Skocz do zawartości

G20 318i Sport Line jaki kolor wybrac


jetron

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,


Panowie rozpoczynam przygode z BMW! moje pierwsze i do tego nowe!


Wybralem juz praktycznie cala konfiguracje auta (do produkcji):

- 318i automat z manetkami zmiany biegow (ta wersja to dla mnie zloty srodek miedzy $ a potrzebami).

- wersja sportline (advantage wychodzi tak samo cenowo)

- Pakiet ConnectedDrive Plus, Sensatec Black skórzana ekologiczna, 17" aluminiowe obręcze V-spoke 776, Pakiet dodatkowych funkcji lusterek, Sportowe fotele przednie, grzanie foteli, dostęp komfortowy, Pakiet dla palących, Zestaw HiFi Harman Kardon Surround Sound.


Pozostal mi do wyboru tylko kolor! Widzialem na zywo tylko czarny niemetalizowany, czarny metalizowany, bialy niemetalizowany, niebieski ten z m-pakietu. Aktualnie jezdze autem czarny-metalic. Wstepnie chcialem brac czarny podstawowy 0zl doplaty, ale rozmyslam nad Szary mineralny.

PYTANIE: Czy ktos ma taki kolor i moze pokazac zdjecia na zywo?

PYTANIE2: Czy jak mam 2strefowa klime to z tylu nie ma nawiewow?

PYTANIE3: Czy warto doplacac do pelnej eko-skory? aktualnie jezdze autem z pelna skora i w sumie wrzucilem z przyzwyczajenia. Przy okazji czy pelne ekoskory maja na czesci podposladkowej otwory wentyalcyjne czy to pelne faktury?


Opinie o konfiguracji mile widziane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

ad1- zobacz fotki w galerii , są różne kolory , może coś Ci się spodoba , ale tak naprawdę to kwestia indywidualna

ad2- będziesz miał nawiewy z tyłu , ale nie tak ładne jak z przodu :wink:

ad3- osobiście nie polecałbym eko skóra w pełni , jak kolor ma być czarny , zostałbym przy alcantara , będzie milej :)

doradziłbym szyby akustyczne z przodu , nieduży wydatek a jakość wyciszenia zauważalna

powodzenia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy podpisywaniu zamówienia 15 min. na konfigurację z czubkiem starczyło, na kolor 0,5 godziny, byłem z żoną. Polecam takie rozwiązanie i bój się by nie był kolor :duh: Tu potrzeba dużej dyplomacji. Edytowane przez adobry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie!


aku szyby sa, ambient jest - to w pakiecie ktoryms sie zawiera.


co do koloru... to kto pozyczy zone!? ;-) a tak serio to nie mam i sam musze wybrac.

Jako bezpieczny mam juz konfig na czarny bez metalicu, i tak pojdzie na 'korekte' i ceramike.

Autem bede smigal okolo 5lat wiec moze warto isc w cos nieoklepanego jak czarny, stad pytanie do Was bylo.


Wszelkie dodatkowe sugestie mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ad1- zobacz fotki w galerii , są różne kolory , może coś Ci się spodoba , ale tak naprawdę to kwestia indywidualna

ad2- będziesz miał nawiewy z tyłu , ale nie tak ładne jak z przodu :wink:

ad3- osobiście nie polecałbym eko skóra w pełni , jak kolor ma być czarny , zostałbym przy alcantara , będzie milej :)

doradziłbym szyby akustyczne z przodu , nieduży wydatek a jakość wyciszenia zauważalna

powodzenia !

 

Krakus3 dalbys rade podrzucic fotke jak to wyglada z tylu - mniemam ze nie masz 3strefowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W BMW nie ma czegoś takiego jak 3-strefowa. Jest 2 albo 4. Chociaż często widzę na bmw.pl w ogłoszeniach głupi zapis, że jest 3strefowa, bo ma kratki z tyłu. A to zwykła 2strefowka.

 

Chyba jednak jest :wink:


W G20 masz dwie strefy z przodu i jedną z tyłu.


