Skocz do zawartości

X3 (G01) problem z odbiorem


mefiak

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualnie jest bardzo dużo restrykcji na elementy wyposażenia, w szczególności na serie z X. Prawdopodobnie nie można zamówić m-pakietu. Zapytaj handlowca. Wszystko zależy czy ma miejsce produkcyjne. Ja czekałem 5 miesięcy, ale taki był warunek dobrej oferty. Można to zrobić sprawniej.

Dzisiaj dostałem informację że w przyszłym tygodniu ma zostać wyprodukowane moje x3 (m-pakiet), planowo produkcja miała być w dopiero maju ale faktycznie handlowiec powiedział że jest zaskoczony bo jest dużo restrykcji na X3 i lepiej już niczego nie zmieniać w specyfikacji ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 162
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja dziś dostałem niestety inną informację. Zamówiłem w grudniu BMW X3 18d. 2.0 150KM. Produkcja auta miała być pod koniec lutego, dziś otrzymałem informację, że są problemy z produkcją tych silników i BMW się wycofuje z niego. Teoretycznie auto będzie wyprodukowane ale jest obsuwa do połowy kwietnia. Czy orientujecie się jak wygląda sytuacja z tym silnikiem?? Są na forum koledzy koleżanki które czekają na odbiór auta z tym silnikiem i jak u was sytuacja?? Dzięki za info :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem w październiku 2020r X3 20d msport individual. Do wyboru miałem produkcję na grudzień 2020r lub styczeń 2021r. Wybrałem styczeń. W umowie mam odbiór samochodu do 30 marca 2021r. Wczoraj dopiero dostałem maila, że auto zostało wyprodukowane, i że do odbioru będzie w połowie kwietnia. Porażka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem. Na samochód czekam pol roku wiec każdy dzień zwłoki to dla mnie stanowczo za dużo. Przy podpisywaniu umowy miałem obiecany samochód pod koniec stycznia. Samochód płynie 3 tyg. Dealer nie potrafi podać nr VIN a przecież samochód został wyprodukowany :|
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim wypadku zamówienie w październiku. Na początku odbiór miał być koniec lutego, później koniec marca, a wczoraj telefon od dealera ze odbiór na koniec czerwca (na umówię napisane jest, ze odbiór na 30 marca) :? - Samochód to BMW X3 20i xdrive Mpakiet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim wypadku zamówienie w październiku. Na początku odbiór miał być koniec lutego, później koniec marca, a wczoraj telefon od dealera ze odbiór na koniec czerwca (na umówię napisane jest, ze odbiór na 30 marca) :? - Samochód to BMW X3 20i xdrive Mpakiet

A wiesz może jaka jest data produkcji? Oraz czy produkcja w USA czy RPA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim wypadku zamówienie w październiku. Na początku odbiór miał być koniec lutego, później koniec marca, a wczoraj telefon od dealera ze odbiór na koniec czerwca (na umówię napisane jest, ze odbiór na 30 marca) :? - Samochód to BMW X3 20i xdrive Mpakiet

A wiesz może jaka jest data produkcji? Oraz czy produkcja w USA czy RPA?

 

Nie mam pojęcia, nie dostałem takiej informacji :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem. Na samochód czekam pol roku wiec każdy dzień zwłoki to dla mnie stanowczo za dużo. Przy podpisywaniu umowy miałem obiecany samochód pod koniec stycznia. Samochód płynie 3 tyg. Dealer nie potrafi podać nr VIN a przecież samochód został wyprodukowany :|

Ponure i dziwne, dostałem nr. vin przed datą produkcji (wg. Vin 15.03), do produkcji został skierowany 2 miesiące wcześniej niż planowano ( a konfiguracja obszerna :wink: ), teraz czeka w porcie na załadunek, zaczynam się wręcz niepokoić jak gładko wszystko przebiega...

Coś z tym Twoim Dealerem nie jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Tylko u dealera. Niestety w Europie wciąż nie wdrożono informacji o produkcji takiej jak w USA. Możesz próbować wbić vin w jakiś dekoder i zobaczyć czy jest już data produkcji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest, ale pokazuje moc silnika i moment obrotowy jako 00 i nie znalazłem w opcjach webasto a to też zamawiałem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.