Skocz do zawartości

Co spieprzyli w G05.


lamer

Rekomendowane odpowiedzi

Tak trochę po fakcie ale chce dopytać Kolegów.

Przy konfiguracji X5 i zaznaczeniu M Paku lub pakietu X line deska rozdzielcza z plastiku zmienia się nam na tą z przeszyciami . Nie chodzi mi o skórę która jest do wyboru.....Pytam dlatego , bo byłem święcie przekonany że zaznaczając M pak będą własnie te przeszycia .Bodajże Kolega Lamer wrzucił zdjęcia Swojej X5 w X line i też chyba było bez przeszyć.Chyba że się mylę.? Nie ukrywam , że byłem przekonany iż wybierając M pak takowa będzie , a tu nie.....Więc mam brzydki miękki (w miarę) plastik . Czy ktoś z Kolegów zwrócił na to uwagę.?

 

Ja zwracałem na to szczególną uwagę i przy konfiguracji obejrzałem zdjęcia chyba wszystkich wtedy wystawianych na otomoto X5, ze szczególną uwagą deski rozdzielczej.

Na ten element zwraca się szczególną uwagę z wnętrza i najczęściej się na to patrzy - zwłaszcza pasażer, a że moja żonka też jest estetką to "Panel deski rozdzielczej pokryty skórą BMW Individual" był to element obowiązkowy konfiguracji. :P

Pozdrawiam

KrzychoM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 125
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Oczywiście , pełna zgoda ...że skóra obowiązkowa , lecz ja brałem z placu tak na szybko , życie.... jednak byłem przekonany do tego co pokazuje konfiguracja strony BMW i tam zawsze pokazywało przeszyty plastik po dodaniu M lub X.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe co Napisałeś....W zamówieniu , mam rok produkcji 2019 , szyby 2019 , opony bodajże z lipca 2019 o deska z 2018 roku.? Będąc ostatnio w serwisie czekała na odbiór X5 ZAMÓWIONA DO PRODUKCJI nie ze stoku i też plastik....pakiet M....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwna sprawa, sprawdzałem teraz konfigurację auta które najpierw zamówiłem do produkcji, i jest wpisana skóra syntetyczna 0 zł, pakiet M aczkolwiek zdecydowałem się na auto 2019 dostępne od ręki, pakiet M jest ale nie ma wzmianki o skórze syntetycznej, czyli chyba nie do końca 2019 i skóra syntetyczna w stand.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te zdjecia u gory to chyba plastik i sensatec. U mnie mam sensatec (standard z M50d) i wyglada jak na tym drugim zdjeciu.

 

To są 3 rodzaje ? Myślałem do tej pory, że są 2 rodzaje. Bez przeszyć to ta sztuczna skóra, a z przeszyciami to indyvidual.

Pozdrawiam

KrzychoM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzycho na pierwszym zdjęciu jest dotychczasowy standard z M pakietu, czyli miękki plastik?. Sensatec wygląda tak jak na drugim zdjęciu. Skóra Individual ma w tych samych miejscach przeszycia. Od 2020 już na pewno wszystkie egzemplarze będą miały Sensatec. Tak jak koledzy pisali we wrześniowych produkcjach też był już sensatec, więc podejrzewam, że mniej więcej wtedy nastąpiła ta zmiana w konfiguratorze. Edytowane przez witus1996
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzycho na pierwszym zdjęciu jest standard z M pakietu, czyli miękki plastik?. Sensatec wygląda tak jak na drugim zdjęciu. Skóra Individual ma w tych samych miejscach przeszycia.

 

Tak ten pierwszy to M-pakiet z plastikiem, ale w sumie tak samo może wyglądać nie m-pakiet ze sportową kierownicą. :roll:

Pozdrawiam

KrzychoM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzycho na pierwszym zdjęciu jest standard z M pakietu, czyli miękki plastik?. Sensatec wygląda tak jak na drugim zdjęciu. Skóra Individual ma w tych samych miejscach przeszycia.

 

Tak ten pierwszy to M-pakiet z plastikiem, ale w sumie tak samo może wyglądać nie m-pakiet ze sportową kierownicą. :roll:

 

Co ciekawe, przeczytałem o tym na angielskim forum, że w 2019 X-line miał wcześniej Sensatec z przeszyciami na desce rozdzielczej , a M-pakiet nadal miał ten miękki plastik.:mad2: Doczytałem też, że od sierpnia prawdopodnie Sensatec był w standardzie. Ale to nie są oficjalne prasowe informacje, tylko z forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzuciła mi się w oczy, bardzo pomarszczona tylna kanapa. Czy to jest normalne? Ten typ tak ma, problem z początku produkcji, czy to może jakiś grubszy problem producenta? Jak to wygląda u Was?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Indukcyjna półka do ładowania - u mnie strasznie się przegrzewa, do tego stopnia, że telefon (iphone) wyłacza się z powodu osiagniecia zbyt wysokiej temperatury urzadzenia.

