Skocz do zawartości

Rabaty na nową serię 3 g20


wehyr

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie otrzymałem wycenę na auto ze stocku. 330e kolor czarny z m-pakietem. Cena katalogowa 250k, cena po rabacie 188k.Odbiór z centralnej Poski :wink:

Niestety kolor mi się nie podoba. Wolałbym biały mineralny. Ktoś chętny na czarnucha?

 

Hej, jest możliwość abyś podesłał konfigurację/ofertę na priv?


Pozdrawiam

Kamil

 

Da się ale po południu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie otrzymałem wycenę na auto ze stocku. 330e kolor czarny z m-pakietem. Cena katalogowa 250k, cena po rabacie 188k.Odbiór z centralnej Poski :wink:

Niestety kolor mi się nie podoba. Wolałbym biały mineralny. Ktoś chętny na czarnucha?

 

Hej, jest możliwość abyś podesłał konfigurację/ofertę na priv?


Pozdrawiam

Kamil

 

Da się ale po południu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Chyba od dziś jest nowy konfigurator oraz nowe ceny bmw, gdzie przy mojej konfiguracji wyszło ponad 10k więc, więc poszaleli i zakup na tę chwilę odpada

Nie sugeruj się tak konfiguratorem, może mają ciekawe auta na stocku, po drugie pamiętaj o tym, że BMW daje spore rabaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W M340i dodali elektryczne sterowanie foteli i tuner DAB w standardzie ale cena wyższa o 11500 pln :(
Sprzedam koła zimowe do E84 WZ-318 7,5X17 ET-34 5X120, Opony Pirelli Sottozero 2 225/50/17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba od dziś jest nowy konfigurator oraz nowe ceny bmw, gdzie przy mojej konfiguracji wyszło ponad 10k więc, więc poszaleli i zakup na tę chwilę odpada

Nie sugeruj się tak konfiguratorem, może mają ciekawe auta na stocku, po drugie pamiętaj o tym, że BMW daje spore rabaty.

 

Ja mam w bmw na 330i do konfiguracji 20.4%. Tak mialem w pazdzierniku 2019 i mam tyle samo po podwyzce w 2020.


Jestem ciekaw jak to wyglada u Was? Watpie ze dealer skompensuje podwyzke wyzszym rabatem. Ja np nie dostane 22% na nowe g20 do konfiguracji.(wlasne finansowanie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Cos chyba działają w konfiguratorze bo nie ma dostępnej 330i rwd. Jest za to 318i, 316d, m340d. Chyba nie usunęli

330i ze szpera...

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów podwyżki i moja konfiguracja skoczyła do 266 tys. A w Anglii (z oponami performance oraz skórą, którą nie lubię) tylko 45 tys funtów, o upustach nie wspomnę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś z forumowiczów posiada namiary na handlowca który jest w stanie zaoferować rabat powyżej 15%?

Do tej pory udało mi się wynegocjować 15% rabatu i leasing 0% - okres 60 miesięcy na g20 320i xDrive, konfiguracja na 225 tys do produkcji, Trójmiasto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nową 3 rabaty można dostać na poziomie 20%, max 25%

więcej info na grupie: https://www.facebook.com/groups/Wynajem.Dlugoterminowy.Samochodow.w.Polsce/?fref=nf - ostatnio na M2 załatwili 30% (demo)


jak chcesz kontakt w wawie to daj znać - ja kupowałem w Inchcape i jestem zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
mam zamówiony G20 w podstawowej wersji , wczoraj dla ciekawości byłem u dealera MB i skonfigurowałem identyczną C klasa pod względem silnika , wyposażenia i okresu finansowania.. różnica 40% na korzyść BMW !! BRAWO BMW :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam zamówiony G20 w podstawowej wersji , wczoraj dla ciekawości byłem u dealera MB i skonfigurowałem identyczną C klasa pod względem silnika , wyposażenia i okresu finansowania.. różnica 40% na korzyść BMW !! BRAWO BMW :cool2:

To ciekawe, bo jak ja podchodziłem do tematu to BMW było najdroższe.

No ale w Mercu generacja ma już ponad 6 lat i zaraz ma wejść nowa.

Audi natomiast dostało facelifting, ale moim zdaniem wiele popsuli (ten tablet w środku, ble!) i ogólnie dają dobre rabaty, widać nikt tego nie chce kupować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.