Skocz do zawartości

Zegary Live cockpit PLUS


mario1989

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Podobno od lipca mają wyglądać jak w tym poście strona 31 https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=215&t=355031&sid=671a9909da613a3fc0a79d8b91a9c0c1&start=465. Żebym wiedział to już bym dopłacił do PRO, ale zamierzam jednak powalczyć. Żadnej info ze strony bmw na temat zmiany. Nawet ich broszura nie jest na ich stronie zaktualizowana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno od lipca mają wyglądać jak w tym poście strona 31 https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=215&t=355031&sid=671a9909da613a3fc0a79d8b91a9c0c1&start=465. Żebym wiedział to już bym dopłacił do PRO, ale zamierzam jednak powalczyć. Żadnej info ze strony bmw na temat zmiany. Nawet ich broszura nie jest na ich stronie zaktualizowana.

 

Od czerwca w komfiguratorze byly juz te nowe. Ja od czerwca tez o tym pisalem i wlasnie prognozowalem ze beda te z serii 2. Niestety tez zlapalem sie i chcac trafic hybrydowe przy tempomacie bede mial zwykle. Moge jeszcze zmienic konfig, ale moze te na zywo nie sa takie zle. Gdyby tylko ktos nagral filmik, bo nigdzie nie ma na yt jak wygladaja na zywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj nagrałem jak one wyglądają i co można na nich wyklikać:

 

Bardzo dziękuję za filmik. Kurcze, nie mogę się przekonać jakoś. Mimo tego, że jest więcej funkcji na ekranie, to jakoś tak mało stylowo. Chyba, że za bardzo przyzwyczaiłem się do tego podstawowego, który mam teraz w g30 a który był w g20 do tej pory.




Jednak ten hybrydowy, który trafił dzbpl jest najfajniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie też masakra, według mnie te wcześniejsze dużo ładniejsze,, nie wiem czy można coś z bmw wywalczyć bo jak zamawiałem to na jeździe testowej były te poprzednie z tym szerszym wyświetlaczem na dole i przypadły mi do gustu.. a jak mam mieć teraz te odświeżone to nie leży mi to kompletnie...

Auto do odbioru teoretycznie w październiku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj nagrałem jak one wyglądają i co można na nich wyklikać:

 

Dzięki za filmik. A możesz wrzucić jeszcze jakieś foty tego ekranu 8,8"?


Ja wczoraj akurat stałem na pasach, gdy podjechała trójka. Przez szybę widziałem te zegary i jakoś na żywo wyglądały one lepiej. Zastanawiam się czy one po prostu są niefotogeniczne. Nadto widzę, że w innych modelach jak 1 czy 2 czy 5 oni wrzucają te same zegary.


edit:

A mógłbyś zdjęcie zrobić całej deski np. siedząc z tyłu by zobaczyć jakoś z perspektywy całość?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Ta mała nawigacja powinna być karalna. Wygląda jak telewizor lcd z 2005 roku :shock: Ile jeszcze lat BMW będzie wkładać takie gunwo w podstawie :duh:

Dobrze wiedzą że jakby zrobili w serii duży ekran z carplay a ich navi za dopłatą to nikt by jej nie kupił :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dzizas k! Nie zartuj ze tak wyglada mala navi. Krakus, u Ciebie tez tak jest? Zegary ok, ale ten ekranik. Ma mala biznes navi w g30, ale no az tak wybitnie na mala nie wyglada a tez ma 8,8. Moze na zywo to lepiej wyglada bez tego slonca co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta mała nawigacja powinna być karalna. Wygląda jak telewizor lcd z 2005 roku :shock: Ile jeszcze lat BMW będzie wkładać takie gunwo w podstawie :duh:

Dobrze wiedzą że jakby zrobili w serii duży ekran z carplay a ich navi za dopłatą to nikt by jej nie kupił :roll:

 

Niestety nie miałem, jak tego organoleptycznie zobaczyć przed zamówieniem. Szczerze to jak kiedyś do F30 się przymierzałem to ta navi business wyglądała ok bo i obudowa jakoś mniejsza. Mnie niestety zdrażniło to znacznie bardziej niż te zegary. Te bym przeżył, ale navi. Niespałem w nocy:/ Ale temat ogarnięty i już się nie mogę doczekać mojego sunset orange :mrgreen:


BMW 5 z live plusem wygląda dużo lepiej i nie ma tych srebrnych wstawek https://configure.bmw.pl/pl_PL/configure/G30/11BJ/FKHRI,P0300,S01CB,S01CE,S01DF,S01WX,S0230,S02NH,S02PA,S02TB,S02VB,S02VC,S0302,S0337,S0423,S0428,S0465,S0481,S04KH,S04NE,S04T8,S04UR,S0508,S0534,S0548,S05AV,S0654,S06AC,S06AE,S06AK,S06C3,S06NS,S06U2,S0704,S0710,S0715,S0760,S0775,S0851,S0879,S08EK,S08KA,S08R9,S08TF,S09QX

Edytowane przez Crysis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten ekran centralny w tym czerwonym aucie na aukcji to jest po prostu live cockpit podstawowy wyświetlacz centralny jest mniejszy i niedotykowy, live plus jest większy i dotykowy

 

A skad masz takie informacje, że ekran live cockpit o live cockpit plus sie tak rozni? Wg mnie zegary sa takie same, a jezeli chodzi o ekran, to w obu opcjach jest dotykowy, po prostu ten z live cockpit plus ma nawi i android auto i carplay, a zwykly live cockpit nie ma tych opcji.


Krakus nagral kiedys filmik, to co prawda poprzedni live cockpit ale chyba wyswietlacza centralnego nie zmienilo..

https://streamable.com/z7q6o2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajomy nagrał mi jakiś czas temu w salonie filmik i widać w połowie ekran, to jest live cockpit plus po lipcu 2020

Ekran centralny wygląda na dużo większy niż ten wcześniejszy


https://drive.google.com/file/d/1k_d2WJuoLM7E883nc3bbOtdrpRw3DPze/view?usp=sharing

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wygląda na większy, bo to nie jest seria 3 tylko 2 :) cale ekranu pewnie sie zgadzają, ale jego obudowa to już nie to samo co w g20/21. Poza tym zegary różnią się wskaźnikami temp i zbiornika paliwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ta mała nawigacja powinna być karalna. Wygląda jak telewizor lcd z 2005 roku :shock: Ile jeszcze lat BMW będzie wkładać takie gunwo w podstawie :duh:

Dobrze wiedzą że jakby zrobili w serii duży ekran z carplay a ich navi za dopłatą to nikt by jej nie kupił :roll:

 

:clap:

Nikt nigdy mnie nie przekona ze BMW nie robi tego specjalnie.

Tzn wypuszcza takie paskudztwo zebys pierwsza opcja jaka zaznaczasz bylo live cockpit prof za skromne 13k PLN.

W poprzedniej serii dawali gumowe kolko zamiast alu pokretla - wygladalo tak samo ochydnie.

"Sprzedaż najdroższych modeli BMW pikuje do góry" - słonik40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.