Skocz do zawartości

Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc


adamjttk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
7 minut temu, Jac3kBMW napisał(a):

 

image.thumb.png.87476f3d7a54fa95e02193d60db9200b.png

ahaha, wymiana filtrow i wycieraczek za 35 kola, niemiecka promocja, mnie juz na tym swiecie nic nie zdziwi ^^

powinni jeszcze dopisac do listy "mycie i woskowanie" oraz "Arabica z ekspressu, nie zadna rozpuszczalna" 😄

a sa jeszcze asy ktore tego bronia, pamietam jak tu Slawomir pisal ze to ZALETA, taki feature ktorego brakuje w Tesli :D:D

 

"Sprzedaż najdroższych modeli BMW pikuje do góry" - słonik40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Bjornowi tesla jeszcze wisi bodajze roadstera 😀 dodatkowo ma 2 miliony darmowych mil czy tam kilometrów i się zastanawia czy by nie otworzyć wypożyczalni 😀

 

@adamjttk kolega @Jac3kBMW jeszzcze z 1,5 miesiąca temu mając model 3 pisał ze go meczy jazda elektrykiem w trasie i zamówił x5 po obnizce natomiast szybko zakupił model s także jak na stole leży różnica w postaci modelu 3/y to szybko można zmienic zdanie 😀 ja pisze o tym wprost, ty natomiast dorabiasz gowno teorie o jakis śmieciach motoryzacji, wyższościach i wojnach 😀 w sumie to idealnie się wpasowujesz w typowego jak dla mnie posiadacza tesli który ma nieodparta potrzebę posiadania czegoś lepszego od innych i czucia się przez to wyjątkowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, słonik40 napisał(a):

Bjornowi tesla jeszcze wisi bodajze roadstera 😀 dodatkowo ma 2 miliony darmowych mil czy tam kilometrów i się zastanawia czy by nie otworzyć wypożyczalni 😀

 

@adamjttk kolega @Jac3kBMW jeszzcze z 1,5 miesiąca temu mając model 3 pisał ze go meczy jazda elektrykiem w trasie i zamówił x5 po obnizce natomiast szybko zakupił model s także jak na stole leży różnica w postaci modelu 3/y to szybko można zmienic zdanie 😀 ja pisze o tym wprost, ty natomiast dorabiasz gowno teorie o jakis śmieciach motoryzacji, wyższościach i wojnach 😀 w sumie to idealnie się wpasowujesz w typowego jak dla mnie posiadacza tesli który ma nieodparta potrzebę posiadania czegoś lepszego od innych i czucia się przez to wyjątkowym.

Słonik, byłem na zakupie samochodu i testowałem prawie wszystko. Wiesz co mnie skłoniło ku TMS, jazda obecnymi wersjami benzynowymi, dieslami nie ma nic wspólnego z premium. Irytujący jest start/stop, ciągłe gaszenie silnika, mieszanie biegami z punktu widzenia jazdy elektrykiem. Zreszta pewnie Słonik sam to doceniasz. Mi nie pasowała wielkość TM3 bo to jest samochód lokalnie na dojazdy. TMS za 500tyś była za droga aczkolwiek miałem ją cały czas na uwadze. Zjazd z ceny o 100tyś i standardowe kompletne wyposażenie, brak przeglądów w samochodzie z takimi osiągami tylko pomógł podjąć decyzję zakupową. Koszty utrzymania TMS w przeciągu najbliższych 5 lat będą znikome.  Mi zależało na zasięgu ponieważ często jeżdzę z bagażnikiem rowerowym i boksem. TMS ma hak w standardzie, tylko kule trzeba dokupić. To był jedyny motywator, który popychał mnie ku benzynie bo diesla i tak nie rozważałem.

Edytowane przez Jac3kBMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
2 minuty temu, Jac3kBMW napisał(a):

 jazd obecnymi wersjami benzynowymi, dieslami nie ma nic wspólnego z premium. Irytujący jest start/stop, ciągłe gaszenie silnika, mieszanie biegami z punktu widzenia jazdy elektrykimem. 

AMEN!

