Skocz do zawartości

Nowa aktualizacja i nowe usługi w sklepie


cieszkop

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, cieszkop napisał(a):

Hej, dzis wskoczyl nowy update i mamy do testowania lub dokupienia:

- Drive Recorder

- Traffic Camera Information

To pierwsze mysle ze kupie po testach a drugie nie wiem czy coś daje u nas?

Ciekawe, że montują drive recordery i tylko odblokowują SW... Pytanie czy zawsze to nie działa a jest możliwość o której piszesz związana z tym że użytkownik ma podgląd. Z ciekawości ile to kosztuje? 

Co do Traffic camera inf. ponoć super działa w Austrii i Niemczech. W Polsce niestety nie... póki co odpuść.

Widać nowa era abonamentów na usługi w autach nadzeszła.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosztuje 1100zl wiec niewiele wiecej niz w konfiguratorze. Ja nie bralem bo jakosc niby slaba i slyszalem ze nie zawsze odpala nagrywanie.

Sprawdzaliscie czy jakosc nie jest lepsza jak tylko przednia kamere nagrywa? Chodzi o to ze w pliku nie ma podzialu na 4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość jest lepsza przy ustawieniu jedynie kamery frontowej. Ja używam tego jako dodatkowego zabezpieczenia przy kolizji/mocniejszej szkodzie parkingowej. Z uwagi na usytuowanie kamery, nagrania pozostawiają wiele do życzenia :). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, cieszkop napisał(a):

Fajnie to pokazuje fotoradary stacjonarne. W Warszawie jest sporo wiec moze bedzie przydatne, poki co testuje;)

IMG_4463.jpeg

Zaintrygował mnie komunikat na zegarach o radarze. Czy jest to std usługa w mapach (trzeba zaptaszyć opcję) czy coś zewnętrznego?

Czy ktoś używał może Yanosika, jest taka opcja? Jak dla mnie super się sprawdza i działa super też jako ostrzeganie przed niebezpieczeństwami na drogach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Hesky napisał(a):

Dzięki, że to pokazałeś, na pewno to kupię (95 pln/rok) to nie tak dużo a jeżdżę sporo za granicą to na pewno się przyda.

Nie wszędzie, bo od razu pisze że w Niemczech Du kannst nicht. Więc Yanosik i tak górą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowałem dzisiaj ten Drive Recorder i... jak by to ująć delikatnie: poziom promocyjnego zestawu z Biedronki.

Rozdzielczość 1280x960, ostrość lepiej nie pytać, maksymalnie 10 nagrań o długości max 20s każde

O rozpoznaniu numerów rej można zapomnieć, ciężko markę samochodu przed nami rozpoznać.

To nagranie w trybie wszystkich kamer, pewnie jak będzie tylko z pojedyńczej (można wybrać) to będzie lepsza jakość, ale nie testowałem jeszcze.

 

 

 

 

 

Edytowane przez Kingu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, moim zdaniem przy wypadku to świetna opcja. Widać co się działo z każdej strony. 

Jakość rzeczywiście tragiczna - ale zastanówmy się na czym nam tak naprawdę zależy... Do rikord widjo wystarczy zwykły rejestrator, ale w przypadku jakiejś poważniejszej kolizji myślę, że BMW Drive Recorder byłby lepszym wyborem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy jednej kamerze to juz kompletnie nie ma sensu bo 1280x480 przy tej jakosci kamery to az wstyd to nazwać recorderem. Te 360 maja sens bo widac dokladnie co sie dzialo z kazdej strony. Jesli zas sprawca ucieknie to nic to nie da, chyba ze zarejestruje go wczesniej ta boczna kamera (tam tablice widac).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.