Skocz do zawartości

E92 330d Xdrive LCI Individual -----> X1


kulfon3

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Rzeczywiście, rozjaśniają wnętrze, jednak poprzednie dekory bardziej mi odpowiadały. Ale to rzecz gustu, bo jako całokształt, auto mi się podoba.
Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 286
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
Może będę samotny w swojej ocenie ale to drewno mi się podoba :lol:

Kojarzy mi się z Alpiną :D

Felgi natomiast niezbyt bo wyglądają na rozmiar mniejsze niż poprzednie ale jak będą w jednolitym kolorze to powinno być lepiej :) no i wiadomo, przód sterczy :lol:

 

Nie jesteś samotny,bo mi też się podoba :) Ale nie kojarzy mi się z Alpiną... Takie z Alpiny mi się nie podoba. Co do felg to te polerowane fronty tak zmniejszają optycznie,bo w wersji jednolitej dają radę. Te polerowane ramiona tak się rzucają w oczy,że z daleka całej reszty nie widać.... Kupiłem te,bo takie się trafiły,ale nie ukrywam,że wolałbym całość w graficie.No zobaczymy na wiosnę. W sumie to są w takim stanie,że szkoda malować. Może je plastidipem pojadę po ramionach,albo lakiernik znajdzie jakieś inne rozwiązanie.

 

Eukaliptus specyficzny, ale może się podobać bo pasuje do pomarańczowego BMW z wyświetlaczy/podświetleń. U Ciebie oczywiście pasuje też do tego co na zewnątrz. Pamiętam że kiedyś była moda na pomarańczowy na czarnym. Bardzo niszowe dekory, nigdy nie widziałem takich w E9X.

 

Dzięki. Tak jak pisałem to wersja Individual i stąd ta niszowość. Aczkolwiek wczoraj widziałem na Allegro typa co miał taki sam zestaw ... Szkoda,że od roku jak szukam to nikt u nas nie miał :mad2:

 

Rzeczywiście, rozjaśniają wnętrze, jednak poprzednie dekory bardziej mi odpowiadały. Ale to rzecz gustu, bo jako całokształt, auto mi się podoba.

 

Dzięki! Poprzednie dekory są super.Też rzadko spotykane i dlatego nie mam zamiaru ich sprzedawać. Będę sobie zmieniał co jakiś czas ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam w to nie wierzę ale spodobały mi się te dekory. Fajny kąsek i dobrze zgrywa się z pomarańczowymi detalami. :shock:

Co do felg to zmiana na plus pod względem wagi, lecz wizualnie zdecydowanie wolałem poprzednie.

270'tki fajnie maskowały terenowe zapędy tego auta, a teraz taki troche Golfik zlotowy bez gleby. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Sam w to nie wierzę ale spodobały mi się te dekory. Fajny kąsek i dobrze zgrywa się z pomarańczowymi detalami. :shock:

Co do felg to zmiana na plus pod względem wagi, lecz wizualnie zdecydowanie wolałem poprzednie.

270'tki fajnie maskowały terenowe zapędy tego auta, a teraz taki troche Golfik zlotowy bez gleby. :?

 

haha, dobre z tym golfikiem :D :D myślę,że jakby były w jednolitym kolorze to by to lepiej wyglądało. jakbym zglebił auto to nawet ta kolorystyka robiłaby robotę co widać na filmiku poniżej. możliwe nawet ,że są to dokładnie moje felgi,bo kupowałem od właściciela firmy,a pisał mi,że one jeździły do sesji zdjęciowych z M2: https://www.youtube.com/watch?v=wDKpPAFXw1Y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha, dobre z tym golfikiem :D :D myślę,że jakby były w jednolitym kolorze to by to lepiej wyglądało. jakbym zglebił auto to nawet ta kolorystyka robiłaby robotę co widać na filmiku poniżej. możliwe nawet ,że są to dokładnie moje felgi,bo kupowałem od właściciela firmy,a pisał mi,że one jeździły do sesji zdjęciowych z M2: https://www.youtube.com/watch?v=wDKpPAFXw1Y

 

O! Tutaj o niebo lepiej. Od razu ta felga odżyła i pokazała do czego jest stworzona. :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz bądź rozsądny i zakładaj.....jak sprzedaż to osobiście wpadnę do Wrocka Cię op#####ić... :mlotek:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kiedy pijemy? :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
To kiedy pijemy? :mrgreen:

Na Sylwestra??? :lol:

 

Dobry ruch :cool2: One chyba nie są dedykowane do xdrive? Jak będziesz chciał sprzedać to pisz bo szukam do swojej :mrgreen:

Jak już rozmawialiśmy na priv... Okaże się po założeniu ;)

 

No jak pięknie! :twisted:

Dzięki ;)

 

Hehe czyżbyś Mariusz siedział przy sobocie i zakładał :D

Hehe, nie, nic z tych rzeczy. Nie ruszam tych sprężyn do wiosny. Ale za to jutro planuję jakiegoś tam moda małego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

No więc dzisiaj rano było tak:

Rfsn11s.jpg


Po godzinie było tak:

epe2ZU2.jpg


A teraz jest tak:

U5yCKmr.jpg

EBICHw8.jpg

S4gDf2s.jpg

sGiyvvQ.jpg

xhRrfjP.jpg


Wymienione tarczki i podświetlenie plus wskazówki pomalowane na czerwono.

W realu wygląda to znacznie lepiej niż na zdjęciach robionych taboretem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjemnie wygląda to podświetlane logo ///M :mrgreen: Też na początku zostawiłem tarcze za zegarami w czarnym kolorze, ale późniejszą zmianę na srebrne uważam za strzał w 10 :P

Moje galerie:


Jest :) BMW F30 // 335XI // BLACK

https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=167&t=397494


Była :( BMW E90 // 330D // M-PAKIET

https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=339724

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Świetna robota :cool2:

Dzięki :cool2:

 

Bardzo sympatycznie :cool2:

Dzięki! "Prawie" jak u Ciebie ;)

 

Przegapiłem temat...Kulfon następny piękny samochód i jak zwykłe super robota :cool2: vA tarcze zegara wyszły mega dobrze. Tarczki to jakiś wzór własny? :wink:

Dzięki ;) Tarczki kupiłem przez OLX. Znalazłem ogłoszenie z różnymi tarczkami i dostosowałem wzór do własnych potrzeb.Tak jakoś spodobało mi się to nawiązanie do serii F. Oryginalne zegary w E9X to dramat :cry:

 

Przyjemnie wygląda to podświetlane logo ///M :mrgreen: Też na początku zostawiłem tarcze za zegarami w czarnym kolorze, ale późniejszą zmianę na srebrne uważam za strzał w 10 :P

Sceptycznie podchodziłem do tego logo M,ale nie jest to naklejka na zegary tylko jest to "w zegarach",więc może być. Wiadomo,że nie są to ori tarczki,ale auto jest w M pakiecie ,więc pasuje nawet ;)

Miałem robić te tarczki srebrne,ale wolałem nie kombinować z oryginalnymi znacznikami tempomatu czy obrotów. Póki co świeci tak mocno,że nawet nie widać,że tarczki są czarne. Może zobaczę kiedyś na żywo ori zegary M3 i mi się zmieni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.