Od prawie 4 lat to pisze, ze jazda autem spalinowym z trzesacym sie i rzezacym silnikiem, gdzie pod maska masz dziesiatki jakichs mechanicznych smieci, w dobie 500-1000KM cichych i nowoczesnych elektrykow, ktorymi z jednym 20-30min miedzyladowaniem mozna dojechac z Gdanska do Zakopca jest ANACHRONIZMEM i nie ma juz nic wspolnego z premium.

Pieknie to prezes Rollsa podsumowal - cisza, dynamika i dostojnosc napedu elektrycznego idealnie wpasowuje sie w filozofie ich firmy.

 

  • Lubię to 1

"Sprzedaż najdroższych modeli BMW pikuje do góry" - słonik40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Tylko zapomniałeś o drobnym szczególe o tej drobnej różnicy ze właściciel rolllsa z gdanska do zakopca poleci prywatnym helikopterem natomiast ty będziesz w tym samym czasie ladowal się pod Ciechocinkiem 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Godzinę temu, BMFun napisał(a):

 

Pomijając powyższe, aktualnie EQE to bardzo fajna alternatywa dla Model S. O ile w wersji SUV EQE jest o niebo lepsza od Modelu X, o tyle Model S a sedan EQE wizualnie bym już się zastanawiał 🙂 Narzekamy na Teslę, a ona sprowadza nam trochę tańszą motoryzację, ale niestety i gorszą. Np dla modeli M nie ma na rynku alternatyw w wersji elektrycznej 😞 trzeba się ratować 10-letnimi 911kami jako 3cie auto w garażu, którymi w praktyce będziemy jeździć 500-1000km rocznie i tyle tej radości.

Właśnie na tym polega "problem" Właściciele Tesli są nimi zachwyceni, a nie właściciele Tesli chcą im pokazać, że się mylą. 

BMFun to nie jest przytyk do Ciebie, ale ten post to idealnie oddaje. W sumie to ja się nie dziwię, zanim stałem się właścicielem Tesli też nie rozumiałem tych zachwytów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jac3kBMW napisał(a):

image.thumb.png.87476f3d7a54fa95e02193d60db9200b.png

Fakt w Audi te pakiety są mocno popieprzone, a w powyższym to cenę chyba robi wynajem A6 na 40 dni.

Ja natomiast kupiłem poniższy pakiet na 3 przeglady, który wyszedł taniej niż dla iX3:

 

Screenshot_20231002_204225_Chrome.jpg

Edytowane przez sebsek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Cytat

Właśnie na tym polega "problem" Właściciele Tesli są nimi zachwyceni, a nie właściciele Tesli chcą im pokazać, że się mylą. 

@Kriss33 gdyby kolega @BMFun siedział na forach tesli i próbował tam cos komuś pokazać to bym się z tobą zgodził. Natomiast notoryczna próba zachwalania tesli na forum bmw i regularna próba udowodnienia ze jest lepsza to raczej mi to wyglada na wycie do księżyca i zaklinanie rzeczywistości, ewentualnie polowanie na referala 😀 zauważ ze większość dyskutujacych tutaj może sobie na to auto spokojnie pozwolić, testowała je i zachwytu jakos brak. Nie zastanawia cie dlaczego?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Tak jak napisałem,  nie chodzi mi o kolegę BMFun. Ja to obserwuje przede wszystkim poza forum , w życiu. Może to jest tak, że Ci którzy kupili tradycyjne samochody za połowę lub 2x więcej boją się dopuścić myśl, że te Tesle dają więcej radości ich właścicielom niż IM? Zakup M2 nie wzbudził tyłu emocji co Tesli wśród ludzi z mojego otoczenia.  

Podam konkretny przykład. Jak tylko sąsiad zobaczył moją Tesle to powiedział, że jego szwagier kupił model x za 700 tys i po tygodniu mu się zepsuł i miał z tego satysfakcję.  Wczoraj przysłał mi zdjęcie jego Tesli na lawecie z informacją,  że znowu się zepsuła i uśmiech. To mu napisałem,  że dobrze, że nie ma Tesli, przyznał mi rację.  

