Skocz do zawartości

Tablica rejstracyjna z przodu musi byc??


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam nastepujace pytanie: otoz zalozylem sobie teraz zderzak M3 i czekam na listwy do niego. Niestety nie mam gdzie jak narazie przykrecic do czego tablicy rejestracyjnej z przodu i wlozylem ja za szybe przed kierownica. Czy moge tak tymczasowo jezdzic??

http://img177.imageshack.us/img177/7296/111eb2.jpg

Moje BMW i sprzecik audio

www.bts-bmw.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasowo znaczy do domu jak ci odpadnie na parkingu-nie mozesz tak jezdzicbo jak cie zatrzyma policja to ci kaze ja umiescic na swoim miejscu czyli z przodu auta ponizej lini maski.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tablica z przodu by nie była wymagana to jaki sens mają fotoradary?

Faktem jest, że u mnie znajomy jeździ bez tablicy ale wiem, że juz gdzieś dalej się czepiają i musi przy nich zakładać - sam jestem ciekawy jak to jest - fajnie wygląda auto bez tablicy z przodu :twisted:

http://www.maszty-flagi.com/bmw/E39_forum.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

no to gicior. Nie bede musial sie zbytnio tlumaczyc jak by co. W koncu przepisy tego nie okreslaja. A bez tablicy z przodu autko fajniutko wyglada:D:D:D

http://img177.imageshack.us/img177/7296/111eb2.jpg

Moje BMW i sprzecik audio

www.bts-bmw.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps zdjecie blachy z przodu nic nie pomoże na fotoradar, są jeszcze nalepki na szybach.
Myślę że raczej nalepka ma inne zadanie niż zastępowanie tablicy z przodu. Jest chyba za mała do fotoradaru, i służy raczej wstępnej kontroli czy samochód ma własne rejestracje.
http://i3.tinypic.com/w1v0w6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała szansa, żeby wyszedł numer na zdjeciu fotoradaru z naklejki... A skoro wymiary przedniej tablicy nie są określone, to ja sobie zrobię 5x3cm :lol: coś mi tu nie gra...

 

Chyba jest zastrzeżenie, że musi być widoczna z jakiejś tam odległości, czy coś w tym stylu - no bo jeśli nie, to zaraz by się to rozniosło i każdy by bez tablicy z przodu jeździł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała szansa, żeby wyszedł numer na zdjeciu fotoradaru z naklejki... A skoro wymiary przedniej tablicy nie są określone, to ja sobie zrobię 5x3cm :lol: coś mi tu nie gra...

 

dobra niby widoczne z okreslonej odleglosci ale chyba kazdy ma inny wzrok i moga decydowac rozne czynniki widzenia :) (jak np zachmurzenie, pora dnia, ogolna pogoda itd)

 

w krotce dam odpowiedz z "diagnostycznego" punktu widzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała szansa, żeby wyszedł numer na zdjeciu fotoradaru z naklejki...

 

Uwierz mi na slowo, wychodza doskonale zdjecia tych naklejek

sam sie przekonalem

 

No to może np. wycieraczka zasłaniać :lol: A co do tych nalepek też jest jakieś wymaganie, poza prawym dolnym rogiem szyby? Pytam bo będę naklejał niedługo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może np. wycieraczka zasłaniać :lol: A co do tych nalepek też jest jakieś wymaganie, poza prawym dolnym rogiem szyby? Pytam bo będę naklejał niedługo :P

 

Mam znajomego co jezdzi vw taureg'iem z orurowaniem z przodu

i ma na nim zamontowana tablice rejestracyjna pod katem 45 stopni

skierowana w dol, natomiast naklejke na szybie zaslania mu pokazna wycieraczka.

Nie pamietam jak to jest dokladnie w przepisach, ale widzialem juz pacjentow co maja naklejone te numery na bocznych szybach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bez tablicy z przodu autko fajniutko wyglada:D:D:D

 

 

Dokladnie :cool2: Auto bez tablicy rejstracyjnej z przodu wyglada zdecydowanie lepiej.

