Skocz do zawartości

opóźnienie w odbiorze.


pawel629

Rekomendowane odpowiedzi

Jak jest 111/112 to jeszcze niestety sporo może sie zmienić. Znajomego 320i została wyprodukowana z miejscami na kamery 360 ale bez samych kamer, po czym czekała chyba 2-3 mies na placu na kamery które domontowali w ASO. Nie mogli mu wydać samochodu bez kamer, musiał czekać :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest takie opóźnienie że dzisiejsze zamówienia to są odbiory na czerwiec 2022 to ciekawe od kiedy zaczną dawać ludziom poliftowe wersje. Przecież to już nachodzi na termin kiedy ma wyjść LCI i ktoś kto go nie chce może się mocno zdziwić, że np już nie ma opcji wzięcia aktualnej wersji auta.
Stop Electric GO V8. 2 litry to może mieć czajnik ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopytalem o to kiedy bylem w piatek u dealera. Produkcja poliftu ma sie zaczac PODOBNO dopiero po przerwie sierpniowej, czyli podejrzewam ze zamowienia do konca roku pojda jeszcze po staremu. A potem to diabli wiedza tak na prawde...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz podobno zatrzymali sprzedaż oraz wydawania wszystkich M z silnikami S58 przez problem z panewkami

 

Nie wszystkich. Problem dotyczy aut wyprodukowanych w pewnych zakresach dat i to w dodatku nie wszystkich. Prawdopodobnie partia łożysk była wadliwa, ale jak to zostanie rozwiązane to ma się okazać pod koniec tego tygodnia lub na początku przyszłego. Tak czy siak, kiepska wizja dla osób, które czekały miesiącami na auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz podobno zatrzymali sprzedaż oraz wydawania wszystkich M z silnikami S58 przez problem z panewkami

 

Nie wszystkich. Problem dotyczy aut wyprodukowanych w pewnych zakresach dat i to w dodatku nie wszystkich. Prawdopodobnie partia łożysk była wadliwa, ale jak to zostanie rozwiązane to ma się okazać pod koniec tego tygodnia lub na początku przyszłego. Tak czy siak, kiepska wizja dla osób, które czekały miesiącami na auto.

 


w przypadku M3 to od 13 lipca do 23 września,więc dość szeroka data, sporo mogło być wyprodukowanych a i podejrzewam że już tez sporo mogłobyć wydanych.bardzo kiepska wizja na grzebanie w nowym silniku :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo sama elektryczna klapa nie jest w restrykcjach.

 

Kolega rk92 pisze o F40, a tam elektryczna klapa jest w restrykcjach do 51/2021.

 

whaaaaat?! :shock: Skąd masz to info? Jeszcze w pon gadałem z dealerem i nic nie wspominał o tym, a pytałem czy coś jest na restrykcjach :evil: Najgorsze że umowa leasingowa podpisana, a muszę koszta zrobić do końca roku.. Z taką informacją że do 51/21 niedostępne to lipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo sama elektryczna klapa nie jest w restrykcjach.

 

Kolega rk92 pisze o F40, a tam elektryczna klapa jest w restrykcjach do 51/2021.

 

whaaaaat?! :shock: Skąd masz to info? Jeszcze w pon gadałem z dealerem i nic nie wspominał o tym, a pytałem czy coś jest na restrykcjach :evil: Najgorsze że umowa leasingowa podpisana, a muszę koszta zrobić do końca roku.. Z taką informacją że do 51/21 niedostępne to lipa.

 

Ja bym się właśnie nie spieszył na Twoim miejscu, wejdzie nowy ład więc koszty będą bardziej efektywne od przyszłego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się właśnie nie spieszył na Twoim miejscu, wejdzie nowy ład więc koszty będą bardziej efektywne od przyszłego roku.

 

what!? Ja bym właśnie powiedział że odwrotnie: wszystkie koszty napakować w tym roku. Przecież koszty = liniówka. A z liniówki po wejściu polskiego wału wszyscy będą uciekać bo będzie najgorszą formą opodatkowania. Mało kto jest chyba na skali podatkowej. Zostaje w takim razie ryczałt na którym nic nie wrzucisz w koszty lub ewentualnie kombinowanie typu 1 os działalność + dodatkowa spółka na potrzeby kosztów. Ale to już doradcę podatkowego trzeba do tego raczej. Ja w nowym roku przechodzę na ryczałt i bye bye "koszty"...

Stop Electric GO V8. 2 litry to może mieć czajnik ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się właśnie nie spieszył na Twoim miejscu, wejdzie nowy ład więc koszty będą bardziej efektywne od przyszłego roku.

 

what!? Ja bym właśnie powiedział że odwrotnie: wszystkie koszty napakować w tym roku. Przecież koszty = liniówka. A z liniówki po wejściu polskiego wału wszyscy będą uciekać bo będzie najgorszą formą opodatkowania. Mało kto jest chyba na skali podatkowej. Zostaje w takim razie ryczałt na którym nic nie wrzucisz w koszty lub ewentualnie kombinowanie typu 1 os działalność + dodatkowa spółka na potrzeby kosztów. Ale to już doradcę podatkowego trzeba do tego raczej. Ja w nowym roku przechodzę na ryczałt i bye bye "koszty"...

 

Jakieś bzdury :) Ja sobie policzyłem wszystkie opcje i liniówka pozostaje najbardziej opłacalna. Chyba "wszyscy" jednak uciekać nie będą :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się właśnie nie spieszył na Twoim miejscu, wejdzie nowy ład więc koszty będą bardziej efektywne od przyszłego roku.

 

No właśnie muszę w tym, bo od nowego roku ryczałt. Nowy Wał zmusi dużo ludzi do zmiany, bo 5 czy 9% nowego podatku to już przegięcie :D A czy wszyscy przejdą - raczej nie. Każdy samemu musi obliczyć czy nabije tyle kosztów żeby ryczałt był mniej opłacalny, jeszcze inny rozliczy się z żoną, wliczy dzieci i inne odpisy i dla niego skala będzie idealna :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Większość inżynierów, informatyków i innych jdg będzie musiała przejść na ryczałt, niektórzy z nich zarabiają grube pieniądze bez żadnych kosztów utrzymania więc ostatni dzwonek na zrobienie kosztów w postaci BMW :mrgreen: .

Załatwią nas na cacy.

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się właśnie nie spieszył na Twoim miejscu, wejdzie nowy ład więc koszty będą bardziej efektywne od przyszłego roku.

 

No właśnie muszę w tym, bo od nowego roku ryczałt. Nowy Wał zmusi dużo ludzi do zmiany, bo 5 czy 9% nowego podatku to już przegięcie :D A czy wszyscy przejdą - raczej nie. Każdy samemu musi obliczyć czy nabije tyle kosztów żeby ryczałt był mniej opłacalny, jeszcze inny rozliczy się z żoną, wliczy dzieci i inne odpisy i dla niego skala będzie idealna :lol:

 

To prawda, każdy musi sobie sam odpowiedzieć, czy bardziej opłaca mu się zostać na dotychczasowych zasadach czy przejść na inną formę. Co nie zmienia faktu, że niezły burdel nam zafundowali rządzący :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.