Skocz do zawartości

opóźnienie w odbiorze.


pawel629

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Godzinę temu, macste napisał(a):

99,9999% skóra 🙂 Gdyby już do Mki dawali plastik to by była massacra.

poczekaj , poczekaj , ze dwa latka 😛 i też będzie 😄 

  • Haha 1
male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, macste napisał(a):

Jak produkcja była w lipcu to raczej plastik, w czerwcu była skóra. Taka sytuacja. Daj znać, 3mam kciuki za skórę 🙂

Odebrałem swoje 330xd... po przejechaniu kilku kilometrów kogo obchodzi czy poducha jest plastikowa ... ten silnik wynagradza wszelkie braki !

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
W dniu 21.09.2023 o 16:37, buntownik napisał(a):

Odebrałem swoje 330xd... po przejechaniu kilku kilometrów kogo obchodzi czy poducha jest plastikowa ... ten silnik wynagradza wszelkie braki !

Jakas galerie zaloz, malo kto kupuje 330d musisz mielic duzo km choc i tak bym wybral 40i ale to juz indywidualna kwestia i przyzwyczajenie... 

Edytowane przez wehyr
male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMG-20230921-WA0000.thumb.jpeg.61cc3e939f6f92768652085ac654303f.jpeg

52 minuty temu, wehyr napisał(a):

Jakas galerie zaloz, malo kto kupuje 330d musisz mielic duzo km choc i tak bym wybral 40i ale to juz indywidualna kwestia i przyzwyczajenie... 

Jestem mało ogarnięty jeśli chodzi o takie rzeczy jak galeria... może to przerosnąć moje możliwości. Lubię diesle z uwagi na moment oraz potencjał do rozwoju stage 1. Co do kilometrów to fakt robię raczej trasy. Diesel również byl tańszy w zakupie bazowo 62K pln taniej. By nie było oftopikowo powiem ze od złożenia zamówienia do odbioru upłynęło 4 miesiące beż 1 dnia.

Edytowane przez buntownik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 21.09.2023 o 16:37, buntownik napisał(a):

Odebrałem swoje 330xd... po przejechaniu kilku kilometrów kogo obchodzi czy poducha jest plastikowa ... ten silnik wynagradza wszelkie braki !

Kontynuujac temat plastikowej oslony poduszki powietrznej, to mam info z pierwszej reki, ze oczywiscie, koszty - jest znacznie taniej. Ale podobno skorzana oslona to tylko problemy, taka oslona wymaga wstepnego naciecia od spodu i nie zawsze poduszka sie rowno otwierala. A to juz powazny temat, podparty dodatkowo duzo tansza produkcja i efekt mamy w postaci zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
2 godziny temu, karlos91 napisał(a):

Kontynuujac temat plastikowej oslony poduszki powietrznej, to mam info z pierwszej reki, ze oczywiscie, koszty - jest znacznie taniej. Ale podobno skorzana oslona to tylko problemy, taka oslona wymaga wstepnego naciecia od spodu i nie zawsze poduszka sie rowno otwierala. A to juz powazny temat, podparty dodatkowo duzo tansza produkcja i efekt mamy w postaci zmian.

wszystko podciągnął pod zmiany na bezpieczniejsze 😉 

 

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
2 godziny temu, macste napisał(a):

Gałkę od zmiany biegów też zmienili na knoba bo w razie wypadku łamała kolano... a wskazówki zastąpili ekranami bo rysowały oczy 🙂 Ehhhh

i wydechy wykastrowali bo niszczyły słuch 😜 

  • Haha 2
male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez Wam napisalem, ze koszty byly na pierwszym miejscu 🙂 Ale faktyczne problemy z otwieraniem sie poduszek to info prosto z developmentu firmy, ktora opracowuje i produkuje je do wszystkich bmw i innych marek. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
W dniu 21.09.2023 o 12:03, macste napisał(a):

99,9999% skóra 🙂 Gdyby już do Mki dawali plastik to by była massacra.

Do emki dają czarne boczki ze skaju jak nie bierzesz rozszerzonej skóry. Fotele masz np beżowe czy pomarańczowe a boczki czarne. Tak jest od LCI  wszesniej na boczkach byla skóra i to w kolorze tapicerki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemy nadal są, nie takie jak dwa lata temu ale nadal są... Jestem elektronikiem pracującym w branży i to jest proza dnia codziennego... W międzyczasie powstało dużo egzotycznych firm proponujących zamienniki układów scalonych (oczywiście nie tych najbardziej skomplikowanych), które często są dobrej jakości ale projekty mające na celu przystosowanie obecnie produkowanych podzespołów w automotiv potrafią trwać latami (walidacje,certyfikacje itd) tym bardziej jak podzespół ma wpływ na bezpieczeństwo... Na szczęście "nasza firma" na tym polu bardzo wysokie standardy co nie jest takie oczywiste w segmencie "premium".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodów takiego czekania może być więcej niż brak polprzewodnikow. Ja sam i inni na forum z tego co czytam, mieliśmy wielokrotnie przesuwana date produkcji (akurat model 4) i nie było nigdy żadnych restrykcji czy próśb o usunięcie z configa tego czy owego. Wyglada to raczej na popyt większy niż możliwości produkcyjne (na pewno na elekrtyki sie tak dlugo nie czeka ? :)) i niski priorytet dla rynku polskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, digitalDictator napisał(a):

Powodów takiego czekania może być więcej niż brak polprzewodnikow. Ja sam i inni na forum z tego co czytam, mieliśmy wielokrotnie przesuwana date produkcji (akurat model 4) i nie było nigdy żadnych restrykcji czy próśb o usunięcie z configa tego czy owego. Wyglada to raczej na popyt większy niż możliwości produkcyjne (na pewno na elekrtyki sie tak dlugo nie czeka ? 🙂) i niski priorytet dla rynku polskiego.

Wszystko zależy od silników. Ja zamówiłem samochód 23 mają i odebrałem 22 września.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.10.2023 o 12:57, buntownik napisał(a):

Wszystko zależy od silników. Ja zamówiłem samochód 23 mają i odebrałem 22 września.

To akurat rekord polski biorąc pod uwagę transport z Mex min. 2mce. Masz status VIP w BMW Polska czy może dobrego handlowca kumpla? 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
37 minut temu, GDX4 napisał(a):

Ja czekałem 18 miesięcy.... Kto chętny pobić? Chyba jestem rekordzistą. Choć słyszałem o seri 5 z tego samego salonu, że tam o 1 miesiąc mnie wyprzedził. Ale to nie potwierdzone info...

pozostaje współczuć handlowca 😞

 

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.