Co do zachwytów.  Myślę, że to głównie zależy od człowieka czym się zachwyca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

O ile dobrze pamietam w tym filmie co wklejałeś z testu Eqe przez gościa naprawiającego elektryki to wspominał on ze posiada model x i ze jest on ponad przeciętnie awaryjny. Ze 2 miesiące temu na grupie samochodów elektrycznych o których wspominał Marek drives jakis wkurzony nowy właściciel modelu s wkleił filmy/zdjęcia w którym pękła mu perforowana skóra, drzwi się nie domykają i jeszcze kilka innych drobnych rzeczy. O ile modele 3/y trzymają lepsza jakość o tyle w s/x kiedyś było bardzo złe. Teraz jest zle. Oglądałem kilka miesięcy temu test s plaid nagrany przez bjorna a na filmie uszczelka od drzwi była tak zawinięta ze wygladala jakby była wygryziona. Ludzie takie rzeczy widza/słyszą opinia się rozchodzi i takie później maja zdanie. Do tego często może dochodzić zwykła zazdrość ze sąsiad kupił lepszy samochód. Dodaj jeszcze to ze wyglad tesli 3/y jest delikatnie mówiąc dyskusyjny. U mojego brata np sąsiad kupił tesle, jak mój brat zobaczył ja w garażu to powiedział ze tak brzydkiego nowego samochodu to dawno nie widział 😀O bmw tez krąży wiele legend ze sie psują, pala ze nie maja kierunkowskazów i nigdy nie przeszkadzało mi to w kupnie czy tez radości z auta wiec nie ma sie co przejmowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, słonik40 napisał(a):

O ile dobrze pamietam w tym filmie co wklejałeś z testu Eqe przez gościa naprawiającego elektryki to wspominał on ze posiada model x i ze jest on ponad przeciętnie awaryjny. Ze 2 miesiące temu na grupie samochodów elektrycznych o których wspominał Marek drives jakis wkurzony nowy właściciel modelu s wkleił filmy/zdjęcia w którym pękła mu perforowana skóra, drzwi się nie domykają i jeszcze kilka innych drobnych rzeczy. O ile modele 3/y trzymają lepsza jakość o tyle w s/x kiedyś było bardzo złe. Teraz jest zle. Oglądałem kilka miesięcy temu test s plaid nagrany przez bjorna a na filmie uszczelka od drzwi była tak zawinięta ze wygladala jakby była wygryziona. Ludzie takie rzeczy widza/słyszą opinia się rozchodzi i takie później maja zdanie. Do tego często może dochodzić zwykła zazdrość ze sąsiad kupił lepszy samochód. Dodaj jeszcze to ze wyglad tesli 3/y jest delikatnie mówiąc dyskusyjny. U mojego brata np sąsiad kupił tesle, jak mój brat zobaczył ja w garażu to powiedział ze tak brzydkiego nowego samochodu to dawno nie widział 😀O bmw tez krąży wiele legend ze sie psują, pala ze nie maja kierunkowskazów i nigdy nie przeszkadzało mi to w kupnie czy tez radości z auta wiec nie ma sie co przejmowac.

Mojego brata szwagra wujek kupił Tesle i mu dach odpadł podczas jazdy. Ja akurat racjonalizuje swój zakup kupując drugą Teslę tylko większą.

Szczerze, takie zainteresowanie TMS, wolantem i zapytań o przejażdżkę spodziewałbym się tylko po zakupie conajmniej Avantadora. Tesla budzi niespotykaną ciekawość w porównaniu do innych samochodów w podobnym budżecie. 

Dodam jeszcze, że jak ktoś posiada i pojeździ Teslą to nie chce kupić innego samochodu tylko kupuje inną czy następną Teslę. Zobacz ile osób po zakupie Tesli 3 dalej dokupuje Y, S lub X i nie chce nic innego. Pewnie się mylą i są w błędzie. Najbardziej są wyprowadzani z tego błędu przez takich co Tesle oglądali lub się raz przejechali przez chwilkę 

Edytowane przez Jac3kBMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Nie wiem co się stało twojemu wojka stryjecznego ciotki wnukowi w tesli, wiem natomiast co widziałem na własne oczy. Ten bullshit ze jak ktoś już raz kupił tesle to nie chce nic innego to zostaw sobie na forum tesli bo doskonale pamietam twoje posty sprzed kilku miesięcy jak próbowałeś  kupić x5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, słonik40 napisał(a):

