Skocz do zawartości

Gdzie / Jak / I inne pytania odnośnie G05


BigCactus

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzuciłbyś jakies zdjecia? Wyglada na to, ze ładny samochod sobie wybrałes :cool2:

Dzisiaj odbieram auto, więc będę mógł zrobić pierwsze ładne ujęcia. :cool2: Wrzucę pierwsze foto z czeluści parkingu BMW.


60ffd7d454ac5965med.jpg

 

Gratulacje, piękny kolor też mam taki skonfigurowany- będzie prawdopodobnie następny po zakończeniu leasingu G05 :) :)

 

Dzięki i życzę takiej samej za kilkanaście miesięcy :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 128
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Co to był za dzień :D Auto odebrane, pierwsza trasa salon-->dom, 47 kilometrów zrobiona, delikatnie jak to na początku. Spalanie 8,0. :D


Zacznijmy od negatywów których na szczęście jest niewiele. Jak to bywa w życiu, dopiero w domu zorientowałem, że jeden z kluczyków nie działa (?). W salonie trzymałem dwa jednocześnie i nie sprawdziłem działania każdego kluczyka z osobna. Auto ma dostęp komfortowy. Jutro otworzę kluczyk, ewentualnie zadzwonię do sprzedawcy i dowiem się czy:

1. Bateria nie działa???

2. Jest jakieś zabezpieczenie???

3. Kluczyk jest uszkodzony/niezakodowany???

4. A może to nie jest kluczyk od tego egzemplarza?! :mad2:


Edit. Kluczyk działa, ktoś po prostu włożył starą baterię do nowego kluczyka. :mad2: Także z problemów został tylko ten z Navi...


Mam soft 11.2019? Czy najnowsze to 03.2020?


Drugi problem to "mieląca" navi. Nie działa, cały czas się ładuje. Ponoć to znany problem, więc nie rozumiem dlaczego pracownicy serwisu nie mogą tego sprawdzić za każdym razem przed wydaniem.


I w sumie tyle z negatywów, reszta to same pozytywy! Nie będę ich wymieniał bo nie o tym jest ten temat. :D Jutro poznam się bliżej z całym autem, może coś jeszcze znajdę do czego można się przyczepić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje :) ja swoje G07 30d odebrałem tydzień temu i cały czas mi się micha jarzy :). Odszedłem od koncepcji szukania negatywów na rzecz poszukiwania pozytywów bardziej i to podejście na mnie lepiej działa :). Navi najnowsza to 012020. Powodzenia z odkrywaniem pozytywów :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje :cool2: .....Czyżby soft jak u mnie z grudnia zeszłego roku 11/2019.34 ? Masz może grafikę na wyświetlaczu centralnym z pojazdem i pasami ruchu...? chodzi mi o jazdę bez trzymanki......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje :cool2: .....Czyżby soft jak u mnie z grudnia zeszłego roku 11/2019.34 ? Masz może grafikę na wyświetlaczu centralnym z pojazdem i pasami ruchu...? chodzi mi o jazdę bez trzymanki......

 

Tak, dokładnie ten sam soft. :D

Tak, mam możliwość wyboru takiej grafiki, ale powiem szczerze, że dzisiaj jeszcze nie ruszałem w trasę, a wczoraj miałem odznaczoną tą funkcje i nie sprawdzałem tego. Coś z nią nie tak u Ciebie?


Prosić się o aktualizacje 03.2020 czy już lepiej poczekać do lipca na nową? Duża jest różnica między 11.2019?

Edytowane przez witus1996
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje :) ja swoje G07 30d odebrałem tydzień temu i cały czas mi się micha jarzy :). Odszedłem od koncepcji szukania negatywów na rzecz poszukiwania pozytywów bardziej i to podejście na mnie lepiej działa :). Navi najnowsza to 012020. Powodzenia z odkrywaniem pozytywów :)

 

Ciężko znaleźć mi jakieś negatywy nawet gdybym chciał, wyjdzie pewnie z czasem. Micha się cieszy z każdym spojrzeniem na auto i w środku gdy poczuje zapach nowych skór. Mam nadzieję, że jeszcze długo będzie cieszyć. :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Prosić się o aktualizacje 03.2020 czy już lepiej poczekać do lipca na nową? Duża jest różnica między 11.2019?

 

Jesli masz reguly klimatyzacji i experience modes to wiele nie zmieni. Jesli nie masz - to warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to dziwne , bo ja mam reguły klimatyzacji i exprience , natomiast brak wyświetlania pojazdu oraz linii na środku konsoli...A kolego Witus pisze że ma takowe.. przecież mamy te same softy.11.2019...??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to dziwne , bo ja mam reguły klimatyzacji i exprience , natomiast brak wyświetlania pojazdu oraz linii na środku konsoli...A kolego Witus pisze że ma takowe.. przecież mamy te same softy.11.2019...??

