Skocz do zawartości

Powerflex w moim E36


franek45

Rekomendowane odpowiedzi

Ile mniej wiecej te tuleje wytrzymują km ? Mnie febi ktore zmieniałem z tył padły po około 5000km, znow sie tłuka, i trzeba cos z tym zrobic, a za nastepne 5000km nie zabardzo usmiecha mi sie znowu z tym samym robic :duh: Przednie zreszta tez mam do wymiany, prawa jest jakos dziwnie wysunieta w srodku do przodu - czy ona trzyma cały wachacz na sztywno ?? Bo mam prawe przednie koło troche "cofniete" czego wczesniej nie było, a wypadku nie miałem, to akurat by pasowało jako skutek przesuniecia tulei. ??

Ktos zna dokładne adresy www tych firm jcauto i sunhouse - czy one sprzedaja takze wysyłkowo ??

 

Edit: czy to jest to samo? http://www.jcauto.krakow.pl/ofirmie.php

Once you get locked in to a serious drug collection the tendency is to push it as far as

you can...

http://www.motostat.pl/user_images/2680/icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powerflex jest z poliuretanu? dobrze pamietam?

sa rozne opinie - podobno niezniszczalne, stosowane w sporcie

slawo@antserwis.pl

gg 1041



PROJEKT SZYBKA ETA STAGE 2

http://img516.imageshack.us/img516/8284/113863664644f590e20953anv7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Mnie Febi wytrzymały z tył 5000 km i uwazam ze to bardzo mało, tymbardziej ze jak sa dziury to zwalniam, reszte zawieszenia mam nową - tzn z tył amortyzatory, a z przodu amortyzatory i masa innych rzeczy i pomimo tego tuleje padły.

Once you get locked in to a serious drug collection the tendency is to push it as far as

you can...

http://www.motostat.pl/user_images/2680/icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CRC:

Jeśli tuleje wytrzymały ci 5000 km to nie świadczy źle o tulejach ale niestety o tym kto je montował.

 

Co do tych tulei poliuretanowych to są raczej do sportu bo do normalnej jazdy w E36 z przodu tego nie widzę. Sam mam załozone od emki i wszystkie drgania i koleiny czuję na kierownicy a co dopiero na takich "betonach". Może niech je ktoś zamontuje i pojeździ trochę i opisze wrażenia obiektywnie to dopiero będziemy wpadać w euforię.

Natomiast co do hasła że są "na całe życie" to moze być prawda, tylko żeby to życie auta nie skończyło się po 50 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CRC:

Jeśli tuleje wytrzymały ci 5000 km to nie świadczy źle o tulejach ale niestety o tym kto je montował.

 

Co do tych tulei poliuretanowych to są raczej do sportu bo do normalnej jazdy w E36 z przodu tego nie widzę. Sam mam załozone od emki i wszystkie drgania i koleiny czuję na kierownicy a co dopiero na takich "betonach". Może niech je ktoś zamontuje i pojeździ trochę i opisze wrażenia obiektywnie to dopiero będziemy wpadać w euforię.

Natomiast co do hasła że są "na całe życie" to moze być prawda, tylko żeby to życie auta nie skończyło się po 50 tys.

 

to jakiej firmy sa w miare dobre, bo nieiwem co mam kupic, facet w sklepie mi mowi ze z Febi sa dosc dobre.

 

prosze o odpowiedz bo mam wszystko rozebrane :)

 

pozdrawiam devro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Febi są dobre ale lepszy jest Lemforder.

Jednak wydaje mi się że problem leży w montażu. Trzeba tak zamontować tuleję żeby nie była naprężona gdy auto stoi na kołach.

 

dzieki sliczne, spytam w sklepie o Lemforder-a . :)

 

pozdrawiam devro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

tez w temacie zawieszenia: ja 10tys temu (rok) wymianiałem drążki kierownicze w swojej E36 na lemfordera. I teraz ponownie są do wymiany :mad2: więc z jakością tej firmy już nie jest tak jak kilka lat temu (mimo iż jej produkty są dostarczane na pierwszy montaż m.in. do BMW). Mój kolega z intercarsu powiedział, że teoretycznie nie ma lepszych :?: ale on polecam mi TRW (bo o włoszczyźnie ja nie chcę słyszeć).

a wracając do tematu powerflexa - też się na niego czaję bo slyszałem o nim same superlatywy, a po drugie w E36 pomaga w prowadzeniu w koleinach (co jak wiadomo jest prawie normą przy oponach 205 i w górę). Na wiosnę sobie zakupię taki zestawik :norty:

...tylko BMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.