Skocz do zawartości

E92 330d Xdrive LCI Individual -----> X1


kulfon3

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

z cyklu zrób to sam:

odświeżenie parownika klimatyzacji preparatem Toyoty :D

DBK5HIJ.jpg


profilaktyczne przeczyszczenie przepływomierza za pomocą ARCHOIL AR2810

xUl2TqA.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 286
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
szybciej spina konwerter-nie ma efektu gumy od majtek i zmiana biegów manetkami jest zauważalnie szybsza.poza tym ciężko mi coś więcej napisać,bo w poprzednim aucie miałem i jestem przyzwyczajony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

Dzisiaj dotarł do mnie RaceChip XLR do modyfikacji sygnału pedału gazu. W poprzednim aucie jak i w tym korzystałem z takiego urządzenia z firmy DTE Systems tzw. PEDAL BOX. RaceChip XLR ma trochę bardziej subtelny wygląd i inne ustawienia.Zasada działania taka sama - auto szybciej reaguje na gaz,rwie do przodu i daje tym samym większą frajdę z jazdy,ale też pozwala bezpieczniej(szybciej) włączyć się do ruchu Na porządne testy nie było dzisiaj okazji.Jutro w drodze na Święta zobaczę jak to się sprawuje.

BUnd23T.jpg

XMylJHY.jpg

Qu2ZEgQ.jpg

yBp5FA2.png


Dzisiaj również dotarła do mnie przesyłka z Niemiec - Wagner EVO I Performance:

QufPq8g.jpg

Oczywiście wersja do Diesel'a nr 200001029. Do benzyny są tańsze i wiem,że da się je założyć,ale trzeba trochę kombinować z podłączeniem żeby to miało ręce i nogi. Tutaj jest p&p i nic nie trzeba rzeźbić.

41dzVLw.jpg?1

Intercooler firmy Wagner zaprojektowany został specjalnie dla entuzjastów podnoszenia mocy i momentu obrotowego w pojeździe jak i zwiększania efektywności mocy już posiadanej. Obrabiany metodą CNC zbiornik zapewnia niezawodny i niczym niezakłócony przepływ powietrza. Rdzeń chłodzący wykonany w najwyższej jakości o krawędziach z odlewanego aluminium. Zwiększony rozmiar rdzenia z do 13.000 cm³ powoduje maksymalizację przepustowości powietrza co skutkuje radykalną poprawą właściwości chłodzących. Zwiększony rozmiar do 520mm x 200mm x 150mm nie przeszkadza w prostej instalacji. Przepustowość w konfrontacji z seryjnym IC zwiększona o 50%. Redukcja masy – IC Wagner = „Performance” 9,2kg. Bezapelacyjnie najbardziej wydajny i najlepiej wykonany intercooler dostępny na rynku.

Trochę fot z unboxingu ;)

XBRPxNe.jpg

2GYJooE.jpg

pXssRDr.jpg

Oczywiście oryginał. Numer sprawdziłem w internecie i od razu przedłużyłem gwarancję do 4 lat.

FBxRX8J.jpg

4ixVUWA.jpg

9fLTYKI.png


Montaż dopiero w maju,bo zamówiłem jeszcze do wymiany nowe uszczelki IC i rury do turbiny. Później można jechać na remap :D

Edytowane przez kulfon3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
a dzięki dzięki :cool2: idę Twoją drogą z tym Wagnerem,aczkolwiek zdecydowałem się na wersję dedykowaną właśnie żeby było od strzała tak jak ma być. jakbym był takim Bartkiem-Cypiskiem :) to pewnie bym sobie poradził z wersją do benzyny,ale nie będąc Nim nie dałbym rady :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super działasz jak zwykle zresztą....dużo frajdy z jazdy a większy icek doda więcej oddechu i turbo nie będzie się męczyć.....niezłe prezenty na święta... :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dzięki Marek! Ty to masz dużo frajdy z jazdy patrząc na podpis pod awatarem ;) :cool2: :cool2: :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, no i pomysł o małych modyfikacjach oddala się z każdym miesiącem :P IC Wagnera klasa sama w sobie :cool2:

Moje galerie:


Jest :) BMW F30 // 335XI // BLACK

https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=167&t=397494


Była :( BMW E90 // 330D // M-PAKIET

https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=339724

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już widać, że będzie się działo :cool2: :cool2: Wagner robi robotę :cool2:

