Skocz do zawartości

Pierwsze usterki i awarie G05.


lamer

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też nie wiem czym Ty się zajmujesz, ale na pewno mógłbyś być handlowcem bmw ;-). Uważam, ze jeśli są wady czy niedoróbki to trzeba o tym mówić a nie zamiatać pod dywan bo to napewno jakości nie poprawi.Jeżdzę na codzień różnymi autami i bmw jest po prostu przeciętne...bez ochów czy echów :-) a jakością wykonania niestety np przy Mercedesie czy Audi odstaje na niekorzyść.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie wiem czym Ty się zajmujesz, ale na pewno mógłbyś być handlowcem bmw ;-). Uważam, ze jeśli są wady czy niedoróbki to trzeba o tym mówić a nie zamiatać pod dywan bo to napewno jakości nie poprawi.Jeżdzę na codzień różnymi autami i bmw jest po prostu przeciętne...bez ochów czy echów :-) a jakością wykonania niestety np przy Mercedesie czy Audi odstaje na niekorzyść.

Widze dwie mozliwosci: jezdzimy dwoma zupelnie innymi modelami aut albo kupiles golasa z problemami w super promo, ktorego dealer chcial sie pozbyc i teraz masz problem. Mamy tutaj mase ludzi, ale nikt nie marudzi tak jak ty.... Szczegolnie, jak widze komentarz, ze aktualne modele mercedesa i audi sa lepiej wykonane, tym bardziej mam wrazenie, ze wybrales min. konfiguracje we wszystkim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie wiem czym Ty się zajmujesz, ale na pewno mógłbyś być handlowcem bmw ;-). Uważam, ze jeśli są wady czy niedoróbki to trzeba o tym mówić a nie zamiatać pod dywan bo to napewno jakości nie poprawi.Jeżdzę na codzień różnymi autami i bmw jest po prostu przeciętne...bez ochów czy echów :-) a jakością wykonania niestety np przy Mercedesie czy Audi odstaje na niekorzyść.

co do jakosci mercedsa to jest na poziomie Bmw( moja żona jeździ), ale co do audi to Cie poniosło, jest tyle wątków co do ich jakości że szok, dodatkowo sam jak wybierałem samochód to także byłem w audi i byłem w szoku, audi na ekspozycji miało tyle niedoróbek , że nie wierzyłem w to co widzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mój konfig był do produkcji, wiec jest wszystko to co miało być.Poza tym nie bardzo rozumiem co ma konfiguracja do jakości wykonania??? Może Wam mocniejszy silnik rekompensuje pewne rzeczy-zakrywa klapki na oczy , albo zwyczajnie pewnych rzeczy nie chcecie widzieć.Miałem w swoim życiu kilka aut bmw i niestety im młodszy tym mniej staranniej wykonany a bardziej upchany zbędnymi gadżetami :-(, pewnie jak bym miał pod maską v8 to też miałbym klapki na oczach ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę Panowie że Tomka 777477 postawiliście pod ścianą bo śmie mówić to co widzi złego w swoim BMW.Może to i bieda wersja ale nabył pojazd świadomie taki jaki chciał i za ile chciał , jego sprawa. Z mojego punktu widzenia obecne BMW X5 jest wykonane gorzej jak jego poprzednik. Dotyczy to blach.Ma jeszcze więcej niedoróbek , lecz szkoda pisania.Powiedzmy sobie jasno walą nas na jakości i tyle.Bo to BMW .....Niestety BMW to było kiedyś , teraz to tylko poprawne auto za sporą kasę.Swoje zamawiałem z myślą że będzie lepsze pod każdym względem od poprzednika F-15 i jest , ładnie świeci w środku.Rozumiem też Kolegę Lamera , że to tylko ludzie składają auta i nie są nieomylni , zgoda ale chyba powinni odwiedzić okulistę . :shock:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Panowie mój konfig był do produkcji, wiec jest wszystko to co miało być.Poza tym nie bardzo rozumiem co ma konfiguracja do jakości wykonania??? Może Wam mocniejszy silnik rekompensuje pewne rzeczy-zakrywa klapki na oczy , albo zwyczajnie pewnych rzeczy nie chcecie widzieć.Miałem w swoim życiu kilka aut bmw i niestety im młodszy tym mniej staranniej wykonany a bardziej upchany zbędnymi gadżetami :-(, pewnie jak bym miał pod maską v8 to też miałbym klapki na oczach ;-)

