Skocz do zawartości

Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)


Krakus3

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno dawno temu, kiedy ciężko pracowałem na przyszły sukces życiowy, też jeździłem po mechanikach samochodowych starym BMW. Byłem u wielu różnych i trauma pozostała do dziś. Kupiłem potem 8-letnie E39 i jeździłem z tym ZAWSZE do ASO, nigdy się nie zawiodłem i jeśli tylko nie przywalą mi promocji w stylu "1600zł za wymianę opon + przechowanie" (autentyk) to robię u nich większość robót.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 725
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Członkowie klubu

Ja miałem odwrotnie :D dawno, dawno temu, gdy kupiłem pierwsze BMW - 10 letnie E34, pojechałem do ASO, bo ciężko odpalał rozgrzany.

Zapłaciłem jak w Twojej promocji na opony, ale znaleźli usterkę - akumulator. Ja byłem raczej pewien, że to nie aku, więc zapytałem czy podłączyli pod jakiś inny, żeby to sprawdzić, bo OK, mogę kupić ten oryginalny z ASO 3x droższy, ale chcę mieć pewność, że to jest problemem. No nie... :mrgreen: :mrgreen:

Oczywiście aku był sprawny, problem był inny.


Generalnie z ASO to jak z każdym mechanikiem. W teorii pewnie lepsza gwarancja w razie uwalenia auta.

Ale z błahostkami bym tam na pewno nie poleciał.

Inna sprawa, że znaleźć sobie zaufanego mechanika, to też sztuka...

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Są tematy trudne, wymagające odpowiedniego zaplecza, narzędzi specjalistycznych czy oprogramowania. Ale zdjęcie zderzaka do nich nie należy :) Spinki napewno nie będą wymieniane na nowe, nawet w 10 letnim e91 zdejmowałem zderzak bez uszkodzenia ani jednej, co dopiero w nowym aucie. Ale rozumiem też jak ktoś nie ma smykałki, nie chce brudzić łap i czegoś popsuć. Ważne żeby efekt końcowy satysfakcjonował :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Oczywiście, że jak kogoś to przeraża, to niech to odda do zrobienia.

ASO, nie ASO - to już kwestia ile chce się za to finalnie zapłacić. Można kupić na allegro i dać zrobić ASO, można kupić nowe i dłubać samemu.

Jak mówisz - finalnie ma cieszyć :cool2:


PS.

Tu Kies tylko odgina górę w wersji US, widać, że jakieś podstawowe ogarnięcie trzeba mieć. Więc dla kogoś, kto miałby się tego uczyć na półrocznym aucie (lub zwyczajnie nie lubi takich prac), faktycznie taniej może wyjść oddać nawet do ASO.

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Chyba dostałeś cenę za usługę individual premium pakiet w wersji special :mrgreen: :mrgreen:

to może próbuję raz jeszcze złożyć wniosek w moim banku o KK Wrold Elite , skoro taki VIP zemnie :mrgreen:

@Sławomir i jak by na to nie patrzeć ten sukces przyszedł , przynajmniej w ocenie Clarksona który kiedyś napisał : nic nie pokazuje że komuś się powidło w życiu jak posiadanie nowej S klasy , czyli w Twoim przypadku 7er :cool2:

no i żeby nie było nudno , taka niespodzianka dziś w południe , zgłosiłem usterkę telefonicznie i mms owo i mam potwierdzenie że części zamienne będą na czwartek do wymiany- akurat 2 w jednym- , ta sama usterka po 3 tygodniach od naprawy :duh:

IMG-20210108-143323380.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
@GR Miś Psuja raczej :roll: co ciekawe awaria nastąpiła po opuszczeniu szyby do końca , potem nastąpiły głosy z okolicy drzwi jak z gry Super Mario . znając życie pewnie do czasu naprawy będę parkował akurat przy samych C klasach i A4 ze sprawnymi lusterkami :cry2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GR Miś Psuja raczej :roll: co ciekawe awaria nastąpiła po opuszczeniu szyby do końca , potem nastąpiły głosy z okolicy drzwi jak z gry Super Mario . znając życie pewnie do czasu naprawy będę parkował akurat przy samych C klasach i A4 ze sprawnymi lusterkami :cry2:

