Skocz do zawartości

opóźnienie w odbiorze.


pawel629

Rekomendowane odpowiedzi

Czytając Wasze posty na forum coraz bardziej cieszę się że anulowałem moje zamówienie i wziąłem auto z placu :?

ja to samo w MB na kilka dostawczaków - podzwoniłem po salonach i po znajomych. I jeszcze dostałem fajny rabat na auta z placu. Do produkcji oferowali mi koniec 1 kw lub drugi kw bez żadnej gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech moderator nie ma litości i skasuje posta, jeżeli nie w temacie, ale jeśli komuś zależy na terminie, nie chce przejmować się opóźnieniami, czy wzrostem cen, chce 320i (2020 rok, 28.000 km), kamery 360 i asystenta pro, a nie wyklucza przejęcia leasingu, to zapraszam: https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=5&t=387339.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi odbiorami radzę się upewnić że wszystko załatwili w salonie. Mój dealer odwalił taka akcję że ręce opadają. Tydzień temu zamontowali te nieszczęsne kamery i dostałem info że mogę odebrać w tym tygodniu. Mieli też zrobić kalibrację radaru i nawet o to pytałem wprost, wszystko miało być ok na wtorek. Przyjechałem specjalnie 250km po czym 2 godziny przed odbiorem okazało się że nie mogą wydać samochodu. Wszystko było zdobione tylko kwatera z Niemiec czegoś z nimi nie rozliczyła i nie ustawiła statusu w systemie. Samochodu nie mam, znowu nic nie wiadomo, zmarnowałem kase i czas na te dojazdy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak informacyjnie . M8 Competition kupilem 15 Sierpnia w UK . Pierwsza informacja to samochod bedzie gotowy na listopad - stwierdzilem ze jesli ma byc w listopadzie to niech u nich stoi do stycznia zebym mial juz w dowodzie 2022 rok ( w UK nie ma roku produkcji tylko pierwsza rejestracja) - okazalo sie ze ok , tydzien po zamowieniu dostalem informacje ze BMW potwierdzilo ze samochod bedzie w styczniu , w ostatni czwartek dostalem email ze termin realizacji zostal przeniesiony na marzec - wiec to juz 7 miesiecy .


Z tego co wyszukalem w necie to maksymalny czas oczekiwania na jakies samochody wynosil 8 miesiecy - ja tu juz mam 7 miesiecy - czy ktos juz czekal tak dlugo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak informacyjnie . M8 Competition kupilem 15 Sierpnia w UK . Pierwsza informacja to samochod bedzie gotowy na listopad - stwierdzilem ze jesli ma byc w listopadzie to niech u nich stoi do stycznia zebym mial juz w dowodzie 2022 rok ( w UK nie ma roku produkcji tylko pierwsza rejestracja) - okazalo sie ze ok , tydzien po zamowieniu dostalem informacje ze BMW potwierdzilo ze samochod bedzie w styczniu , w ostatni czwartek dostalem email ze termin realizacji zostal przeniesiony na marzec - wiec to juz 7 miesiecy .


Z tego co wyszukalem w necie to maksymalny czas oczekiwania na jakies samochody wynosil 8 miesiecy - ja tu juz mam 7 miesiecy - czy ktos juz czekal tak dlugo ?

 

Zamówiłem 330i xDrive 23 Grudnia 2020, odebralem 31 sierpnia 2021 (pociachany troche restrykcjami), wiec ciut ponad 8 mc czekania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem 330i xDrive 23 Grudnia 2020, odebralem 31 sierpnia 2021 (pociachany troche restrykcjami), wiec ciut ponad 8 mc czekania.

Z czegoś musiałeś zrezygnować ze względu na restrykcje ?

 

Tak, lędźwie u pasażera, ładowarka indukcyjna i systemy asystujące pro.



Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem 330i xDrive 23 Grudnia 2020, odebralem 31 sierpnia 2021 (pociachany troche restrykcjami), wiec ciut ponad 8 mc czekania.

Z czegoś musiałeś zrezygnować ze względu na restrykcje ?

 

Tak, lędźwie u pasażera, ładowarka indukcyjna i systemy asystujące pro.



Sent from my iPhone using Tapatalk

Niestety 48Z zakłada też brak regulacji boczków :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czegoś musiałeś zrezygnować ze względu na restrykcje ?

 

Tak, lędźwie u pasażera, ładowarka indukcyjna i systemy asystujące pro.



Sent from my iPhone using Tapatalk

Niestety 48Z zakłada też brak regulacji boczków :(

 

Tak, zabrali u pasażera, u kierowcy mam.



Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze moglem nie pytac , to troche odlegle czasy oczekiwania , jeszcze zakladajac ze do M8 zaladowane sa juz w podstawie prawie wszystkie dodatki to pozostaje mi tylko liczyc ze samochod zamowiony w UK wskoczy przed kolejke zamowionego w Polsce... swoja droga dzis na audi A1 jest czas oczekiwania 8 miesiecy a syn czekal rok temu 2 miesiace mimo ze informowali nas ze bedzie to okolo 4 miesiace ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Widze ze moglem nie pytac , to troche odlegle czasy oczekiwania , jeszcze zakladajac ze do M8 zaladowane sa juz w podstawie prawie wszystkie dodatki to pozostaje mi tylko liczyc ze samochod zamowiony w UK wskoczy przed kolejke zamowionego w Polsce... swoja droga dzis na audi A1 jest czas oczekiwania 8 miesiecy a syn czekal rok temu 2 miesiace mimo ze informowali nas ze bedzie to okolo 4 miesiace ...

 

Być może sama przynależność do M przesuwa w kolejce. Restrykcje mogą obejmować takie auta jak moje g21, ale nie chce mi się wierzyć, że topowe m8 również, zwłaszcza, że jak piszesz nie za bardzo masz możliwość czegoś nie wybrać, skoro jest w standardzie.

Druga sprawa, to ciekawe, czy jakiekolwiek znaczenie w tej kolejce ma brexit UK, wątpię raczej.

Audi A4 2.0Tq /CompSport stage 1/

BMW F20 /CompSport stage 1/ - było

BMW G21 318d - jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze moglem nie pytac , to troche odlegle czasy oczekiwania , jeszcze zakladajac ze do M8 zaladowane sa juz w podstawie prawie wszystkie dodatki to pozostaje mi tylko liczyc ze samochod zamowiony w UK wskoczy przed kolejke zamowionego w Polsce... swoja droga dzis na audi A1 jest czas oczekiwania 8 miesiecy a syn czekal rok temu 2 miesiace mimo ze informowali nas ze bedzie to okolo 4 miesiace ...

 

Być może sama przynależność do M przesuwa w kolejce. Restrykcje mogą obejmować takie auta jak moje g21, ale nie chce mi się wierzyć, że topowe m8 również, zwłaszcza, że jak piszesz nie za bardzo masz możliwość czegoś nie wybrać, skoro jest w standardzie.

Druga sprawa, to ciekawe, czy jakiekolwiek znaczenie w tej kolejce ma brexit UK, wątpię raczej.

 

Miejmy nadzieje , tymczasem w ostatnich 2-3 tygodniach mialem telefony z innych 2 salonow czy nie chce sprzedac samochodu bo jest potecjalny klient .... i najlepsze jest to ze za panamere chca mi dzis dac o £8000 wiecej niz rok temu... a za inny samochod niedzielny ktory zamowilem 2017 roku ... dzis oferuja mi wiecej niz zaplacilem 4 lata temu... swiat stoi na glowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

G20 M340i zamówiłem i wpłaciłem zaliczkę 31 lipca 2021.

Samochód ma nadany VIN i dzisiaj się lakieruje.

Przy zamawianiu w restrykcjach były kamery 360 i lędźwie, więc tych opcji nie zamówiłem.

Jeżeli przypasuje transport, to przy bardzo sprzyjających wiatrach uda się odebrać jeszcze we wrześniu.

Sam trzymam za to kciuki :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

G20 M340i zamówiłem i wpłaciłem zaliczkę 31 lipca 2021.

 

a mi dealer mowi ze jeszcze nic nie wie odnosnie daty produkcji auta zamowionego 3 sierpnia...

pewnie wywalili na koniec salonowej kolejki bo lepiej komus szybko sciagnac jakies X7 czy inne M5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

G20 M340i zamówiłem i wpłaciłem zaliczkę 31 lipca 2021.

 

a mi dealer mowi ze jeszcze nic nie wie odnosnie daty produkcji auta zamowionego 3 sierpnia...

pewnie wywalili na koniec salonowej kolejki bo lepiej komus szybko sciagnac jakies X7 czy inne M5.

 

Nie przejmuj się. Nie wiem jak X7 ale X3 i X5 nie można nawet nawet zamówić. Nie przyjmują zamówień na te auta. Tak mi dealer powiedział z miesiąc temu. Produkcja SUVów jest tylko w USA i grubasy tyle zamawiają że na Europe nie ma miejsca xD Tak więc z X to ściągnąć mogą tylko coś co fizycznie stoi gdzieś w USA z jakiegoś powodu nie odebrane. A M5 to inna bajka.

Stop Electric GO V8. 2 litry to może mieć czajnik ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.