W ciagu 5 lat poruszania sie po drogach bez przedniej tablicy rejstracyjnej zaplacilem jak do tej pory kilka mandatatow.

Zawsze odpowiedzia za pytanie policjanta: "dlaczego nie mam tablicy rejstracjyjnej" odpowiadam bardzo prosto: "bez tablicy samochod wyglada lepiej".

Wyobrazcie sobie zoltego koloru prostokat z czarnymi literami przykrecony do srebrnego zderzaka. :duh:

Europejskie rejstracje sa zdecydowanie ladniejsze od tych stosowanych w USA i kolorystycznie dopasowywuja sie praktycznie do kazdego koloru nadwozia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bez tablicy z przodu autko fajniutko wyglada:D:D:D

 

 

Dokladnie :cool2: Auto bez tablicy rejstracyjnej z przodu wyglada zdecydowanie lepiej.

W ciagu 5 lat poruszania sie po drogach bez przedniej tablicy rejstracyjnej zaplacilem jak do tej pory kilka mandatatow.

Zawsze odpowiedzia za pytanie policjanta: "dlaczego nie mam tablicy rejstracjyjnej" odpowiadam bardzo prosto: "bez tablicy samochod wyglada lepiej".

Wyobrazcie sobie zoltego koloru prostokat z czarnymi literami przykrecony do srebrnego zderzaka. :duh:

Europejskie rejstracje sa zdecydowanie ladniejsze od tych stosowanych w USA i kolorystycznie dopasowywuja sie praktycznie do kazdego koloru nadwozia.

 

No to widzisz. Przyjezdzaj do Polski. Mamy tu lepsze tabliczki :D

http://img177.imageshack.us/img177/7296/111eb2.jpg

Moje BMW i sprzecik audio

www.bts-bmw.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bez tablicy z przodu autko fajniutko wyglada:D:D:D

 

 

Dokladnie :cool2: Auto bez tablicy rejstracyjnej z przodu wyglada zdecydowanie lepiej.

W ciagu 5 lat poruszania sie po drogach bez przedniej tablicy rejstracyjnej zaplacilem jak do tej pory kilka mandatatow.

Zawsze odpowiedzia za pytanie policjanta: "dlaczego nie mam tablicy rejstracjyjnej" odpowiadam bardzo prosto: "bez tablicy samochod wyglada lepiej".

Wyobrazcie sobie zoltego koloru prostokat z czarnymi literami przykrecony do srebrnego zderzaka. :duh:

Europejskie rejstracje sa zdecydowanie ladniejsze od tych stosowanych w USA i kolorystycznie dopasowywuja sie praktycznie do kazdego koloru nadwozia.

W Illinois np tablica z przodu nie jest obowiązkowa :D

ZAWIOZĘ NA ŚLUB !!!!


%5B640%3A129%5Dhttp%3A//xenonis.whitestarprogramming.de/save_the_e36/img/pics/banner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Illinois np tablica z przodu nie jest obowiązkowa :D

 

W wielu stanach nie potrzeba miec tablicy z przodu. Jednak niektore chore stany takie jak NJ,NY,CA wymagaja dwoch tablic zainstalowanych na samochodzie. Dobrze chociaz ze zatrzymujacy policjant nie wlepia mandatu punktowego za tego typu niesprawnosc samochodu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kształtu i wymiarów miejsca przewidzianego do umieszczenia przednich tablic rejestracyjnych nie określa się.

 

 

Czy coś się zmieniło, trzeba z przodu conajmniej dwie montować? :)

 

 

 

Mała szansa, żeby wyszedł numer na zdjeciu fotoradaru z naklejki... A skoro wymiary przedniej tablicy nie są określone, to ja sobie zrobię 5x3cm coś mi tu nie gra...

To rozporządzenie określa sposób umieszczenia, a do kształtu i wymiarów samych tablic jest oddzielne rozporządzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.