Skocz do zawartości

Rabaty na nową serię 3 g20


wehyr

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze chciałem V8 więc nieświadomie. Nie brałem poważnie pod uwagę zakupu 5er tym bardziej M550i. Chwilowa zadoomka 😀 nie znam wad tego silnika a pewnie o to chodzi... przed potencjalnym zakupem wiedział bym wszystko 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stąd pewnie takie rabaty... z drugiej strony koniec ery V8, ehhh. Człowiek się jara R6... Mustang ma dalej ma piękny gang 5.0, kolegi Hellcat też mimo że to kutry do prowadzenia i trzeba się uczyć szukać przyczepności co często skutkuje zwieraniem pośladów 🙂 Nie ma jednego do wszystkiego... gdzie tu miejsce na miate, którą też bym chciał pojeździć...

Mam nadzieję, że 340stka da trochę radości i nie zawiedzie na polu daily 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m340i to chyba najlepsze daily jakie jest na rynku, jak chcesz to w trasie spali 7l, mocy nie brakuje, na tej samej trasie jego t-Roc 1,5 spaliło tyle samo.

Kumpel ostatnio ze mną jechał i mówi, że komfortowo, przełączyłem na sport i już narzekał, że taczka, więc każdy ma co chce w tym aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Z przyziemnych aut to ja skonfigurowałem g20 z b47 ale lubię dodatki bo wg mnie one najbardziej wpływają na charakter auta w mniejszym stopniu niż piec ale jednak. W każdym razie auto wyszło na lekko ponad 300 k chyba dokładnie 308 , konfigurowałem w październiku 2023 z produkcją na 2024 i rabat jaki otrzymałem po lekkich koneksjach to 9% z promolease 
U innego dealera rabat wzrósł ale promolease wyglądało mniej korzystnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW w ostatnim czasie nie szaleje z upustami. Myślałem ostatnio o powrocie do marki i interesowały mnie modele 320/330i i x3. Zaproponowany rabat w zależności od salonu i modelu 8-9%. przy cenie wyjściowej auta 270-280 tyś zł. Skończyło się na Volvo xc60 zrabatowanym z 280 na 220 tyś zł plus pakiet ochrony ceramika, skóry itp. W tej chwili partnerka rozmawia z Audi o q5 i proponują rabat na rocznik 20%. Ciekawe czy inne firmy zmuszą BMW do powrotu wysokich upustów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

rabaty cały czas są , jak kolegi pytałem o rabat dla mnie w listopadzie to było to 18% na auto z mojego konfigu

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Przemysław1982 napisał(a):

Na 318 wiem, że jest jakiś nacisk. Na otomoto też są oferty zrabatowane wyżej niż to co oferują np na 320i

Elektryki się nie sprzedają tak jak powinny i średnia emisja CO2 ze sprzedanych aut za wysoka, więc wypychają jak najwięcej tych mniej emisyjnych, żeby płacić jak najmniejszy haracz do UE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, wehyr napisał(a):

rabaty cały czas są , jak kolegi pytałem o rabat dla mnie w listopadzie to było to 18% na auto z mojego konfigu

To daje prog wejsciowy 270 k PLN obecnie w M340i? Pewnie z kilkoma opcjami 300 k PLN / 68k EUR. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, krasz84 napisał(a):

Witam, 

Czy ktoś się orientuję jakie możliwe są rabaty na M340i w wersji Touring? 

W salonie zaproponowano mi upust z 387tys.,na 315 tys.. Czy warto szukać dalej? 

Świetny rabat, gdzie takie rabaty dają 🙂

IMG_6104.PNG.8fd0433272655eff0993e663d10ad490.PNG 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pół roku temu było max. 13% na sedana w speku >400kpln dla nieflotowca czy innego VIP. Dostałeś super rabat. Może dealer musi zrobić "ilość"...

Sprawdź jeszcze w paru miejscach i zamów. Trochę poczekasz... Mój wyprodukował się prawie pół roku od zamówienia. Do tego transport i logistyka ok. 3 m-ce....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U siebie w Olsztynie miałem taką propozycję przy zakupie za "gotówkę". Byłem tam jeszcze przed świętami - mam nadzieję że nic się nie zmieniło po nowym roku, skoro mówicie ze to taka dobra oferta 🤔

Czyli mówicie ze rabaty rzędu 19-20% na ten konkretny model to obecnie rzadkość? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, 

Do końca roku 2023 na serie 3 była jakaś promocja. Gdzie bym nie rozmawiał, to było pomiędzy 17 a 19,2% na auta stockowe oraz między 17 a 19,5% na auta do produkcji (tutaj na rabat miało wpływ finansowanie  za gotówkę (niższy rabat), czy finansowanie przez leasingodawcę BMW (wyższy rabat)). Różnice dodatkowo były w proponowanym finansowaniu aż o (UWAGA!)  4%!!!!. Przy tych samych parametrach. Ja wziąłem stockową M340D. Kolega taką samą zamówił (zrobiliśmy to w zupełnie innych salonach) na powyższych warunkach. Na dziś dzień stoi jeszcze kilka stockowych i naprawdę warto zawsze pytać o oferty w różnych miejscach i porównywać!. Nie sądzę też, że rabaty na auta stojące się zmienią na niekorzyść kupujących.

Jako dygresję do tematu pozwolę sobie napisać, że co do M340D na dziś stockowych, to to co zostało, jest niestety skonfigurowane bezmyślnie.... naprawdę uważam, że ludzie odpowiedzialni za takie konfigi to powinni ponieść jakieś konsekwencje, bo auta są "trudnoSprzedawalne" przez to.

Trzeci kolega zamówił właśnie (już w 1.2024) X5- tu dostał mniejszy rabat, bo coś między 11 a 13% (dokładnie nie pamiętam). 

Powodzenia w zakupach! 😉

Edytowane przez winczu
Literówki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.