Skocz do zawartości

Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21


dzbpl

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, no to dziś bmw się nie popisało u mnie :/ może macie jakieś rady.

Po aktualizacji wskoczyła ikonka serii 1. nowej aktualizacji nie wynajduje.

Sg4Jd4f.jpg


WjU7E4p.jpg


1oA8Jf2.jpg


Już na idrive jest wlasciwe auto, ale innych aktualizacji nie wyszukuje.


A drugi mega fuck up to brak kluczy w zestawie. Nie sprawdzalem przy zakupie, a dziś przy zmianie opon takie zaskoczenie. Brakuje klucza do kol, haka do holowania i srubokreta. I co teraz ...


Layx6O8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozecie zrobic zdjecie jak wyglada ta klapka? U mnie nie ma zadnej, tylko wneka jest. W serii 5 mialem klapke. Moze kolejna zmiana po lifcie?

20201031-093034.jpg


20201031-092933.jpg

 

Dziękuję chłopaki!!! Pożar ugaszony, są :) nikt mi przy odbiorze auta tego nie objaśnił a w serii 5 wygląda to tak. Kto mógł się spodziewać takiej skrytki w skrytce :)


Dodam, że ikonka niebieskiej mpak też się pojawiła po godzinie hehe :)


aMLJ9EV.jpg


Krmh9D4.jpg


g58AJ0V.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

@Leeo nie jesteś pierwszy , też byłem rozczarowany brakiem narzędzi dopóki koledzy na forum nie wskazywali ich kryjówkę- podłogę z podwójnym dnem :mrgreen:

ps: a żona tak Ci pozwala często zaglądać do jej auta ? u mnie bym usłyszał : co robiłeś w moim samochodzie ?! chyba że powiem : chcę ci umyć auto :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Leeo nie jesteś pierwszy , też byłem rozczarowany brakiem narzędzi dopóki koledzy na forum nie wskazywali ich kryjówkę- podłogę z podwójnym dnem :mrgreen:

ps: a żona tak Ci pozwala często zaglądać do jej auta ? u mnie bym usłyszał : co robiłeś w moim samochodzie ?! chyba że powiem : chcę ci umyć auto :D

 

Wymiana kół na zimowe to średni przyjemność, więc problemu nie robiła. No baaa, nawet kilka razy w pracy byłem g20 pod pretekstem docierania i auto robi o wiele większe wrażenie na kolegach niż czarna seria 5 :) dziś pewnie wrzucę jakąś fotkę na zimowym kole - bleeee.


Hamera, uratował mi wymianę opon, bez zdjęć chyba bym tego nie namierzył :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

:norty: tak czułem że nie znaleźliście magicznej skrytki


P.S. Potwierdzam, jedynie mapy Apple wrzucają wskazówki na zegary. Niestety nie rysują ich na mapie ale chyba zbyt wiele wymagam :lol:


ry3AKi2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
:norty: tak czułem że nie znaleźliście magicznej skrytki


P.S. Potwierdzam, jedynie mapy Apple wrzucają wskazówki na zegary. Niestety nie rysują ich na mapie ale chyba zbyt wiele wymagam :lol:


ry3AKi2.jpg

 


Często trzeba robić aktualizacje?

Czy jak będę miał chipa a planuje haha po dotarciu to po każdej aktualizacji chip od nowa?

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Dzięki za tą informację o skrytce !!!!

Gdy odebrałem auto od dealera, po jakimś czasie zajrzałem do czarnego pudełka i zobaczyłem, że nie ma nasadki, śrubokręta i uchwytu do holowania. Dzownie do delaera, ten się kaja, załatwia, trochę to trwa bo nie miał na stanie nasadki do moich śrub. W końcu po miesiącu wszystko mi wysłał. I gitara.

A teraz po pół roku od zakupu siedze sobie na forum i czytam o "skrytce" w schowku pobiegłem do auta i ... jest :). Czyli wszytko było od samego początku ale tak jak kolega pisał przede mną nikt mi o tym nie powiedział, a dealer chyba sam nie wiedział skoro wszystko przysłał oczywiście na swój koszt ;).

Ach dealer dealerem, producent producentem ale jak widać po moim przykładzie fora to nieoceniona rzecz :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakiś krok człowiek źle robi, już sam nie wiem :mad2:

 

Ciężko jest raczej coś zrobić źle w tych ustawieniach. Wybierasz level działania danego asystenta i odhaczasz ingerencję kierowania. Jeździsz wtedy w trybie Individual.

20201030-183129.jpg

 

No to ewidentnie jest to zrobione tak, żeby ustawienie wracało. Przynajmniej w autach po lipcu 2020. Szkoda bo wszystko bym zostawił prócz ingerencji, a tak pozostaje mi w trybie zredukowanym jeździć i wtedy mi nie szarpie kierownicą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł czas na poszukiwanie zimówek, w Norauto mają: Continental WinterContact TS 860 S 225/45 R18 95 V XL * Runflat.

Jaka jest różnica pomiędzy standardową oponą, a wzmacnianą XL. Jakieś doświadczenia z użytkowaniem ?

***** ***
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to normalne że trzeba w G20 nieźle trzasnąć drzwiami żeby się zamknęły, wynika to pewno z uszczelek, które muszą być nawalone żeby osiągnąć dobre wyciszenie? A może standardem w klasie premimum już jest elektryczny domyk i tylko Janusze zatrzaskują sami drzwi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś alternatywa dla Pirelli Sottozero 3 dla M340i?


W temacie opon jestem zielony, ale widziałem ze dobre opinie zbiera również Nokian WR Snowproof P. W moim BMW będzie mieszane ogumienie i porównując do Pirelli na Nokianach jestem 1k do przodu na komplecie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to normalne że trzeba w G20 nieźle trzasnąć drzwiami żeby się zamknęły, wynika to pewno z uszczelek, które muszą być nawalone żeby osiągnąć dobre wyciszenie? A może standardem w klasie premimum już jest elektryczny domyk i tylko Janusze zatrzaskują sami drzwi?

 

Wiele osób ma podobne spostrzeżenia. U mnie też trzeba użyć zdecydowanie więcej siły niż bym sobie tego życzył :roll:

Już się przyzwyczaiłem ale kilka pierwszych tygodni było irytujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.