 

Mam dokładnie przeciwne wrazenie. Zaczynałem przygode z BMW od serii E potem F i teraz G. Wreszcie wyglada to tak jak trzeba!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo!Kolejny użytkownik bmw który piszę prawdę!Może to tak ze jak ktoś się wypstryka na „samochód marzeń” to go musi chwalić? Ja kupowałem auto dla rodziny, na ryby, grzyby itp. i dla mnie jest to auto zwyczajnie poprawne-ot świecąca bulwarówka, ale żadna terenówka-może źle dobrałem :-(, co by nie było-auto przepłacone w stosunku do jakości-nawet w użytkowaniu miejskim.Moja opinia jest zupełnie na chłodno-bez zbędnej podniety marką, bo nie ma się czym podniecać.....chyba, że kogoś urabia ambient light...cała reszta jeżeli chodzi o idrive jest 100lat za murzynami....np żeby wybrać kontakt z książki tel poprzez CarPlay to jest dopiero misja :-).No chyba, ze mamy Panowie inne modele bo ja pisze o G05.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Tomek jak Ty kupowałes ten samochod? Nie byłes w salonie? Nie miałes jazdy testowej? Na jakiej podstawie wybierales silnik i wyposazenie? Ktory SUV z dostepnych na rynku jest wg Ciebie lepszy?

Mnie emocje juz dawno opadły. Przez rok przejechałem ponad 30kkm wiec wydaje mi sie, ze poznałem wady i zalety tego modelu. Ty chyba masz cos w rodzaju odpowiednika depresji poporodowej a w tym przypadku pozakupowej :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz...dla jednego jest dobry chleb ze smalcem ...dla innego z szynką.....każdy wybiera to co lubi, ale jest słabo jak wybierasz szynkę i płacisz za szynkę a dostajesz smalec :-).Panowie zakochani w g05 otwórzcie oczy, a zobaczcie za co przepłaciliście-wystarczy choć trochę się na tym znać (a to jest akurat moja branża) a widać gołym okiem jak walą nas w rogi.W USA już poszło kilkaset pozwów z tzw lemon ław...wystarczy poczytać opinie....zresztą Amerykanie nie są zbyt wymagający a pracownicy fabryki bmw raczej z przypadku-quality check mam wrażenie, ze tam nie istnieje.Dlaczego kupiłem....sam nie wiem, ale teraz już wiem, że nie warto kupować niedopracowanych nowości.Mnie nie przekonują gadżety multimedialne (zresztą kiepskie i w PL nie działające), a jakość wykonania , która jest słaba-ten typ tak widocznie ma i tyle.To moja opinia i nikomu nie każe się z tym zgadzać ale też nic nie wnosząca krytyka mnie nie interesuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
ale żadna terenówka-może źle dobrałem :-(

 

wystarczy choć trochę się na tym znać (a to jest akurat moja branża)

 

Dlaczego kupiłem....sam nie wiem

 

Próbuję połączyć te 3 cytaty w sensowną całość i ni cholery mi nie wychodzi :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę Panowie że Tomka 777477 postawiliście pod ścianą bo śmie mówić to co widzi złego w swoim BMW.Może to i bieda wersja ale nabył pojazd świadomie taki jaki chciał i za ile chciał , jego sprawa. Z mojego punktu widzenia obecne BMW X5 jest wykonane gorzej jak jego poprzednik. Dotyczy to blach.Ma jeszcze więcej niedoróbek , lecz szkoda pisania.Powiedzmy sobie jasno walą nas na jakości i tyle.Bo to BMW .....Niestety BMW to było kiedyś , teraz to tylko poprawne auto za sporą kasę.Swoje zamawiałem z myślą że będzie lepsze pod każdym względem od poprzednika F-15 i jest , ładnie świeci w środku.Rozumiem też Kolegę Lamera , że to tylko ludzie składają auta i nie są nieomylni , zgoda ale chyba powinni odwiedzić okulistę . :shock:

