Skocz do zawartości

G20 330i RWD Alpinweiss - Randall (zima str.20)


Randall

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 324
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
  • Moderatorzy
rzeczywiście mroczny, pierwsze zdjęcie mega :cool2:

Nie wiem czy na tym forum też jest robiony kalendarz z autami użytkowników, ale to zdjęcie byłoby murowanym kandydatem do takiego kalendarza :D

 

Dziękuję :) Niestety nie ma kalendarza, a szkoda :|


Dziś przy takim oto ciekawym przebiegu zrobiłem drugą wymianę oleju:


UIRbDHf.jpg


ktoś pytał kto produkuje OE filtry - w tym wypadku to MAHLE:


6inAQS8.jpg


i cały zestaw do 2 szt B48 :)


y1QrXEV.jpg


a wspaniały komputer wciąż pokazuje 16000 do PIERWSZEJ wymiany :lol: W związku z tym czeka mnie jeszcze jedna wymiana w połowie tego przebiegu :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

W Idrive lub w aplikacji Connected pokazuje przebieg lub datę w zależności co nastąpi wcześniej.


Podwozie sportowe - inaczej sportowe dostosowanie podwozia - niższe o 10mm, sztywniejsze zawieszenie które pasuje do idei M Pakietu. Niestety obecnie handlowcy namawiają klientów na rezygnację żeby auto było bardziej nijakie i podobne do konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Pozazdrościć przebiegu ;) Olej BMW (shell) widzę. Dobrze mi silnik na tym chodził. Ostatnio chciałem "polepszyć" i zalałem niby lepszy, ale silnik jakby gorzej chodzi, więc przy następnej wymianie wracam do tego BMW :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Idrive lub w aplikacji Connected pokazuje przebieg lub datę w zależności co nastąpi wcześniej.


Podwozie sportowe - inaczej sportowe dostosowanie podwozia - niższe o 10mm, sztywniejsze zawieszenie które pasuje do idei M Pakietu. Niestety obecnie handlowcy namawiają klientów na rezygnację żeby auto było bardziej nijakie i podobne do konkurencji.

 

Dzięki, czyli oddający leasing mnie źle poinformował. Aplikacje BMW Connected pokazuje mi 10.000km lub Grudzień 2021 a na liczniku już 16kkm, czyli mógłbym już pojechać do ASO a sprzedający leasing powiedział, że dopiero przy 30tys :( No i zalałem na własną rękę, czyli niepotrzebnie wydałem kasę.


Co do podwozia sportowego – nie widziałem, że jest taka opcja. W konfiguratorze tego nie ma, prawda? Ja mam zawieszenie sportowe, hamulce itd ale podwozia nie ma. Chociaż auto i tak już jest dosyć niskie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Pokazuje Ci 10000 km czyli za 10000 km możesz jechać na bezpłatny serwis, sprzedający wszystko powiedział dobrze. Nie jest to równe 30000 km bo komputer analizuje Twój styl jazdy i koryguje lekko ten interwał.


Co do zawieszenia to jest odpowiednia opcja w konfigurarorze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokazuje Ci 10000 km czyli za 10000 km możesz jechać na bezpłatny serwis, sprzedający wszystko powiedział dobrze. Nie jest to równe 30000 km bo komputer analizuje Twój styl jazdy i koryguje lekko ten interwał.

 

Dzięki, będę się przyglądał w takim razie, bo już od 2 tygodni pokazuje dokładnie 10000km a ja ciągle jeżdżę :) Stąd moje zdziwienie.

 

Co do zawieszenia to jest odpowiednia opcja w konfigurarorze :)

 

Zawieszenie widziałem, sam też takie mam w konfiguratorze. Nie widziałem podwozia ale może nie dość dokładnie szukałem. Dzięki jeszcze raz.


No i na koniec – super fotki, ładna furka :) Generalnie ta nowa generacja BMW mi się bardzo podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Dzięki, będę się przyglądał w takim razie, bo już od 2 tygodni pokazuje dokładnie 10000km a ja ciągle jeżdżę Stąd moje zdziwienie.

 

To nie spada równo z wzrastającym przebiegiem, leci co 1000 km mniej więcej.

 

Zawieszenie widziałem, sam też takie mam w konfiguratorze. Nie widziałem podwozia ale może nie dość dokładnie szukałem. Dzięki jeszcze raz.

 

Zawieszenie = podwozie, zależy jak dany dekoder wyposażenia przetłumaczy.

 

No i na koniec – super fotki, ładna furka Generalnie ta nowa generacja BMW mi się bardzo podoba.

 

Dzięki bardzo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biała na białym tle z czarnymi dodatkami.....układ idealny :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Randall, nie chcę zaśmiecać tematu, ale mam propozycje, ten dyfuzor jest fantastyczny.

attachment.php?attachmentid=1996371&d=1550874545

attachment.php?attachmentid=1944190&d=1543250396

attachment.php?attachmentid=1944194&d=1543250396

 

Dyfuzor piękny...ale te felgi...klękajcie narody... :modlitwa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do klekota ze zdjęcia nie koniecznie...ale do benzyny Randalla to juz by siadło... :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.