Skocz do zawartości

X5 LCI 2023

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
A ja mam pytanie o rabat jaki można otrzymać, dostałem teraz 11% i się zastanawiam czy wracać do X czy kupic lexusa RX, dopiero sprzedałem X5 i chwilowo kupiłem C klase ( ale to auto jest dla żony) , jak ktoś ma wiedzę o rabatach będę wdzięczny

 

wysyłałem zapytania do kilku salonów i póki co nikt nie dał więcej niż 11% (większość 10-11). Pytanie natomiast czy jest szansa zastrzec w umowie gwarancję ceny?

  • Odpowiedzi 675
  • Wyświetleń 82,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

  • dzisiaj odebrana 🙂 największe zaskoczenie: działanie rekuperacji prądu, odzyskuje zaskakująco dużo. oraz kolor szar skyscraper - myślałem, że będzie ciemniejszy, wyszedł idealnie 🙂 50e felgi

  • na to pytanie odpowiesz sobie sam... racjonalnie rzecz ujmując, kupno V8 nie ma najmniejszego sensu ja zamówiłem M60i (które ponoć już płynie przez ocean) wyłącznie z jednego powodu: nigdy wcześn

  • Tak, mają. Ale nie skręcają przy ruchach kierownicą.

Opublikowane grafiki

Opublikowano
Dla mnie to typowy daily car i mam już ponad 60k km. Jest sztywny i… taki musi być i mi to odpowiada a mojej rodzinie kompletnie to nie przeszkadza a dzięki temu auto świetnie się prowadzi i jest przewidywalne. Mocy jest na tyle dużo, źe wyjezdzajac ostro tym samochodem z ronda czy wjeżdżając na autostradę można nieświadomie uslizgnac koła - czuć w tym samochodzie prawdziwe M i inżynierowie włożyli sporo pracy, żeby tak było. To nie jest ‚mocniejsze M50i’.

Z całym szacunkiem, ale przedliftowym X6M pojeździłem i to auto w porównaniu do Cayenne prowadzi się jak Dacia Duster. Serio, jest PRZEPAŚĆ na korzyść Porsche. Zawsze marzyłem o X6M, nie kupiłem tylko przez przypadek. Ale po jazdach testowych chyba 1.5 roku temu wyleczyłem się z tego auta.

Opublikowano
A ja mam pytanie o rabat jaki można otrzymać, dostałem teraz 11% i się zastanawiam czy wracać do X czy kupic lexusa RX, dopiero sprzedałem X5 i chwilowo kupiłem C klase ( ale to auto jest dla żony) , jak ktoś ma wiedzę o rabatach będę wdzięczny

 

wysyłałem zapytania do kilku salonów i póki co nikt nie dał więcej niż 11% (większość 10-11). Pytanie natomiast czy jest szansa zastrzec w umowie gwarancję ceny?

 

w którym dostałes 10-11%?

Opublikowano
A ja mam pytanie o rabat jaki można otrzymać, dostałem teraz 11% i się zastanawiam czy wracać do X czy kupic lexusa RX, dopiero sprzedałem X5 i chwilowo kupiłem C klase ( ale to auto jest dla żony) , jak ktoś ma wiedzę o rabatach będę wdzięczny

 

wysyłałem zapytania do kilku salonów i póki co nikt nie dał więcej niż 11% (większość 10-11). Pytanie natomiast czy jest szansa zastrzec w umowie gwarancję ceny?

 

w którym dostałes 10-11%?

 

Bawaria Katowice

Inschape Wrocław

Mcars Kraków

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

Z całym szacunkiem, ale przedliftowym X6M pojeździłem i to auto w porównaniu do Cayenne prowadzi się jak Dacia Duster. Serio, jest PRZEPAŚĆ na korzyść Porsche. Zawsze marzyłem o X6M, nie kupiłem tylko przez przypadek. Ale po jazdach testowych chyba 1.5 roku temu wyleczyłem się z tego auta.

 

Z całym szacunkiem ale czy ja porównywałem coś do Porsche czy do 40i? Druga sprawa - słabszy GTS to wydatek +200k. Trzecia - nie każdy chce jeździć Porsche z różnych względów (poza motoryzacyjnych).