 

Chodzi Ci o Assisted Driving View, tak? Tak jak mówiłem wczoraj miałem to odznaczone, dzisiaj zaznaczyłem, aby taki widok był, ale autko w garażu narazie stoi więc nie sprawdzę. Reguły klimatyzacji i exprience też są u mnie, ale bez reguły ogrzewania kierownicy. Za to nie mam Navi i map haha :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o to co jest pokazane przez Pertyna w 7,53 minucie...

Assisted Driving View, jeśli Pertyn testował to auto w styczniu to czas produkcji jest zbliżony do mojego egzemplarza i fizycznie soft też jest pewnie 11.2019 hmm.. Zaraz będę za kierownicą, jak wrócę to się podzielę informacjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o to co jest pokazane przez Pertyna w 7,53 minucie...

Sprawdzałem i mam tak jak Pertyn, a u Ciebie nie ma w ogóle opcji do zaznaczenia, żeby zamiast mapy na środku zegarów była ta grafika, albo żeby odpalała razem z asystentami?


Troszkę pojeździłem i tak jak myślałem, dla mnie tryb comfort na co dzień za komfortowy, ale wystarczyło, żebym wyjechał na trochę gorsze drogi i doceniłem też i tą opcję zawieszenia pneumatycznego. :D Pierwsze co zrobiłem to tryb Sport Individual z zawieszeniem na Sport, a reszta Comfort. Jest odczuwalna różnica. Całkiem dobrze jechało się też w trybie adaptive.


Sportowy wydech ładnie mruczy, wiem, że to sztuczny wzmocniony dźwięk, ale nie spodziewałem się, że kiedyś spodoba mi się brzmienie Diesla. Poza tym świetne wyciszenie, komfortowe fotele, świetne audio... Żyć nie umierać. :D


Spalanie na pierwszym tankowaniu skromne 8,1 litra :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Podłączam się do chwalenia auta, bo świetna konfiguracja.

Wspaniały kolor, bez dwóch zdań. Widać, że lubisz wyraziste kolory, pamiętając czwórkę.

Do tego M pakiet, rozszerzony czarny i wspaniała, dużo bardziej wyrazista sylwetka X6 od X5.

Nie ukrywam, auto dla mnie marzenie. Wklej jakieś zdjęcia środka.

Niech dobrze służy i cieszy właściciela. :cool2:


Mam pytanie, X3, potem czwórka i znowu wyższe auto jakim jest X6. Co zadecydowało znowu o powrocie do klasy suv/sav?

Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączam się do chwalenia auta, bo świetna konfiguracja.

Wspaniały kolor, bez dwóch zdań. Widać, że lubisz wyraziste kolory, pamiętając czwórkę.

Do tego M pakiet, rozszerzony czarny i wspaniała, dużo bardziej wyrazista sylwetka X6 od X5.

Nie ukrywam, auto dla mnie marzenie. Wklej jakieś zdjęcia środka.

Niech dobrze służy i cieszy właściciela. :cool2:


Mam pytanie, X3, potem czwórka i znowu wyższe auto jakim jest X6. Co zadecydowało znowu o powrocie do klasy suv/sav?

 

1e5623dedc83f4bemed.jpg


Środek klasyka, Vernasca podgrzewana/wentylowana, podstawowe listwy Mesh Effect Dark, które na żywo wyglądają dużo lepiej niż w konfiguratorze, czy nawet na zdjęciach. Chciałem Tetragon bo był bardziej wyrazisty, ale te też są okay. Świetnie też wyglądają w Carbonie. Są też szklane elementy (świetne) i deska sensatec. Do tego koloru, czarny środek to chyba najlepsza opcja.


W sumie zastanawiałem się nad 340i/340d, X3/X4 i X5/X6 i zadecydował stosunek ceny do jakości, wygląd. Najpierw miałem zamówioną X5 bo spośród tych aut to był najlepszy wybór w stosunku cena do jakości i dobry look, a później cena zadecydowała, że padło na X6 i oczywiście jej wygląd zewnętrzny. To połączenie serii 4 GC z X5, czyli SAV Coupe. :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witus masz skrętną tylną oś ? :) jeżeli tak to jak wrażenia w połączeniu z pneumatyką ?

 

Nie ma skrętnej osi i to największy minus tej konfiguracji ze stocku...ale podzielę się wrażeniami jak to jest bez, a nie jest wcale tak źle. Nie odczułem trudności w manewrowaniu i pewnie dopóki nie przejadę się X6 ze skrętną osią to nie będę narzekał. :cool2: Jak jest wybór to brać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.