W serwisie poinstruowali mnie żebym używał tej półki kiedy telefon nie jest w etui - zrobiłem tak ale nie pomogło.

Serwis wymienił półkę na nowa, ale tez nie pomogło.

Mam nadzieję, że w następnym modelu to poprawia ,inaczej kaplica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Indukcyjna półka do ładowania - u mnie strasznie się przegrzewa, do tego stopnia, że telefon (iphone) wyłacza się z powodu osiagniecia zbyt wysokiej temperatury urzadzenia.

W serwisie poinstruowali mnie żebym używał tej półki kiedy telefon nie jest w etui - zrobiłem tak ale nie pomogło.

Serwis wymienił półkę na nowa, ale tez nie pomogło.

Mam nadzieję, że w następnym modelu to poprawia ,inaczej kaplica

 

Jak oni mogli coś takiego skopać... skandal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 11 miesięcy temu...
W dniu 10.02.2020 o 11:34, KrzychoM napisał(a):

Dla jasności

 

Sztuczna skóra:

 

WBMxi6LLyl89GZtfdHuGlnzpgKOBqDkLtyLNJXHfxJrhO4lfm8ageohjkQZ_A2ceZ6-q2IoYeaCqSC4BWg5M707nQEpvysylp9e_BbWLgIJWKSMyey2t-yZUkaCBgPVRgHpPBO9aIFZPiZ7C1Nm_ov30RYEY-Bvi-bE66UNskFO7x85TG2WVKxqel6cEG1XWUBd-SM1ahLGtCTGn_LHU-njPT1dwyOBBCCMqzeQklola3ons7fQP4uGQqjvjCglRyuHqdvvp5-QgjNRgC429X2d0HgfMYDCyoeN0jc2OvWzrmRGQN8UEvLvdn_2-94bp4XeMSViwNvHoocmpEaYiLwjEIPqY6SbvA2AmcvXrEjnHOZiW1kg4VKNHI-HR5c-00qnzo2_HRM_ghRgbom-mh-foJqaOsAXoV3pM9uUcDQqhUHx399TPVr0sEgHKxXhPMKrg0cSJzOntTP5Lt_IvU07fqDtNahvZXGk-8xIWpwtmXu0tbYoUnAveYnGgLQCW1ZKVmztCi4r3t1i7SrXzKhsRTGNBBiXDCCVSuhN0MQDUd4hNkbjnAJaA7GX83uuJfZTwqSXr56OUAh-OWyF5UsjuG_pMOSwFaYZz80D4quH63GAh_KgF-V1-71VyXagdW-ZiYbCb2YLoIQ7JfJmV2pd0LJoY3e1NT2e8D0QFp-sDe0eSuJDW5sw=w1200-h900-no

 

Skóra indyvidual:

 

76vbY3LvZV06hNwW-4996BFZV6vo_Bwftgad6SgysBUv43YzeprHp94SDieq2orySIOLThGBsWuFMnxo5Rc4-OhToLfYrgrpntoEg-dDeY3xqpkyl6VB4-laV9uFZzCdFcfqcQq9-TX-jaWVgwlCeYrNOjSofp0ug9302tBlgmYfaEFHzX22lAXbMN_gpbuYbJ_6S7d6T91p4gjUAoksOQFl3CwswsUX59kB-m-D-kn8kfZTJ7ne9FA6tlB0OLgagifzwwHKXn-NV-lHHufWIJg7YdFgkWVX9YiTSGd8tM_U-9v42yCmAxULEnXk03OuobS2H2mcXZKqNgiJvRYpQhj8oRES7MVl4xI_6cbiXApFJMG45KOZynGs7-hhSTxRzEvt9-13noSrhZYM9axdRLal2X8z2iTR9tFSvqFsM0RvS7JtfM4jvHyWg000Jhf7WKzQlDxoWoC3E82vH2zNrlR6u6G0BtMbKu14GVqkUBdnG79zQBeY4iD-IJDT95G7XMR29-JN8MyDvBC7R89CtcDgOIEw1x7kncEOpCY6LP8NiX0Yiwte2jFzYe78N2FycrCLkfY0Co_8VWaOMHw9Walz5Mv8EUaq9JXnUpMYdJG_t_iq66ynbfQ6dtyjooCn4Y_tXF-0mxSN2-OmQnOa_BK-yMlbmaKutgLj2UZ7JMkw0ynR5JOLrLQ=w1079-h720-no

 

Zdjęcia nie działają w właśnie szukam takiego czegoś - porównania deski skóra vs sensatec

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.