Opublikowano

Z całym szacunkiem, ale przedliftowym X6M pojeździłem i to auto w porównaniu do Cayenne prowadzi się jak Dacia Duster. Serio, jest PRZEPAŚĆ na korzyść Porsche. Zawsze marzyłem o X6M, nie kupiłem tylko przez przypadek. Ale po jazdach testowych chyba 1.5 roku temu wyleczyłem się z tego auta.

 

Z całym szacunkiem ale czy ja porównywałem coś do Porsche czy do 40i? Druga sprawa - słabszy GTS to wydatek +200k. Trzecia - nie każdy chce jeździć Porsche z różnych względów (poza motoryzacyjnych).

Tam nie ma aż tak dużych różnic cenowych. X6M zaczyna się od 730tys, Cayenne Turbo od 744tys. Ja kupiłem Turbo z wyposażeniem w 2018 poniżej ten kwoty ;) Oczywiście, jak ktoś nie chce Porsche, to rozumiem, powody są różne, natomiast im bardziej porównuje te cenniki, tym bardziej nie rozumiem po co jeszcze patrzeć na BMW w ogóle. Finalnie z kosztami serwisu Porsche wyjdzie może 10-15% więcej? Za to Porsche prezentuje dużo więcej wartości BMW niż samo BMW :D

Opublikowano
ktoś już zamówił wersjie LCI i dostał termin produkcji?

 

Produkcja zaczyna się w następnym miesiącu dopiero także chyba jest za wcześnie na takie konkrety.

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Kumpel zamówił, zaraz jak,wyszedł i termin produkcji ma na polowe maja. Oczywiście jeszcze nie usztywniony bo za wcześnie. Rabat 13 docent ale trzeba mieć „flotę” przynajmniej 4 samochody Premium w dowolnym wieku.
Opublikowano


Bawaria Katowice

Inschape Wrocław

Mcars Kraków

 

dostałeś rabat flotowy?

Opublikowano
Kumpel zamówił, zaraz jak,wyszedł i termin produkcji ma na polowe maja. Oczywiście jeszcze nie usztywniony bo za wcześnie. Rabat 13 docent ale trzeba mieć „flotę” przynajmniej 4 samochody Premium w dowolnym wieku.

 

ok czyli moje 9,5% rabatu bez rabatu flotowego to chyba max co można (bez floty)

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Do 11 jest szansa dociągnąć, 10 na pewno
Opublikowano
A ja mam pytanie o rabat jaki można otrzymać, dostałem teraz 11% i się zastanawiam czy wracać do X czy kupic lexusa RX, dopiero sprzedałem X5 i chwilowo kupiłem C klase ( ale to auto jest dla żony) , jak ktoś ma wiedzę o rabatach będę wdzięczny

 

wysyłałem zapytania do kilku salonów i póki co nikt nie dał więcej niż 11% (większość 10-11). Pytanie natomiast czy jest szansa zastrzec w umowie gwarancję ceny?

 

w którym dostałes 10-11%?

Premium Arena Łódź , to był rabat flotowy , wtorek mam jazdę testową Lexusem RX , zobaczymy, nie wiem dlaczego Volvo , Lexus może dać wysoki rabat BMW 11%, ale hitem jest mercedes 4% maja odgórnie max 8% jak masz dobre układy(hit po prostu, a lift nowego GLE to kpina dla uzytkowników, zmienili lampy i tyle)

Opublikowano
Do 11 jest szansa dociągnąć, 10 na pewno

 

tak w sumie pomyliłem mam równe 10%. (pakiet serwisowy i naprawczy sie nie rabatują)

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

Czy to możliwe, że testowane już są X5 nowej generacji (następca G05 LCI)?

Dzisiaj pod Monachium mijałem zakamuflowane "coś", co miało światła z przodu w stylu X7/7 LCI a z tyłu 4 wydechy ale "po dwa pionowo"! Nie było to X7 bo tył miał inny kształt...

Opublikowano
Czy to możliwe, że testowane już są X5 nowej generacji (następca G05 LCI)?

Dzisiaj pod Monachium mijałem zakamuflowane "coś", co miało światła z przodu w stylu X7/7 LCI a z tyłu 4 wydechy ale "po dwa pionowo"! Nie było to X7 bo tył miał inny kształt...

Prawdopodobnie wzmozniona wersja bmw XM - red label maxresdefault.jpg

Opublikowano
Czy to możliwe, że testowane już są X5 nowej generacji (następca G05 LCI)?

