Skocz do zawartości

X3 (G01) problem z odbiorem


mefiak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 162
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Bjoernrider w takiej sytuacji nie lepiej zrezygnowac i wziac cos ze stoku :?: Przy takiej zwloce zaliczke odzyskasz bez problemu.

Jest naprawde duzy wybor wszelkich konfiguracji od bidy po wypas i konkretne rabaty da sie uzyskac.

Ex:

IX M60

F96 X6M Comp.

G05 X5 m50d

F90 M5 Comp. 780km

G01 X3 30i

F86 X6M 575km

F15 X5 25d

E71 X6 40d

E70 X5 4.8i

E61 535d

E31 850ci cudo:)

E53 X5 4.4i

E46 328ia

E39 540ia

E39 535i

E39 528i

i sporo innych ale już nie BMW 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dokładnie. Dodatkowo ze stocku można juz wyszarpać aktualny rocznik, chociaż problem może być z silnikiem 25d bo to chyba dosyć egzotyczny wybór jest. Znając życie to u dilerow diesel to,głównie 20d.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sraczki dostali bo dzwonią i z BMW i z LeasePlanu. Przepraszają i takie tam pierdolety.


Ktoś podobno pomylił datę produkcji z datą dostawy. Zasadniczo mam to w dupie. Mam czym jeździć bo limit mam 200 000 km, więc wyjeżdżę za co zapłaciłem.

Ale napisałem jednym i drugim pismo, że robią sobie z klientów jajca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne bo u mnie przyspieszyli produkcję. Miała być pod koniec marca a wczoraj dostałem info że auto już na oceanie :)

 

A kto Ci przekazuje informacje, ze auto jest na oceanie?

Marynarze :lol:

A tak poważnie dealer dał info że auto opóciło już fabrykę i do końca tygodnia ma przypłynąć do europy. Miała być produkcja w marcu a coś im sie pokręciło i wyprodukowali w lutym. To tak odwrotnie niż u Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam.Przyznaje iż jestem nowym na tym forum ale czy jest ktoś kto zamówi nowe G01 25D początkiem luty 2019 i ma jakieś informacje w jakim stadium jest jego autko,lub czy jest jakaś możliwość sprawdzenia statusu samochodu np po nr zamówienia bo diler twierdzi od poczatku marca iz widzi tylko ze auto jest produkowane .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz VIN możesz sprawdzić status na stronie internetowej https://www.mdecoder.com . Jeżeli auto się zidentyfikuje będzie to oznaczało że produkcja się rozpoczęła (montaż). Reszta to już informacja od sprzedawcy. Jeżeli jest OK będzie dawał znać o zmianie statusu jeżeli trafiłeś na palanta to dowiesz się jak kiedy auto będzi do odbioru. Z mojego odświadczenia to od dnia producji do odbioru minęło prawie 8 tygodni. ALe już jest :) najdłużej trawała dostawa Port - Dealer.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponowne. Posiadam już vin NV21216 ,zamówienie 5 luty 2019, lecz w https://www.mdecoder.com samochód nie istnieje a diler mówi ze ostatnie dane ma z 18 marca w systemie i więcej nie widzi czy sie dalej produkuje a może i juz płynie.

Może jest jakas inna możliwość sprawdzenia ktoś wie ? Jeszcze na forum znalazłem taką stronkę do sprawdzenia ale nie wiem czy to działa

https://www.2wglobal.com/webapps?url=ht ... SearchPage Numer VIN wprowadzasz w pozycji Cargo ID. I wyskakuje Ci.

tam ponoć można sprawdzić wszystko nawet gdzie na morzu jest statek ale może ktoś wie czy to działa ,może trzeba się tam zalogować.

Z góry dziękuję za informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedlug strony mdecoder.com samochod nie zostal jeszcze wyprodukowany ! (dziwne bo zamowienie zlozone na poczatku lutego ....

Jak może plynac jak vin sie nie wyswietla .... (chyba, zw vin bledny).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario74


Umowa 02.02.19

Wyprodukowane 14.03.19 spr. Vin wszystko się zgadza

Diler twierdzi ze w terminie do końca kwietnia który mam w umowie się wyrobimy , podobno płynie

 

Ciekawe... Ja zamówiłem 28/11/18, potwierdzili na 14/03/2019. Potem okazało się, że 14/03 to data produkcji, ale ktoś to pomylił z dostawą. Tak czy śmak, różnica w terminie od złożenia zamówienia do produkcji między naszymi autami jest zadziwiająca. Informację z Auto Fus Warszawa dostałem taką, że auto będzie 15/05 do odbioru. Po okazaniu wk...wienia laska z LeasePlanu powiedziała, że upomni się o jakąś rekompensatę. Pan dał mi dodatkową zniżkę na koła zimowe w wys jakichś 800 PLN, gdzie koła kosztują chyba 9000 netto. Także ten, Auto Fus rules :duh:


Postanowiłem kupić Miniaka na totalnym fullu, który kosztuje w ch..., i tam ta kasa raczej nie pójdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bjoernrider


Powiem ci że sam jestem wkurffio.... na maxa, mój miał płynąć a stoi w porcie i czeka na załadunek już dzisiaj wiem że będę miał obsówy miesiąc z odbiorem jak bym wiedział że tak będzie to bym brał coś ze stoku ,

dlatego rozumiem twoje wkur..enie bo miałeś obsówe i to niezłą , z tego co widzę to rzadko kiedy ktoś odbiera auto w terminie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.