Skocz do zawartości

Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)


Krakus3

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 725
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
Chyba najbardzi gangsterski model na rynku obecnie, Q8 przy nim wygląda jak grzeczny chłopiec z podwórka , taki Tony Soprano na kołach :twisted: brawo BMW :cool2:

IMG-20210413-142934.jpg

 

A dla mnie karykatura, do tej pory uważałem x4,x6 za największe porażki, obecnie dołączyło 4er.

Przyjęli kogoś z rodziny Chrisa Bangle, czy ponownie Jego samego :mad2: ?

Audi A4 2.0Tq /CompSport stage 1/

BMW F20 /CompSport stage 1/ - było

BMW G21 318d - jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzałem się podczas ostatniej wizyty w ASO do białej x6 30d. Świetne auto i co ciekawe ma zupełnie inny zapach w środku jak g20. Jedynie 420 tys. brutto za dość podstawową wersję mnie przeraża :mrgreen:
***** ***
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
osobiście w życiu bym go nie kupił , bo jest brzydki , ładniejsza jest 5er , 7er nawet 3er , ale w tym segmencie chyba nie oto chodzi , bardziej chodzi o charyzmę , a ten skubaniec jest charyzmatyczny do bólu , także się zastanawiam czy Beretta 9mm jest w wyposażeniu podstawowym czy opcjonalnym do tego auta ? :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Mi tam każdy suv ze ściętym tyłem podoba się. X2, X4 ,X6, nie mówiąc o Cayenne Coupe i Urusie, ale to już inna półka. :D
Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
mają coś w sobie , tylko jak się nazywa ten segment , SUV coupe ? do tej pory numero uno w tym segmencie była dla mnie poprzednia generacja MB GLE coupe , teraz korona wędruje do BMW X6 G06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
A ja mam odwrotnie, nowe X4 i X6 mnie nie kręcą ;) poprzednie tyłki X4 i X6 podobały mi się bardziej niż GLC\GLE coupe. Do tego w Mercu z tyłu siedzi się normalnie, w X4, X6 jazda z tyłu, dla człowieka 15 lat plus, za karę tylko. Opuszczone siedzisko, żeby się głowa zmieściła, powoduje, że kolana idą w górę i jest tragicznie niewygodnie. W Mercu nie ma tego problemu.

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sławomir niestety nic się nie zmieniło w kwestii absurdalnych cen w ASO , 17tki bez ROF wymiana bez testu drogowego 380 zł , geometria 800zł :shock:

@Kaczy z czystym sumieniem bym czekał do przyszłego tygodnia , kolejna bestia ze wschodu ma być w tym tygodniu podobno :lol:

 

Serio za zmianę felg biorą 380zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Chyba najbardzi gangsterski model na rynku obecnie, Q8 przy nim wygląda jak grzeczny chłopiec z podwórka , taki Tony Soprano na kołach :twisted: brawo BMW :cool2:

IMG-20210413-142934.jpg

 

To auto wyglada jak napakowany koks ktory ci zaraz spusci wpie&^%, swietna bryla :cool2:

X6 od poczatku produkcji bylo kozackie!

Za to do X4 juz zupelnie nie pasuje wg mnie, taki przypakowany rattlerek.

"Sprzedaż najdroższych modeli BMW pikuje do góry" - słonik40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

To auto wyglada jak napakowany koks ktory ci zaraz spusci wpie&^%, swietna bryla :cool2:

X6 od poczatku produkcji bylo kozackie!

Za to do X4 juz zupelnie nie pasuje wg mnie, taki przypakowany rattlerek.

:lol: :cool2: różnica jest taka że jak stoi obok mnie na światłach X6 G06 to trudno oderwać od niego wzrok , a jak stoi X4 to zaczynam sprawdzać co słychać na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

@woltan to Black Edition :wink:

@Penna no jak ? Przecież to najbardziej seksowny i sportowy kolor w motoryzacji obecnie , mają go tylko najdroższe Porsche , Audi i Golf R..itd , jak zobaczyłem Golf R w tym kolorze z wydechem Akrap. to myślałem o sprzedaży prawej nerki żeby go kupić :lol:

IMG20210424191952.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam tylko powłokę , nie wiem czy powłokę działa tak efektownie na każdy kolor , ale na czarnym podstawowym daje fantastyczny efekt

Czy musiałeś odnawiać powłokę po zimie? Ja będę mieć portimao, to pewnie takiego efektu jak na twoim nie będzie, ale chce ochronić lakier. Możesz dać namiary gdzie robiłeś i cenę w przybliżeniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Będę musiał , jest to zalecane i - patrząc na stan powłoki - konieczny , Czy ceramika jest do ochrony lakieru , chyba nie ,a jeśli tak to niewielkim stopniu - już mam odprysk lakieru z przodu maski , do ochrony lakieru rozumiem że folia jest bardziej odpowiednią metodą . Powiedział bym tak : ceramika to jak botoks - efekt WOW tu i teraz , folia to jak mezoterapia - efekt WOW za kilka lat przez to że lakier jest ciągle świeży i nie uszkodzony :wink:

Ja robiłem w firmie Splash w Krakowie , cennik jest bardzo długi i zależy od wielu czynników , najlepiej dzwonić i ustalić szczegóły w zależności od potrzeb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.