Skocz do zawartości

G20 330i RWD Alpinweiss - Randall (zima str.20)


Randall

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 324
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zrobiłem próbę bez LC. Trakcja off, obroty wyżej niż przy LC (ok 4000). Efekt: palenie kapora i 6,2 do 100 :lol:

 


:cool2: :cool2: Elegancko

Wykonuje darmową fotografię samochodów - PROFESJONALNA.

Dla forumowiczów na terenie Wrocławia. Portfolio. +



http://i.epvpimg.com/guXaeab.png


Zlecę import samochodów z USA/JAPONIA


Kupię:

- Boczek tylnych prawych drzwi F30 wersja Harman/Kardon

- Listwy hexagon wnętrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Sport+, lewarek w lewo, jedno naciśnięcie dsc.

Hamulec w podłogę i gaz w podłogę razem z kickdownem. Ma wejść na ok 3000 obr i pokazać komunikat o procedurze startu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Randall:

To dlaczego dałeś 4000rpm zamiast 3000? Wiadomo, że będzie ślizgać. A w ogóle rozgrzewałeś opony? Jak masz dobrze nagrzane to też inaczej kleją, chyba że w cywilnych to nie ma takiej różnicy, ale jak ja mam sportowe jakieś, szczególnie takie typu PZero czy semi to warto nagrzewać.

 

To musisz zrobić swoją 7 :mrgreen: :cool2:

Właśnie się zbieram, żeby w ogóle zrobić porównanie kejena turbo vs m760, tylko muszę drugiego kierowcę umówić i RL podpiąć :P A że lato się kończy, ostatni moment, żeby w nocy było jeszcze sucho i przyczepnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Zrobiłem próbę bez LC. Trakcja off, obroty wyżej niż przy LC (ok 4000). Efekt: palenie kapora i 6,2 do 100 :lol:

Ciekawe ile włączona trakcja by zabrała albo próba nie spalenia gumy, ale nie namawiam na akademickie testy :mrgreen: :mrgreen:

 

jak wygląda procedura LC ? może bym próbował w 318i :wink:

Program sport+

skrzynia z D w sport

lewa noga dusi hamulec

prawa w podłogę

jak się zapali komunikat o aktywacji LC puścić hamulec ;)

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Właśnie się zbieram, żeby w ogóle zrobić porównanie kejena turbo vs m760, tylko muszę drugiego kierowcę umówić

nie gadaj, że masz z tym jakiś problem :mrgreen:

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
@Randall:

To dlaczego dałeś 4000rpm zamiast 3000? Wiadomo, że będzie ślizgać. A w ogóle rozgrzewałeś opony? Jak masz dobrze nagrzane to też inaczej kleją, chyba że w cywilnych to nie ma takiej różnicy, ale jak ja mam sportowe jakieś, szczególnie takie typu PZero czy semi to warto nagrzewać.

 

To musisz zrobić swoją 7 :mrgreen: :cool2:

Właśnie się zbieram, żeby w ogóle zrobić porównanie kejena turbo vs m760, tylko muszę drugiego kierowcę umówić i RL podpiąć :P A że lato się kończy, ostatni moment, żeby w nocy było jeszcze sucho i przyczepnie

 

Bo pomyślałem że skoro LC daje 3000 to dam trochę więcej :|

Opony mam pzero, raczej nie ma co rozgrzewać przy tej mocy, szkoda mi już auta męczyć. Zrobię jeszcze jakieś porównanie przy temperaturach bliżej 5-10 st :) chociaz na czas do 100 raczej wpłynie ona negatywnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Wybierając tryb sport jest do wyboru zwykły, plus i individual.

Jeśli nie masz sport plus to spróbuj na zwykłym ale nie wiem czy zadziała (w f30 nie działało bez sport+).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Jak nie masz Sport+, to włącz Sport i wyłącz trakcję (to właśnie to samo co Sport+)

Instrukcja jak włączyć LC jest też w pokładowej instrukcji obsługi.


No chyba, że 318i nie będzie mieć LC...

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
To musisz zrobić swoją 7 :mrgreen: :cool2:

Właśnie się zbieram, żeby w ogóle zrobić porównanie kejena turbo vs m760, tylko muszę drugiego kierowcę umówić i RL podpiąć :P A że lato się kończy, ostatni moment, żeby w nocy było jeszcze sucho i przyczepnie




Zapraszam do Szczecina haha blisko granica i autostrady :duh:

Z chęcią poprowadzę :mrgreen:

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Jeżeli nie masz skrzyni sportowej, to raczej nie będzie LC.

Chyba każde opony rozgrzane, lepiej kleją. Nie grzej paląc kapora, tylko przeleć się kawałek ponad 200 na godzinę i wystarczy.

Sam jestem ciekaw jak by było z włączoną kontrolą trakcji, bo na torze przy tryb sport plus włączona kontrola trakcji W G20 działa całkiem niezauważalnie. Oczywiście musiałbyś wystartować z mniejszych obrotów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Sport+, lewarek w lewo, jedno naciśnięcie dsc.

Hamulec w podłogę i gaz w podłogę razem z kickdownem. Ma wejść na ok 3000 obr i pokazać komunikat o procedurze startu.

 

Da sie tego komfortowo uzywac tak naturalnie jak chcesz nagle z zaskoczenia sie z kims ze swiatel "zmierzyc" czy to raczej na specjalne okolicznosci tylko zeby bic rekordy/urywac ulamki sekund?

Bo brzmi to troche skomplikowanie :)

"Sprzedaż najdroższych modeli BMW pikuje do góry" - słonik40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.