 

Tomku, nawet nie wiedziałem że masz 25D, dal mnie jak to inni pisza nie jest to bieda wersja, sam taka zamówiłem do produkcji, aczkolwiek dostałem mega rabat na 3 litry z zeszłego roku i dlatego mam 30D, nie napisalem nigdzie że bmw to auto super wykonane, ma swoje wady, aczkolwiek jest wykonane wg. mojej opinii na wysokim poziomie( jasne,ze mogło by być lepiej) , ja jestem zadowolony z zakupu ale jestem także otwarty na krytykę, mnie denerwuje np. cykanie jak jest właczone ogrzewanie szyby tylnej, jak się zatrzymujesz lub ruszasz, to słychać jak się szyba załącza lub wyłącza( dokłądnie brzmi to tak ( cyk) jak ruszasz ( cyk) ja stajesz, trudno na poczatku nie wiedziałem ocb. doszedłem że to szyba, trudno będę z tym żył, ale biorąc jak narazie całokształt auto dla mnie jest super, jakbym kupił GLE też bym napisał że jestem zadowolony , a i wracając do tych wszystkich co piszą na 25D bieda to , całujcie Psa w nos i Tomek olej tego typu komentarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo!Kolejny użytkownik bmw który piszę prawdę!Może to tak ze jak ktoś się wypstryka na „samochód marzeń” to go musi chwalić? Ja kupowałem auto dla rodziny, na ryby, grzyby itp. i dla mnie jest to auto zwyczajnie poprawne-ot świecąca bulwarówka, ale żadna terenówka-może źle dobrałem :-(, co by nie było-auto przepłacone w stosunku do jakości-nawet w użytkowaniu miejskim.Moja opinia jest zupełnie na chłodno-bez zbędnej podniety marką, bo nie ma się czym podniecać.....chyba, że kogoś urabia ambient light...cała reszta jeżeli chodzi o idrive jest 100lat za murzynami....np żeby wybrać kontakt z książki tel poprzez CarPlay to jest dopiero misja :-).No chyba, ze mamy Panowie inne modele bo ja pisze o G05.

 

idrive system osobiście nie jest zły, aczkolwiek car play z aple to kicha jakich mało, w porównaniu do mercedes me , to jak napisałeś 100 lat w tył, w mercedesie można naprawde wiele, nawet odpisywać na smsy głosowo i bardzo dobrze działa hej mercedes, a w bmw tylko w wersji anglo lub niemiecko języcznej, niby maja w przyszłym roku wprowadzić jeżeyk Polski, ale śmiem wątpić aby to dorównało mercedesowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale żadna terenówka-może źle dobrałem :-(

 

wystarczy choć trochę się na tym znać (a to jest akurat moja branża)

 

Dlaczego kupiłem....sam nie wiem

 

Próbuję połączyć te 3 cytaty w sensowną całość i ni cholery mi nie wychodzi :(

 


Może dlatego nie widzisz żadnych wad ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
ale żadna terenówka-może źle dobrałem :-(

 

wystarczy choć trochę się na tym znać (a to jest akurat moja branża)

 

Dlaczego kupiłem....sam nie wiem

 

Próbuję połączyć te 3 cytaty w sensowną całość i ni cholery mi nie wychodzi :(

 


Może dlatego nie widzisz żadnych wad ;-)

 

Mnie tez to mocno dziwi. Facet z branży, znajacy sie na rzeczy kupuje samochod za gruba kase i orientuje sie dopiero po zakupie, ze jakosciowo produkt jest ponizej krytyki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zakochani w g05 otwórzcie oczy, a zobaczcie za co przepłaciliście-wystarczy choć trochę się na tym znać (a to jest akurat moja branża) a widać gołym okiem jak walą nas w rogi.


