Skocz do zawartości

Opóźnienia w odbiorze


peter08

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...
No i u mnie znowu przesunięta produkcja, już zaraz dobije do pełnego roku oczekiwania na g22. I w zasadzie mimo, ze zamówienie składane niedługo po wejściu g22 na rynek to zaczynam się zastanawiać czy jak jeszcze trochę poczekam to czy polifta nie dostanę :D orientuje się ktoś może czy w przyszłym roku będzie juz g22 LCI? Czy dopiero 2024?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i u mnie znowu przesunięta produkcja, już zaraz dobije do pełnego roku oczekiwania na g22. I w zasadzie mimo, ze zamówienie składane niedługo po wejściu g22 na rynek to zaczynam się zastanawiać czy jak jeszcze trochę poczekam to czy polifta nie dostanę :D orientuje się ktoś może czy w przyszłym roku będzie juz g22 LCI? Czy dopiero 2024?

 

Informacja z: Future BMW model information


G22/G23 4er

In production until 06/28 with LCI in 03/24

03/23: Will get the new interface package

03/26: In EU, all diesel engines will be brought to EU7 compliance.

Sprzedam koła zimowe do E84 WZ-318 7,5X17 ET-34 5X120, Opony Pirelli Sottozero 2 225/50/17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i u mnie znowu przesunięta produkcja, już zaraz dobije do pełnego roku oczekiwania na g22. I w zasadzie mimo, ze zamówienie składane niedługo po wejściu g22 na rynek to zaczynam się zastanawiać czy jak jeszcze trochę poczekam to czy polifta nie dostanę :D orientuje się ktoś może czy w przyszłym roku będzie juz g22 LCI? Czy dopiero 2024?

 


ogólnie z czwórek to najgorzej idzie produkcja g22, GC i I4 jakoś szybciej się produkują, ja czekałem na swoja 14 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie coupe ma najgorzej.

Odebrałem wreszcie po ~13 miesiącach. Na plus, że salon nic nie kombinował. Cena została z momentu zamówienia, leasing także. W gruncie rzeczy jestem zadowolony. Nie wiem na ile salon sobie kombinuje z zamówieniami a na ile to wina samej produkcji, ale jak już zamówienie wpadło na produkcję to cały proces może trwał 2tygodnie do odebrania.

Natomiast na 47 wisiał pewnie rok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mogłam mieć auto na wrzesień, ale wyposażenie obcięte o systemy asystujące profesional. Nie chcę auta akurat bez tych systemów, podobno te systemy mają wrócić do 4 serii do produkcji od listopada, czekam nadal.

A czyli poczekam sobie kolejne kilka miesięcy ? Super, bo przecież tylko rok już czekam... Powiem wam nigdy w zyciu bym się więcej nie zdecydował na taki zakup.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mogłam mieć auto na wrzesień, ale wyposażenie obcięte o systemy asystujące profesional. Nie chcę auta akurat bez tych systemów, podobno te systemy mają wrócić do 4 serii do produkcji od listopada, czekam nadal.

A czyli poczekam sobie kolejne kilka miesięcy ? Super, bo przecież tylko rok już czekam... Powiem wam nigdy w zyciu bym się więcej nie zdecydował na taki zakup.

 

rada ode mnie - dzwoń na infolinie bmw oficjalną. ja czekałem rok i po jednym telefonie nagle wszystko się ruszyło. nawet handlowiec zaczął mnie o wszystkim informować.

pluje sobie w twarz, że nie byłem natarczywy wcześniej, tylko grzecznie czekałem - także ponad rok czekania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonilem już kilka miesięcy temu, faktycznie centrala musiała coś zrobić bo niedługo potem dostałem informacje, że mój status się zmienił na 112 z 047. Ja męczę handlowca standardowo raz w miesiącu od pół roku albo lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co dokładnie jest w "systemy asystujące profesional" - aktywny tempomat i trzymanie pasa czy coś więcej ?

 

trzymanie pasa, auto samo jedzie a nie tylko ostrzega o zmianie. mam to w obecnym aucie i jak dostałam na parę dni dwójkę bez tego systemu to ciężko się przestawić.


Jak się dzwoni do tej centrali? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co dokładnie jest w "systemy asystujące profesional" - aktywny tempomat i trzymanie pasa czy coś więcej ?

 

trzymanie pasa, auto samo jedzie a nie tylko ostrzega o zmianie. mam to w obecnym aucie i jak dostałam na parę dni dwójkę bez tego systemu to ciężko się przestawić.


Jak się dzwoni do tej centrali? :D

 

to ja mam trzymanie pasa, produkcja 15 lipca, odebrałem 1 sierpnia.

nikt mi nic nie mówił o tym aby to było na restrykcjach.


numer na infiolinie jest na https://www.bmw.pl/pl/footer/metanavigation/contact.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co dokładnie jest w "systemy asystujące profesional" - aktywny tempomat i trzymanie pasa czy coś więcej ?

 

trzymanie pasa, auto samo jedzie a nie tylko ostrzega o zmianie. mam to w obecnym aucie i jak dostałam na parę dni dwójkę bez tego systemu to ciężko się przestawić.


Jak się dzwoni do tej centrali? :D

 

to ja mam trzymanie pasa, produkcja 15 lipca, odebrałem 1 sierpnia.

nikt mi nic nie mówił o tym aby to było na restrykcjach.


numer na infiolinie jest na https://www.bmw.pl/pl/footer/metanavigation/contact.html

 


Ok, ale masz te systemy asystujące professional? Masz coupé czy gran coupé?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ok, ale masz te systemy asystujące professional? Masz coupé czy gran coupé?

 

hm nie jestem pewien, mam to, że samochód jedzie sobie sam trzymając pas, ale jak to się nazywało w konfiguratorze to nie pamiętam - było to w którymś pakiecie - zamówienie składałem w czerwcu 2021 :)

430i coupe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ok, ale masz te systemy asystujące professional? Masz coupé czy gran coupé?

 

hm nie jestem pewien, mam to, że samochód jedzie sobie sam trzymając pas, ale jak to się nazywało w konfiguratorze to nie pamiętam - było to w którymś pakiecie - zamówienie składałem w czerwcu 2021 :)

430i coupe.

 

Jeśli masz animacje jadących aut to jest system professional


3e3409ed8c61a649609a746cad19994f.jpg



z zewnątrz rozpoznasz po radarze

Edytowane przez engineer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Radar mają też auta który mają adaptacyjny regulator prędkości więc jedyne prawidłowe rozpoznanie to po zegarach w środku auta, nie trzeba szukać animacji, wystarczy spojrzeć czy nad wirtualnymi zegarami zamontowane są te diody na podczerwień które badają czujność, zmęczenie kierowcy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da sie dokupic w aplikacji, ponieważ ten radar przy systemie stop and go jest inny, professional to dodatkowe kamery z przodu dzięki ktorym system wie czy jedzie przed tobą motor, ciężarówka czy pojazd osobowy na sąsiednich pasach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.