Nie wiem co się stało twojemu wojka stryjecznego ciotki wnukowi w tesli, wiem natomiast co widziałem na własne oczy. Ten bullshit ze jak ktoś już raz kupił tesle to nie chce nic innego to zostaw sobie na forum tesli bo doskonale pamietam twoje posty sprzed kilku miesięcy jak próbowałeś  kupić x5

Wiesz ile rzeczy próbowałem i ile samochodów chciałem kupić i testowałem i co kupiłem. Nic lepszego w tej kasie z takimi osiągami, wyposażeniem i kosztami utrzymania nie znalazłem na rynku. Ile Ty rzeczy próbowałeś i dwa lata obśmiewałeś a na końcu skusiłeś się rabatem i kupiłeś elektryka który ledwo 300km zimą przejedzie. Porównaj bagażnik i ilość miejsca EQE SUV do TMS. Powiem Ci że EQE SUV odpada w przedbiegach, do EQE i i5 nawet nie porównuje. Mając nadwozie i pakowność TMS nie potrzebuje SUVa 🙂 

Porównujemy tutaj dziadkowóz który ma dużo mniejszą pojemność bagażników i miejsca w środku do świetnie wyglądającego samochodu rodzinnego (supercara ze względu na osiągi). 

Edytowane przez Jac3kBMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Godzinę temu, Jac3kBMW napisał(a):

Dodam jeszcze, że jak ktoś posiada i pojeździ Teslą to nie chce kupić innego samochodu tylko kupuje inną czy następną Teslę. Zobacz ile osób po zakupie Tesli 3 dalej dokupuje Y, S lub X i nie chce nic innego. Pewnie się mylą i są w błędzie.

To akurat jest niezaprzeczalny fakt, potwierdzony wieloma statystykami n/t lojalnosci do marki.

Co ciekawe BMW ma tez bardzo wysoki wspolczynnik lojalnosci do marki (3. miejsce)

Sam jestem dobrym przykladem bo przez ostatnie 3 lata nabylem juz 2xTM3 i 1xTMY a teraz przebieram nogami w oczekiwaniu na TM3 Plaid i calkiem prawdopodobne, ze bedzie to moja czwarta Tesla.

Z Teslami jest taki "problem", ze jak juz czlowiek pojezdzi chwile to sie po prostu "uzaleznia" od tej prostoty i specyficznego ekosystemu i wielu wiekszych i mniejszych "quirkow" ktore sa specyficzne dla tej konkretnej marki. I wtedy wsiadajac do innego auta duzo roznych rzeczy (nawet tych z pozoru nieistotnych) irytuje/denerwuje i sie czlowiek zastanawia - dlaczego oni tego nie zmienia, nie poprawia - przeciez mozna to zrobic o wiele lepiej/wygodniej/czytelniej.

dla przykladu - na jezdzie tetowej Ioniq5 kilka lat temu, jak na parkingu na chwile wysiadlem z auta i zostawilem otwarte drzwi to piszczal i piszczal nie chcial przestac, byloby to niesamowicie denerwujace na codzien. One pedal driving - nie dalo sie wlaczyc raz zeby max. odzyskiwal energie tylko za kazdym razem trzeba bylo klikac lopatki, w F30 np nie dalo sie wlaczyc na stale trybu sportowego, zawsze startowal z komfortowego - to sa bzdury do zaimplementowania w GUI w 3 sek a mimo wszystko producent mial to gleboko w dupie, a ludzie nie lubia wydawac duzo pieniedzy na auto zeby pozniej czuc sie pariasami czy co gorsza zeby byc jeszcze pozniej dymanymi w bialych rekawiczkach jak z tymi przegladami serwisowymi Audi.

Obecnie nacisk w autach bedzie coraz bardziej kladziony na soft i na to, zeby byl on jak najbardziej "user-friendly". Zupelnie jak w Applu - te telefony nie sa tak popularne bo maja topowy hardware, bryluja przede wszystkim ekosystemem i fantastyczna integracja pomiedzy roznymi produktami firmy.

