Skocz do zawartości

E92 330d Xdrive LCI Individual -----> X1


kulfon3

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 286
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mariusz gratuluję wyniku :cool2: , mi się kierunki podobają , dobrze zgrywaja się z zaciskami i kolorem nadwozia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moc - ogień! :twisted:

 

Moc mega, kierunki IMO postarzają auto.

Opuść przód 15 mm.

Bez odbioru :mrgreen:

 

Podbijam

Kierunki na nie, postarzają auto

Zamiast kierunków to przydało by się pójść w dół :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Gratuluję wyniku jest dobrze :cool2:

Auto w dół aż się prosi poważnie :8) :mrgreen:

Kierunki moim zdaniem out, już lepiej dymione albo ori :wink:

 

Moc - ogień! :twisted:

Podbijam. Kierunki na nie, postarzają auto

Zamiast kierunków to przydało by się pójść w dół :mrgreen:

 

tak,wiem, przydałoby się,ale się nie pójdzie dopóki nie zmienię miejsca zamieszkania. co do kierunków to wcale na żywo nie postarzają auta,bo komponują się z innymi elementami w tym kolorze. co innego jakbym nie miał nic w tej barwie i z czapy wrzucił takie. Duffy te kierunki Tobie się nie podobają tak jak mi Twoje czarne znaczki BMW zamiast ori,ale jakoś musimy z tym żyć ;)

 

Świetny wynik :cool2: Sam się zastanawiam nad większym IC oraz wyłączeniem EGR :roll:

nie ma się co zastanawiać nad IC. to podstawa przed strojeniem. a co do EGR to będę monitorował jak to się sprawdzi. w moim przypadku nie ma zagrożenia pożarowego,ale jakbym miał serię F to bym się nie zastanawiał ;)

 

Mariusz gratuluję wyniku :cool2: , mi się kierunki podobają , dobrze zgrywaja się z zaciskami i kolorem nadwozia...

dzięki Marku! dokładnie tak jest! przynajmniej Ty to dostrzegasz :D

 

Kierunki to taki trochę easter egg. Włącz sobie jeszcze markery USA w lampach to będzie trochę więcej pomarańczowego. :mrgreen:

już włączałem - miałem tak zresztą w E91 ustawione na medium i świetnie to wyglądało. tutaj wywalało mi z jakiegoś powodu błąd na kompie,więc tymczasowo wyłączyłem,ale wrócę do tego :twisted: :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

W sobotę wyskoczyłem po świetne piwo do browaru Miedzianka. Ale fajne mam kierunkowskazy :8)


AFIjhj1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Myślałeś pomalować felgi? Grafit ew czarne ?

 

Na pewno nie jest to żaden plan do realizacji na najbliższe miesiące,ale zimą jak wpadną zimówki to kto wie... Z tym,że do takiego koloru auta nie wiem czy grafit nie będzie się za bardzo zlewał z budą. Na czarno na bank nie będą malowane,bo nie lubię czarnych kół to raz,a dwa,że komplet na zimę mam czarny :lol: i wystarczy. Poza tym czarny optycznie zmniejsza felgę.

 

Ja tu tylko zostawię odnośnie obniżenia... :lol:

 

hahaha, jednak dziur się bardziej boję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Jak wrażenia z wgrania softu xhp stage 2 względem serii? Czy znacząco można odczuć lepszą pracę skrzyni i czy skrzynia nie zmienia zbyt agresywnie biegów w trybie D? No i czy sprawdzałeś jak się zachowuje przy stage 3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Hej,

Jak wrażenia z wgrania softu xhp stage 2 względem serii? Czy znacząco można odczuć lepszą pracę skrzyni i czy skrzynia nie zmienia zbyt agresywnie biegów w trybie D? No i czy sprawdzałeś jak się zachowuje przy stage 3?

zauważalnie szybciej spina konwerter i nie ma uczucia tej gumy w majtkach. jak dla mnie to w trybie D w ogóle agresywnie nie zmienia.kręci wyżej zanim zmieni niż seria. nie sprawdzałem stage 3,ale mam to wykupione,więc może kiedyś sprawdzę ;) tylko właśnie na stage 3 obawiam się tych agresywnych zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

w sobotę była okazja odwiedzić na trasie Marka i zobaczyć jego fantastyczne M3. więcej zdjęć w jego temacie:

GVJYEot.jpg


YgDq8j7.jpg


ahaAWSh.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

obie prezentują się wow :cool2:


Twój spoiler z klapy mógłby fajnie do tamtej przypasować ...

Galeria: E91 320D LCI M-Pakiet 2009r.



2010-2016 E46 Touring 320D 136km 2000r.

2016-2017 E91 318i LCI 143km 2008r.