A Ty masz ustawione składanie automatyczne? Przecież nie musisz składać lusterek do normalnego życia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dzięki @Sławomir :cool2: faktycznie da się wyłączyć tą opcję w ustawieniach , a na bonus odkryłem przy okazji bardzo przydatną opcję mianowicie : możliwość wyłączenia odblokowania auta podczas zbliżania się do niego , przy zachowaniu blokowania auta podczas oddalania się o d niego - dotyczy DK - jak ktoś mieszka np w bloku to nie ma znaczenia większego , ale jak mieszka w domu , to zanim wchodzi do domu coś tam układa w garażu - zakupy , sprawdza skrzynkę pocztową ,szuka żonę w ogrodzie , parkuje wywalone rowery dzieci i ich kolegów, wywozi śmieci..itd. i za każdym razem bidne auto odblokuje się i znowu się blokuje , to nastąpi jakieś 700 razy zanim wejdę do domu i powiem JESTEM , już mam to z głowy.. brawo BMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
@GR Miś Psuja raczej :roll: co ciekawe awaria nastąpiła po opuszczeniu szyby do końca , potem nastąpiły głosy z okolicy drzwi jak z gry Super Mario . znając życie pewnie do czasu naprawy będę parkował akurat przy samych C klasach i A4 ze sprawnymi lusterkami :cry2:

A Ty masz ustawione składanie automatyczne? Przecież nie musisz składać lusterek do normalnego życia :P

Ja miałem wyłączone i teraz nie wiem, kiedy się to lusterko popsuło...

Dobrze, że w międzyczasie gwarancja nie minęła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
@stuffman myślę że podczas ostatniego opuszczenia szyby do końca - u mnie 2 razy tak było - czyli przed każdym dłuższym wyjazdem trzeba będzie robić taką Check List razem z żoną : - szyba lewa opuszczona .. on , lusterko lewe ok. , szyba prawa opuszczona on , lusterko prawe ok. . no to take off na wakacje :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

:8)

co do elektryki lusterek , okazało się że prawa strona padła tym razem , w przyszłym tygodniu będę miał wymianę ,bo części jeszcze nie dotarły , oraz wymiana zacisków i klocków tylnych w ramach gwarancji

IMG-20210114-132716843-HDR.jpg

IMG-20210114-132701512-HDR.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pięknie :) Wygląda fajnie, choć koszt całego tego przedsięwzięcia dławi mnie w gardle, nawet jeśli to nie są moje pieniądze :)

To teraz jeszcze to i kamuflaż gotowy ;)

https://allegro.pl/oferta/emblemat-znaczek-bmw-3-330i-chrom-na-klape-nowy-7960333098?bi_s=ads&bi_m=listing%3Amobile%3Aquery&bi_c=ZTRhODJiMTctZDZjNC00Mzc1LWIwNzgtZjgxNzU5ODg2MzVmAA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=04181434-dfe5-448d-a3cf-e2e47bf7b98e

Zarcik zarcik of corz! :)


No, ale nagrałem cold start, więc blisko mu tu do alustycznych doznań aut powyżej 250 kunia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
No i pięknie :) Wygląda fajnie, choć koszt całego tego przedsięwzięcia dławi mnie w gardle, nawet jeśli to nie są moje pieniądze :)

dzięki Leeo :cool2: , co do kosztów popatrzmy na to tak : żeby mieć G20 z takim tyłeczkiem prosto z fabryki , to musiałbym dopłacić 16500 zł do mojej obecnej wersji , no to chyba nie ma o czym mówić przy skromnych 1150 zł których zapłaciłem w sumie za tą operację plastyczną :lol:

teraz mogę powiedzieć że wizualnie moje G20 jest tak jak bym go chciał zobaczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
o ile w ogóle można to zamienić . @Randall proszę mnie nie kusić :wink: ale tak na poważnie to wizualnie mogę uznać temat dodatków i zmian w wyglądzie za zamknięty .. jak na razie :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

@vinci72 bardzo dobrze :cool2: , w ogóle system ogrzewania/klimayzacji jest bardzo sprawny w G20


@Leeo co prawda to prawda , ale uczucie bycia lepszym ojcem warte zimowego cierpienia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.