Nie zaśmiecania tematu :wink: albo zmień forum na to z linka, albo umieść pytanie w odpowiednim temacie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem z okolic Kępna i pracuje w branży meblowej ale nie w Kępnie tam nawet mebli dobrych nie robią tanizna i lipa...

 

Obczajcie to panowie zagadka co jest nie tak :D ?

 

http://olx.pl/oferta/volkswagen-bora-bogato-wyposazona-climatronic-CID5-IDaTp9l.html

Nie zaśmiecania tematu :wink: albo zmień forum na to z linka, albo umieść pytanie w odpowiednim temacie :wink:

 

 

Nie chodziło mi o ocenę auta tylko o to jaki wałek jest tam zrobiony. Przeszczepiony przod od kompletnie innego auta :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.