Skocz do zawartości

G30 LCI


unky

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Spoko to rozwiązali w takim razie, pomyslalem ze skoro wywalili przycisk od wyłączania to będzie problem. Tez jeżdżę na sport individual, więc byłoby ok. Czy można ustawić tryb z którym auto się uruchamia, czy jak w pre-lci trzeba przestawiać za każdym razem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 428
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze

I tak plus ze da się wyłączyć, bo gdzieś ktoś pisał ze start stop ma być stale włączony.

W pre-lci udało się zakodować na stałe wyłączony start stop niezależnie od trybu, fajnie jakby dało się ustawić konkretny tryb jazdy jako domyślny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@radek_rr

Moja ośmioletnia córka lepiej liczy do 10 niż Ty :P Może dlatego ona nie rozważa G30 LCI? :lol:

 

Mój piecioletni syn odróżnia BMW od Skody. Jak zwykle w temacie Sławek.


Interesuje mnie 540i, czy szpera jest w standardzie (do 330i jest dopłata a 340i ma xdrive)?

No i czy problem stabilności przy podmuchach bocznych został wyeliminowany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanko o te fotele M, czy ktoś w nich siedział ?

 

Moim zandiem te fotele to tylko do M5, no może przejdą jeszcze do m550i. Wszytko poniżej to trochę wstyd.

Widziałem jakiś filmik na yt, gdzie 520d była wyposażona w te fotele...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanko o te fotele M, czy ktoś w nich siedział ?

 

Moim zandiem te fotele to tylko do M5, no może przejdą jeszcze do m550i. Wszytko poniżej to trochę wstyd.

Widziałem jakiś filmik na yt, gdzie 520d była wyposażona w te fotele...

 


Niby wstyd ale nikt nikomu nie zabroni takich foteli zamówić :D niektórzy chcą pokazać i patrzą po wyglądzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiaj jak CI się podobają to czemu nie :D wolny kraj :D mnie jakby sie podobały to namawiałbym przez patrzenia na kogoś opinie :)

 

Z tą wolnością nie ma co przesadzać, nakazy maseczek, obostrzenia, zakazy - to już nie jest wolny kraj :wink: zaraz zaczną nam jeszcze mówić, jakie fotele można zamawiać w beemkach :D


A na serio, jak koledzy mówią wyżej: jeśli miałbym taki kaprys (a wg mnie fotele M-sport są super), to zamawiałbym je nawet w 520d, bez stresu. To mnie ma być wygodnie i przyjemnie, a nie komentatorom na forum :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pOsitiv

A do 340i wstyd czy nie, bo nie wiem czy moge takie zamowic jakby co?

 

Ja wyraziłem tylko moją opinię, ale to Twój wybór i Twoja kasa. Więc jak Ci się podobają i zmieszczą Ci się do trójki fotele z piątki to zamawiaj.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś widziałem na "mieście" nowe G30 LCI... tzn. tak mi się wydawało, kiedy auto lekko wychylało się zza innych, ale potem wyskoczył trochę inny grill i logo z kurą :mrgreen:


Faktycznie, te światła Szkoda ma mega podobne, łatwo można się nabrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Koledzy to był sarkazm, 3er też ma w konfiguratorze fotele M.

Ale to nie są te same co w prawilnej Mce, a tutaj w 5tce niby tak.

 

W M3/M4 są dwa rodzaje foteli, te hardcorowe które były na prezentacjach i takie normalniejsze które wyglądają podobnie do tych które można zamówić w zwykłej G20. A jak jest naprawdę to zobaczymy jak pojawią się gdzieś na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś widziałem na "mieście" nowe G30 LCI... tzn. tak mi się wydawało, kiedy auto lekko wychylało się zza innych, ale potem wyskoczył trochę inny grill i logo z kurą :mrgreen:


Faktycznie, te światła Szkoda ma mega podobne, łatwo można się nabrać.

Hahaha, miałem identycznie, tylko na koniec wyłoniło się logo VW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.