To moja opinia i nikomu nie każe się z tym zgadzać ale też nic nie wnosząca krytyka mnie nie interesuje.

 

Nie wiem jak to nazwać? Hipokryzją?

Masz swoją opinię to ją miej, ale jednocześnie nie wyśmiewaj opinii innych.

Słabo się znasz, jeśli kupiłeś takie beznadziejne auto. Nie ma czym się chwalić, a Twoje "pisanie prawdy" w kilku wątkach naraz jest już chyba męczące dla innych użytkowników. Jak widać po ilości komentarzy tutaj, większość jest świadoma niedoróbek i wad tego modelu. Zresztą użytkownik Lamer, który wg. Ciebie nie widzi wad zapoczątkował ten wątek, gdy Ty prawdopodnie jeszcze nie posiadałeś tego modelu (przepraszam, jeśli się mylę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem na rzetelność marki i opierałem się na opiniach zafascynowanych userów....więc brałem w ciemno :-)

 

Naiwność pierwszym szczeblem na drabinie rozczarowania... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zakochani w g05 otwórzcie oczy, a zobaczcie za co przepłaciliście-wystarczy choć trochę się na tym znać (a to jest akurat moja branża) a widać gołym okiem jak walą nas w rogi.


To moja opinia i nikomu nie każe się z tym zgadzać ale też nic nie wnosząca krytyka mnie nie interesuje.

 

Nie wiem jak to nazwać? Hipokryzją?

Masz swoją opinię to ją miej, ale jednocześnie nie wyśmiewaj opinii innych.

Słabo się znasz, jeśli kupiłeś takie beznadziejne auto. Nie ma czym się chwalić, a Twoje "pisanie prawdy" w kilku wątkach naraz jest już chyba męczące dla innych użytkowników. Jak widać po ilości komentarzy tutaj, większość jest świadoma niedoróbek i wad tego modelu. Zresztą użytkownik Lamer, który wg. Ciebie nie widzi wad zapoczątkował ten wątek, gdy Ty prawdopodnie jeszcze nie posiadałeś tego modelu (przepraszam, jeśli się mylę).[/quote


Ja Tobie wcale nie każę czytać mojego marudzenia.Fajnie ze jednak też zauważasz niedoróbki-ale słabo, że to akceptujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami trudno ominąć zbędne komentarze w poszukiwaniu cennych wiadomości. Kilka komentarzy w porządku, ale jeśli się coś powtarza w kółko to słabo. :roll:

Nie napisałem, że AKCEPTUJE, a że jestem świadomy. Dla Ciebie iDrive jest słaby! Dla mnie jeden z najlepszych... Więc sam widzisz, że nasze opinie się rozjeżdżają. Sprawdziłem wszystkie auta w segmencie, które mnie interesowały. Uwierz, że gdyby mierzyć Twoją miarą to żadne nie jest wystarczająco dobre i każde miewa problemy i wady.

W kwestii przepłacania to każdy niech pilnuje swojego portfela. Bo równie dobrze można powiedzieć, że właściciel Urusa przepłaca, mógłby kupić RSQ8 i dwa inne auta premium...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale patrzę 40d.....no no... :lol:

Mam nadzieję, że do lipca/sierpnia dopracują model i załapie się na nowy lepszy soft i funkcje. :cool2: :lol:

Poniekąd niektóre z niedoróbek mógły wynikać, albo wynikały z nowości. Z F15 było pewnie podobnie. Dlatego staram się wybierać modele, które są już jakiś czas na rynku lub przeszły FL :lol:

Chociaż z tym nowym 40d to nie wiadomo, na wszelki wypadek wezmę rozszerzoną gwarancję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odbierałem 23.12.19 he he i soft jest w porządku , znaczy wszystko działało i działa :D Ogólnie dobre auto , ale ma takie pierdoły co czysto ludzko denerwują .Myślę , że 40d będzie fajne , takie prawie stare F15 50d......No może mnie trochę poniosło... :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.