20191218-120636.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurcze tego nie wiedziałem że akurat w g20 tak jest. Mea culpa.

Aczkolwiek podtrzymuje to że często handlowcy piszą głupoty w ogłoszeniach G30, gdzie tam są tylko kratki nawiewów.


A po zdekodowaniu VIN wychodzi, że jest 3-strefowa?

 

Nie wiem jak jest w innych.


To z konfiguratora G20 (UK)

Screenshot-20210124-224552-Chrome.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wspominano już wiele razy przy odsprzedaży niestandardowy kolor to wielki plus, jak i zapewne dla siebie przy codziennym użytkowaniu, ja spotykam najczęściej czarne i szare G20, więc polecam trochę zaszaleć z innym metalizowanym kolorkiem. :D

Nie polecam dodatkowych funkcji lusterek, co się nadenerwowałem w X1 jak przy cofaniu się opuszczało pasażera to moje (instrukcja po niemiecku to skąd miałem wiedzieć o tym magicznym cyplu.. :) ), no i koledzy tu mają problemy pierwszego świata że jedno lusterko składa się mocniej od drugiego :mad2: , polecam lepsze świateła i może ten lepszy tempomat utrzymujący sam odstęp jak zamierzasz korzystać z abonamentu na lewy pas na drogach szybkiego ruchu, każde nowe BMW ma na 5 lat gratis. :wink:

IMG-20200628-201526.jpg

IMG-20200628-201538.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jetron mam kolor standardowy, biały - w porównaniu do mojej poprzedniej f30 w kolorze biały metallic zwykły kolor bardzo dobrze się czyści i nie ma śladów po wyschniętej wodzie.


Co do różnic w konfigu to:

- zamiast pakietu lusterek mam kamerę cofania

- nie mam komfortowego otwierania

- mam elektryczne siedzenia

- live cockpit plus

- kierownicę M

- czarną podsufitkę

- szyby akustyczne

- rozszerzone ledy

- wykończenie panelu środkowego w alluminim mesh

-HK audio


Przechwytywanie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytanka:

1. Pakiet dodatkowych funkcji lusterek - czy bez niego lusterka sie nie skladaja po zamknieciu pojazdu? (bede miec pakiet dostep komfortowy).

2. W sportline - fotele sportowe domyslnie nie maja elektrycznych regulacji? sa reczne?



PS. ponarzekam sobie - konfiguruje i rozkminiam auto od miesiaca (nieznajomosc marki i opcji), nie dziwie sie ze jak ktos wchodzi do salonu z odpowiednim budzetem to potrafi zamknac transakcje w 45min - po jakims czasie odechciewa sie rozkminiac opcje, szczegolnie jak ma sie czym jezdzic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o kolor to najbardziej gustowne i wysublimowane sa :


C35

C10

C1Z

C1X

A75


lub z M pakiet


C31


PS.bialy i czarny tez ma zalete bo jak zarysujesz drzwi to sobie zamowisz w kolorze prosto z allegro na podmianke i wciaz bedzie "bezwypadkowy" :mrgreen:

MADE IN PRL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jetron mam kolor standardowy, biały - w porównaniu do mojej poprzedniej f30 w kolorze biały metallic zwykły kolor bardzo dobrze się czyści i nie ma śladów po wyschniętej wodzie.


Co do różnic w konfigu to:

- zamiast pakietu lusterek mam kamerę cofania

- nie mam komfortowego otwierania

- mam elektryczne siedzenia

- live cockpit plus

- kierownicę M

- czarną podsufitkę

- szyby akustyczne

- rozszerzone ledy

- wykończenie panelu środkowego w alluminim mesh

-HK audio

 

 

Prawie jak mój config :) Tylko ja "zamiast" kamery cofania wybrałem radar Stop&Go, a zamiast audio przyciemniane szyby :)

Też wybrałem wykończenie aluminium Mesh, ale nie widziałem tego na żywo. Czy mógłbyś wrzucić jakieś zdjęcie jak to z bliska wygląda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.