2017 E91 320d LCI 206km|393Nm 2009r.


kod zniżkowyna 5€ do Carly: XAZHF8

http://yanosik24.pl/widget/64583.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

ostatnio post kolegi mati0507 przypomniał mi o jednym modzie,który chciałem do siebie ogarnąć,a mianowicie półka do bagażnika nr części OEM 51477131155. jak już było mówione półka ta stanowiła część doposażenia E90,ale równie dobrze pasuje p&p do E92. nie wiem dlaczego nie była sprzedawana jako część do E92,ale nieważne. jako że taka półka pojawiła się jakieś 20km ode mnie to nabyłem ją za zawrotne 150zł :D

eGPd2h9.jpg

jIFFd37.jpg


jak widać usyfiona,więc od razu ją wyczyściłem. plastikowy chwyt pokryty był gumą w stylu tego czym blendy kierownicy są kryte. jako,że mój egzemplarz półki to rocznik 2006 to plastik ten był w opłakanym stanie,więc w ruch poszło NITRO i usunąłem ten shit.

OXivzre.jpg

Xkg9Rfd.jpg


Kupiłem lakier strukturalny BOLL do plastiku w kolorze czarnym i pomalowałem to dziadostwo. Tak to już się prezentuje w aucie, Voila! :D

yXHQ9Ng.jpg

RagAFCa.jpg

Edytowane przez kulfon3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i piknie, tylko malować trza było tym co Ci gadałem....grunt że półka siedzi na miejscu, praktyczny gadżet :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Na zdjęciu nie widać, ale czy załatwiłeś sobie też plastikowe adaptery (żółte) żeby szuflada nie brzęczała na dziurach?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

A no właśnie. Praktycznie nikt o nich nie pamięta... A bez tego ta szuflada więcej wzbudza negatywnych emocji (wkurza) niż pozytywnych. https://www.realoem.com/bmw/enUS/showparts?id=VA11-EUR-08_2004_E90_BMW_316i&diagId=51_6263#51477131155 Numer dwa na diagramie. Skontaktuj się ze sprzedawcą to może jeszcze wyciągnie z samochodu. Są wciskane na zatrzask. Wchodzą pomiędzy tylnymi "uchwytami" szuflady, a nadwoziem.

Też u Ciebie w szufladzie brakuje tasiemki na zakupy. A przynajmniej nie widzę jej na zdjęciach. ;)

Edytowane przez 0okm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Tasiemka jest taka krótka z zapinką. Tych adapterów rzeczywiście nie ma, ale jak w praktyce będzie problem to rozwiążę go inaczej niż za 75zl /szt. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no właśnie. Praktycznie nikt o nich nie pamięta... A bez tego ta szuflada więcej wzbudza negatywnych emocji (wkurza) niż pozytywnych. https://www.realoem.com/bmw/enUS/showparts?id=VA11-EUR-08_2004_E90_BMW_316i&diagId=51_6263#51477131155 Numer dwa na diagramie. Skontaktuj się ze sprzedawcą to może jeszcze wyciągnie z samochodu. Są wciskane na zatrzask. Wchodzą pomiędzy tylnymi "uchwytami" szuflady, a nadwoziem.

Też u Ciebie w szufladzie brakuje tasiemki na zakupy. A przynajmniej nie widzę jej na zdjęciach. ;)

 

Szczerze to u siebie nie zauważyłem klekotania. Mocowanie z przodu na motylki lubi się lekko wykręcać ale nic się nie kotłasi na wybojach.


PS tasiemka jest do podtrzymywania podłogi bagażnika bo oryginały klips jest wtedy zasłonięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Dzisiaj odebrałem auto z serwisu olejowego przy przebiegu 212 275 km i po przejechaniu ok. ponad 2000km na zalanej płukance Archoil AR2300 silnik został zalany nowym olejem BMW TWINPOWER TURBO 5W30. po całej operacji dolałem Archoil AR9100.

FDizZZu.jpg

Ponadto ostatnio na skrzyni rozdzielacza napędu xdrive pojawiła się nieszczelność. Nic nie kapało,ani nie było żadnych objawów poza wizualnym.

uBgZ3qR.jpg

Jako,że nie toleruję takich sytuacji w moim aucie to skrzynia ATC została poddana oględzinom i na nowo uszczelniona, zalana płynem Ravenol TF-0870 i oczywiście jej ustawienia zostały zresetowane.

OMS1ltL.jpg

e7XUUOq.jpg

Wymienione zostały także odboje tylnego amortyzatora - SACHS 900126,bo ori były sparciałe i popękane. Foto z internetu ;)

ed9818444e28a39b2ce7d150468b

Ponadto w tylnym dyfrze również został wymieniony olej (Castrol Syntrax Longlife 75W90) no i wpadły też nowe wycieraczki OEM 61612159629 i filtr powietrza OEM 13717797465 . Ciekawostka - filtr powietrza ma oznaczenie LX 1640,czyli jest to filtr firmy KNECHT.

1PrKHaQ.jpg

W przyszłym tygodniu korekta lakieru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale serwis zrobiłeś.... :jawdrop: , jak zwykle bez kompromisów, lubię takie podejście.... :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.