Dzisiaj pod Monachium mijałem zakamuflowane "coś", co miało światła z przodu w stylu X7/7 LCI a z tyłu 4 wydechy ale "po dwa pionowo"! Nie było to X7 bo tył miał inny kształt...

 

raczej niemożliwe bo ta ma być dopiero w 2026.


jak kolega wyżej wspomniał, opis brzmi jak XM.


Brałbym to auto ale podstawa od ponad 900k...

Opublikowano

Tam nie ma aż tak dużych różnic cenowych. X6M zaczyna się od 730tys, Cayenne Turbo od 744tys. Ja kupiłem Turbo z wyposażeniem w 2018 poniżej ten kwoty ;) Oczywiście, jak ktoś nie chce Porsche, to rozumiem, powody są różne, natomiast im bardziej porównuje te cenniki, tym bardziej nie rozumiem po co jeszcze patrzeć na BMW w ogóle. Finalnie z kosztami serwisu Porsche wyjdzie może 10-15% więcej? Za to Porsche prezentuje dużo więcej wartości BMW niż samo BMW :D

Kluczowy tu jest rok. Ja z 2019 pamiętam wysyp cayenne (podstawowe, ale mi 340KM by wystarczyło) z prawie pewnym wyposażeniem funkcjonalnym (podgrzewane siedzenia, wszystkie systemy, kamery, etc) po 340k, mówimy o cenie z otomoto czyli z rabatem. Teraz z ciekawości skonfigurowałem takie auto i wychodzi mi 520-560k, a z tego co rozmawiałem o macanie w listopadzie, to rabatów raczej nie ma, chociaż mogę mieć nieaktualne informacje. W każdym razie wychodzi mi optymistycznie 53% drożej w niecałe 4 lata no i do tego leasing na 120% :oops:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

nowy cockpit w cayenne. Mnie sie podoba, dosyc sporo fizycznych przyciskow zostawili.

 

INTERIOR-MAIN.jpg?adobe_mc=MCMID%3D11570871783364680092884329854257677574%7CMCORGID%3D138FFF2554E6E7220A4C98C6%2540AdobeOrg%7CTS%3D1680271069

Opublikowano
nowy cockpit w cayenne. Mnie sie podoba, dosyc sporo fizycznych przyciskow zostawili.

 

Akceptowalnie dla mnie. Zegary są przynajmniej tam gdzie powinny ;-)

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

Przy obecnym, to ten nowy cockpit wygląda bardzo słabo.

Siermiężne przejście drzwi-deska

Opublikowano
Pięknie, lepiej jak w BMW LCI. Pozostaje pracować i zbierać na serwis w Porsche żeby przestał odstraszać.
Opublikowano
nowy cockpit w cayenne. Mnie sie podoba, dosyc sporo fizycznych przyciskow zostawili.

 

INTERIOR-MAIN.jpg?adobe_mc=MCMID%3D11570871783364680092884329854257677574%7CMCORGID%3D138FFF2554E6E7220A4C98C6%2540AdobeOrg%7CTS%3D1680271069

 

Tak to prawda, widać, że nauczyli się na przykładzie taycana i naprawili to co najbardziej wkurzało. Jedyne co niestety IMHO nie jest dopracowane, to że jak nie chce się tego ekranu trzeciego dla pasażera, to w tym miejscu jest po prostu listwa sporych rozmiarów i nijak to do niczego nie pasuje.

Opublikowano

BMW inchape wrocław, ktoś jakieś negatywne doświadczenia?


dostałem ofertę zrabatowana 11% (bez floty).

Opublikowano
BMW inchape wrocław, ktoś jakieś negatywne doświadczenia?


dostałem ofertę zrabatowana 11% (bez floty).

 

nie zamawiałem u nich ostatecznie ale mi dawali 2 tygodnie temu bez floty i bez finansowania 11% i w cenie ich ceramikę (a ponoć była też szansa na 12% bez ceramiki)

Opublikowano
BMW inchape wrocław, ktoś jakieś negatywne doświadczenia?


dostałem ofertę zrabatowana 11% (bez floty).

 

nie zamawiałem u nich ostatecznie ale mi dawali 2 tygodnie temu bez floty i bez finansowania 11% i w cenie ich ceramikę (a ponoć była też szansa na 12% bez ceramiki)

 


ok planuję u nich jeszcze wziąć folie PPF bo też to mają to może na tym coś jeszcze znegocjuje.


ostatecznie nie wziałeś od nich dlaczego? inne lepsza oferta?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.