 

june-2022-cytd-brand-loyalty-for-luxury-

 

 

 

"Sprzedaż najdroższych modeli BMW pikuje do góry" - słonik40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Masz racje kupiłeś supercara najlepszego na rynku a praktycznie wszystkie recenzje w których mówią ze model s prowadzi się koszmarnie a hamulce są do bani po prostu kłamią. Latając po salonach i składając zamówienie na x5 z kolei miałeś pomroczność jasna i nie wiedziałeś co czynisz👍🏼a najbardziej jestem zazdrosny ze zlatuje sie do ciebie cała wioska podziwiać joke 😀
 

Adam telefony które maja najszybsze procesory na rynku a ich obudowy wykonane są ze szkła i tytanu nie maja topowego hardware? No brak słów. Pocieszaj się dalej

Edytowane przez słonik40
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
9 minut temu, słonik40 napisał(a):

praktycznie wszystkie recenzje w których mówią ze model s prowadzi się koszmarnie

wow, czego to sie czlowiek dowiaduje z internetu, dasz jakies przyklady?

Preciez to auto jest niskie, szerokie, srodek ciezkosci ma tuz nad ziemia a moca az kipi.

Na co sklada sie to "koszmarne" prowadzenie?? 😄

PS. I nie obrazaj sie na ten dziadkowoz - MB to byla zawsze marka kojarzona z dziadkiem w kapeluszu albo z taxi, napis AMG i fantazyjne ambienty w srodku tego nie zmienia ^^

 

Edytowane przez adamjttk

"Sprzedaż najdroższych modeli BMW pikuje do góry" - słonik40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ciekawe co prawisz bo amg od zawsze bralo udział w w wyścigach rożnego rodzaju. Pokaz mi za to jakie zasługi w jakikolwiek sporcie motorowym ma tesla poza byciem miszczem prostej? Wklejane już tu byly testy min z throtle house itd, itp tylko ze plaida. W zwykłym s może być tylko gorzej.

do obejrzenia jakość odebranego całkiem niedawno auta za pol banki https://www.facebook.com/groups/EVdriversPL/permalink/2330012967202228/

napewno jakiegoś wuja stryjecznego ciotce się przewidziało.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, słonik40 napisał(a):

Masz racje kupiłeś supercara najlepszego na rynku a praktycznie wszystkie recenzje w których mówią ze model s prowadzi się koszmarnie a hamulce są do bani po prostu kłamią. Latając po salonach i składając zamówienie na x5 z kolei miałeś pomroczność jasna i nie wiedziałeś co czynisz👍🏼a najbardziej jestem zazdrosny ze zlatuje sie do ciebie cała wioska podziwiać joke 😀
 

Adam telefony które maja najszybsze procesory na rynku a ich obudowy wykonane są ze szkła i tytanu nie maja topowego hardware? No brak słów. Pocieszaj się dalej

Chłopie, ogarnij się, czy ja Ci mówię że masz być zazdrosny. Skoro tak piszesz to chyba coś w tym jest buahahah.

Czepiłeś się tego X5 mimo że już kilka razy wytłumaczyłem Ci jak to było. Dodam jeszcze raz, nie znalazłem nic lepszego obecnie od TMS i zmieniłem zdanie. Nie chciałem żałować i męczyć się z samochodem spalinowym. Pewnie i tak stałby w domu a jeździłbym żony TM3 🙂

Zobacz od 12 minuty test hamowania TMS vs Bugatti Chiron.

 

 

 

Edytowane przez Jac3kBMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
25 minut temu, słonik40 napisał(a):

praktycznie wszystkie recenzje w których mówią ze model s prowadzi się koszmarnie a hamulce są do bani po prostu kłamią.

Powtorze jeszcze raz - podaj kilka przykladow recenzji n/t tego "koszmarnego" prowadzenia modelu S.

