Skocz do zawartości

[OGŁOSZENIE] Skradziono BMW 520 !!!!!!! ODNALAZŁA SIE !!!!!


semena0

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie bardzo przepraszam,ale nie wiedziałam gdzie to umieścić sprawa jest poważna i smutna :(

 

Dziś tj. 05.11.2006 z pod bloku przy ulicy Schweitzera 9 w Krakowie około godziny 18.30 została skradziona BMW 520i zielony metalik o nr.rej KR7904Y tu są foteczki :

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a5c7171d151da13b.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7be8c7e6f69a0a80.html

 

Może komuś rzuciła sie w oczy,wiem że szanse na odnalezienie są nikłe ale może jednak!

Miala seryjne szprychowe felgi i spoiler na tylnej klapie,tak jak na zdjęciach.

autko należy do brata mojego kolegi,Chłopak jest załamany,cieżko na nie pracował,jeszcze na miękim dowodzie jeździl,poprostu dramat.

Mamy ogromną prośbę o pomoc i zwrócenie uwagi i ewentualny kontakt na pw lub tel. do kolegi 607820555 lub 012 6577150

 

 

Pozdrawiam i dziękuje za wszelkie info

Edytowane przez semena0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja myślalem ze e34 i e32 juz nie kradną :mad2: :cry:

 

zostala skradziona pewnie dlatego ze na niemieckich blachach ...

 

musze Cię pocieszyć ale pewnie juz ja zamelinowali w dziupli i rozebrali na czesci ... szukaj na allegro elementów charakterystycznych , mozesz tez pojezdzic po krakowskich sprzedawcac h czesci do bmw - np pan rutkowski - i np zapytac o spojler na tylna klape... ale oni nosa glupi i odrazu czesci nie beda sprzedawac

 

przykra sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

O w ku.... ! Współczuję! Jestem z okolic Żywca będę się rozglądał!

Szanse są nikłe ale może gdzieś. Naprawdę szkoda. A ja pomyśle że dopiero swoją kupiłem i nie daj.... strach myśleć! Muszę jakoś zabezpieczyć!

 

:jawdrop: :mad2: :beksa: :beksa: Współczuć!

 

A takiemu to za hak zapiąć i po kamieniach przeciągnąć żeby się odechciało!!! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa tylko dwie opcje.

1. dobra czyli ukradzione auto na tzw przejazdzke (sasiadowi lebki ukradli auto zeby dojechac do przemysla i tam porzucili)

2. bardziej prawdopodobna to na czesci

 

juz nie kradna aut na zamowienie w sensie przebijanie numerow i sprzedarz. tak bylo 10 lat temu teraz juz nie. za duzo zachodu i ryzyka.

 

kurde cos duzo tych e34 kradna :|

 

napisz czy miala jakies zabezpieczenia a jak tak to jakie. to jest istotna informacja dla innych forumowiczow zeby sie ustrzec przed taka strata.

 

zawsze mam cicha nadzieje ze moze nie mial zabezpieczen albo zapomnial je zalozyc, uruchomic bo strach pomyslec jakby to tak na nas trafilo :worried: :worried:

Tłumaczenia: niemiecki, hiszpański, włoski.

Pozdrawiam

Grzesiek

http://img53.imageshack.us/img53/3782/pict6529panoramaresize8pl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak i pozostali piszą sam również wspołczuje.

 

Rozejrze sie za nia we Wrocławiu a nóż widelec ktoś się napatoczy.

 

Sam z doświadczenia wiem (nie ukradli mi auta ale znam gościa jednego) że np we Wrocławiu na parkingu Auchana giną auta na zachodnich blachach (czytaj sprowadzone do rejestracji) - giną na części, bez względu na model - złodzieje wychodza z zalozenia ze jak z niemiec to w dobrym stanie i biora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze dziękuje,za przeniesienie tematu i umieszczenie go w odpowiednim dziale :oops:

Po drugie wszystkim dziękuje,za słowa otuchy i pomoc!!! Niestety ani widu,ani słychu o autku,a z każdym dniem maleje szansa na odnalezienie go :(

Niestety żyjemy w takim kraju,że cza sie bać o swoje,a te s....... są bez karne.Zazdrość i zawiść ludzka nie zna granic.Porysowane autka,połamane lusterka.....Już się niejednokrotnie o tym przekonałam.Zabezpieczenia nie wiele pomagają.Dla chcącego nic trudnego:( przykład: 2 bmw maje i mojego byłego w jedną noc dwa auta :/ u mnie sam alarm-efekt rozbita szyba i brak sprzęta i płytek,w drugim,alarm,czujki,odciecie paliwa,blokada efekt- brak akumulatora,chłodnicy,16 głosników,wzmacniacza i srebnej gałki lewarka :( Szkoda nerwów

Jeszcze raz Wam bardzo dziękuje w imieniu kolegi i pozdrawiam.

 

Acha autko było już przerejestrowane i na krakowskich blachach,te fotki jedynie pozostały:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś trafiliśmy pacjenta co sie do mojego dawnego malucha ładował - jego pech a nasza wielka satysfakcja. Kopy na ryj poszły :mad2:

I każdego tak bym traktował - niestety jak byłem jeszcze nastolatkiem to mi 2 maluchy poszły na części.

Buch teściową w klatkę piersiową ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idzie załatwic,a czy drogo?samochód jest tu chyba wazniejszy

 

Jasne, ze mozna dostac AC na takie stare auto. W PZU, od samej kradziezy kosztuje grosze... wystarczy tylko napisac osobne podanie do naczelnika.

 

Tez rok temu myslalem, ze to niemozliwe. To po 2 dniach w Krakowie moje auto w nocy "zmienilo wlasciciela", i tez jeszcze na miekkim dowodzie.

Szkoda tylko, ze to byla taka droga lekcja.

 

pozdrawiam,

t.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy drogo?samochód jest tu chyba wazniejszy

moim zadniem bez znizek jest bardzo drogo. w moim przypadku 4 tys na rok samo ac. a auto warte bylo wtedy 16 tys. czyli 1/4 auta placic ac to nie warto... choc z drugiej strony jak ukradna to zawsze te niecale 3/4 sie dostaje.

Tłumaczenia: niemiecki, hiszpański, włoski.

Pozdrawiam

Grzesiek

http://img53.imageshack.us/img53/3782/pict6529panoramaresize8pl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W PZU w tym momecie jest znizka 30% na AC na sprowadzane auta ,wiem bo ubezpieczylem swoja BEJCE po tym jak mi ukradli MAZDE 323 F 94 rok ,warta tez ubezpiecza stare auta nie ma z tym najmniejszego problemu .Złodzieje sie odezwali po okolo 3 tyg skurwy....ny naciagneli mnie na 2,5tys kasa poszla w pizd.....u a auta brak .Uwazajcie jak macie zaplacic okup ,ządajcie zdjęcia auta i wogule wypytujcie sie o szczeguly samochodu ,złodziej napewno bedzie was czarowal ze macie wspólnych znajomych ,ze slyszal ze jestes dobry chlopak i wogule bedzie nawijal makaron na uszy .Mnie wyciagneli 200km (mialo byc 100km) po auto człowiek zmeczony nie mysli rozsadnie .Teraz jak by mi ukradli to ni hu....a zero $ dzwonie na psiarnie niech szykuja akcje,nie bede ryzykowal :mad2:

 

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.