---------------------------------Moja galeria------------------------------------


https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=339720&p=2477504#p2477504 jest


http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=306494 [*] była

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Haha, no i pomysł o małych modyfikacjach oddala się z każdym miesiącem :P IC Wagnera klasa sama w sobie :cool2:

nie no, to już koniec ;) IC to podstawa,ale już reszty nie ruszam :) na zewnątrz jeszcze listwy shadow,lusterka na czarno i spoiler Performance na klapę :D

 

Już widać, że będzie się działo :cool2: :cool2: Wagner robi robotę :cool2:

na pewno do mapy się przyda :) :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna sztuka a do tego z moim ulubionym wzorem felg :)

Na jakich oponach jeździsz? 225/40 czy 225/45?

Szukam kompletu tych kół do swojego e92 pre lci i zastanawiam się jakie opony da się tam upchnąć bez obcierek.

Kupię komplet felg styling 270
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Dzięki Marek! Polecam Ci taki spoiler ;) Pierwsza próba klejenia nieudana - miałem za słabą taśmę. Teraz będzie podejście profesjonalne. Zamówiłem najmocniejszą taśmę 3M oraz Primer,który dodatkowo pomoże w newralgicznych punktach.


W międzyczasie - odebrałem dzisiaj od lakiernika listwy Shadowline i od razu wrzuciłem na auto. Jak dla mnie mega :cool2: Nie wiem dlaczego z fabryki nie było takiego konfigu,ale nie ma co marudzić. Fabryka poprawiona ;)


ngwQH66.jpg

FB5eQGH.jpg

QOQoMm1.jpg

rvc4RnA.jpg


Z montażem nie było tragedii. Korzystałem z filmików na yt. Nie połamałem żadnej spinki,więc nic nie musiałem dokupywać. Uszczelki przełożyłem swoje,bo były świeższe niż te od dawcy. Najbardziej nie chciało mi się demontować boczków drzwi,żeby dojść do listewki pod lusterkiem bocznym- na szczęście ogarnąłem temat bez demontażu boczka. W kolejce modów czeka rzeczony spoiler Performance oraz IC Wagner no i wymiana płynu chłodniczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pytań...to coupe robi duże wrażenie, cała konfiguracja fantastyczna ,skóra kolor auta,hamulce.... Teraz shadow i jako dopełnienie lotka z carbonu :modlitwa: jest naprawdę mega :cool2:


Teraz bym widział jeszcze splitery z carbonu do zestawu i delikatne obniżenie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny krok w dobrą stronę :cool2: Lotki zdecydowanie brakuje, fajnie wyciągnie tył ;) Przyciemnione szyby też zrobiłyby robotę :P

Moje galerie:


Jest :) BMW F30 // 335XI // BLACK

https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=167&t=397494


Była :( BMW E90 // 330D // M-PAKIET

https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=339724

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nie mam pytań...to coupe robi duże wrażenie, cała konfiguracja fantastyczna ,skóra kolor auta,hamulce.... Teraz shadow i jako dopełnienie lotka z carbonu :modlitwa: jest naprawdę mega :cool2: Teraz bym widział jeszcze splitery z carbonu do zestawu i delikatne obniżenie....

dzięki! nie widziałem nigdzie splitterów do LCI. są takie w ogóle?

 

Piękna jest ! Jeszcze tylko zrobić porządek z wysokością (będę pisał do skutku) :norty:

haha,dzięki,ale póki co zostaje jak jest - miałem nawet już kupione sprężyny H&R,ale sprzedałem.cenię sobie komfort tego wozu drabiniastego ;) w E91 było bardzo twardo na Eibachach (aczkolwiek wygląd był kosa!)

 

Kolejny krok w dobrą stronę :cool2: Lotki zdecydowanie brakuje, fajnie wyciągnie tył ;) Przyciemnione szyby też zrobiłyby robotę :P

dzięki! bardzo żałuję,że to auto seryjnie nie ma przyciemnionych szyb.na tym i na shadow line "niemiec" przyżydził ;) nie chcę się bawić w oklejanie :roll:

 

Nareszcie jakiś post się pojawił! Krok z listwami słuszny, spoiler też miód.. Oby tak dalej! :cool2:

dzięki! spoiler trochę kontrowersyjny,bo od góry wielkością przypomina parapet - można pranie rozwieszać ;) ale będzie wisienką na torcie :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.