Jak nie podasz to mozna dopisac do Twojej dlugiej listy pisania durnot w tym watku 🙂

"Sprzedaż najdroższych modeli BMW pikuje do góry" - słonik40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Fajnie ze wklejasz porównanie. Ten plaid ma track packa który został dodany kilka tygodni temu a którego twoj model nie ma 👍🏼sam się ogarnij bo, co kilka tygodni piszesz cos zupełnie innego i za każdym razem przekonujesz wszystkich ze twoje wybory są najlepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

@adamjttkumiesz czytać ze zrozumieniem? Napisałem wyraźnie ze były już tu wklejane recenzje min z the throtle house. Jak nie umiesz szukać to napisz to ci odszukam i wkleje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, słonik40 napisał(a):

Fajnie ze wklejasz porównanie. Ten plaid ma track packa który został dodany kilka tygodni temu a którego twoj model nie ma 👍🏼sam się ogarnij bo, co kilka tygodni piszesz cos zupełnie innego i za każdym razem przekonujesz wszystkich ze twoje wybory są najlepsze.

Przecież nikogo nie przekonuje. Stwierdzam mierzalne fakty typu ilośc miejsca, pakowność, przyspieszenie. To jest mój wybór i nikogo nie zachęcam do kupna TMS i nie twierdzę, że jest to najlepszy wybór. Jest mnóstwo alternatyw na rynku i każdy wybiera to co mu pasuje. Mi spasowanie blach czy nie równe szczeliny  nie przeszkadzają i nie były kryterium wyboru. 

Pewnie że nie ma track packa i nawet bym nie brał ponieważ nie potrzebuje a mimo wszystko na hamulce nie narzekam. 

Zresztą nie ma sensu porównywać elektrycznego dziadkowozu, który ledwo sie odpycha do samochodu który zestawiają z supercarami i nawet najbardziej spasiona wersja Mercedesa nie ma odpowiednika do najsłabszej TMS 🙂

Edytowane przez Jac3kBMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
6 godzin temu, Kriss33 napisał(a):

Tak jak napisałem,  nie chodzi mi o kolegę BMFun. Ja to obserwuje przede wszystkim poza forum , w życiu. Może to jest tak, że Ci którzy kupili tradycyjne samochody za połowę lub 2x więcej boją się dopuścić myśl, że te Tesle dają więcej radości ich właścicielom niż IM? Zakup M2 nie wzbudził tyłu emocji co Tesli wśród ludzi z mojego otoczenia.  

Podam konkretny przykład. Jak tylko sąsiad zobaczył moją Tesle to powiedział, że jego szwagier kupił model x za 700 tys i po tygodniu mu się zepsuł i miał z tego satysfakcję.  Wczoraj przysłał mi zdjęcie jego Tesli na lawecie z informacją,  że znowu się zepsuła i uśmiech. To mu napisałem,  że dobrze, że nie ma Tesli, przyznał mi rację.  

Co do zachwytów.  Myślę, że to głównie zależy od człowieka czym się zachwyca. 

Kriss, po prostu Ci zazdroszczą 🙂 A poważnie, to ja 2 lata temu pisałem że kupiłem iX3 i X5M w podobnej cenie i na ulicy to za iX3 ludzie odwracali głowę ze względu na ten wymuszony kosmiczny dźwięk do prędkości 30km/h, a na X5M mało kto zwracał uwagę pomimo otwartych wydechów i jazdy w trybie sport+ ale bez piłowania.

To przez 2 lata o iX3 więcej ludzi mnie zaczepiało i pytało o samochody elektryczne niż o X5M. Dla mnie samego nie wiem czy iX3 nie było większą "nowością" niż X5M, który jest po prostu kolejnym samochodem, tylko mocniejszym, ładniejszym, z dużo lepszym zawieszeniem itp. Natomiast brałem kilka razy Teslę na na wieczór czy weekend w różnych wersjach i jeździłem nią ze znajomymi i jakoś nie spotkałem się z hejtem Tesli. Mam kilku znajomych jeżdżących Teslą i nikt nie hypeuje, wiele razy rozmawialiśmy o Teslach i elektrykach i zero negatywnych emocji. Także wiesz Kriss, może to daje do myślenia na temat niektórych znajomych 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Masz racje liczby nie kłamią. https://carbuzz.com/compare/mercedes-benz-eqe-sedan-vs-tesla-model-s

zwykly sedan ma w wielu miejscach więcej miejsca w srodku jak model s. Suv zabije ske ilościowe miejsca we wnętrzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

BMFun co do znajomych masz 100% racji. Po tym jak się zachowali nasze relacje uległy zmianie. Przynajmniej na forum BMW nikt Tesli nie będzie zazdrościł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.