Skocz do zawartości

Nowa wersja map do nawigacji


maciekszz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 136
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzięki za informację.

Tylko, że już ponad miesiąc czekam na aktywację aktualizacji w connecteddrive, "bo mają jakiś problem i musieli zgłosić do Monachium" :evil: Obsługa delikatnie mówiąc pozostaje wiele do życzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie narzekaj, ja czekałem 45 dni na restart 3D Remote View - po czym po restarcie okazało się, że ... znowu trzeba "gonić Monachium"


45 dni naprawy bez efektu


PS


A odnośnie map - sugeruję, abyście zgłaszali uwagi na info.bmw.pl@bmw.com z propozycjami dodawania ważnych ulic (pominiętych obecnie w traficu) do RTTI - ja zgłosiłem ostatnio dwa odcinki, mają być od mapy 2018-2 :) - teraz wysłałem do nich kilkanaście kolejnych propozycji - jak to naniosą, to po Krakowie w końcu będzie można jeździć płynnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

troche inny model bmw (f46) ale mam problem z RTTI, jak wlaczone to navi glupiej (dwa tygodnie temu samo podczas jazdy zaczelo przeliczac trase bez powodu I sie zwiesilo), serwis 2 razy "dlubal" I kazali wylaczyc RTTI I czekaja na odpowiezd z Monachium jak to naprawic.

Mial ktos cos podobnego?

Ciekawostka, po ich "naprawach" nie wgrali mi nowych map (2018-1) bo trzeba zaplacic-co zawsze robili bez gadania sami :duh: I jak sam to robilem to walnelo komunikat ze soft na pendrive z mapami jest starszy niz w aucie? Jak im powiedzialem o tym to mnie zlali kompletnie :nana:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 3 tygodnie później...
  • Moderatorzy
Tak się zastanawiam, czy jeżeli jest już ID7 to robią wsparcie dla ID6

U mnie tak samo jeszcze 2019-4

 

Wsparcie jest nawet dla nawigacji z bmw e60 przedliftem wiec o to bym się nie martwił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po rozpakowaniu też zajmuje Wam 32,7GB i nie mieści się już to na pena o pojemności 32GB? Zawsze był wystarczający, a teraz mam komunikat przy kopiowaniu, że brakuje 700mb wolnego miejsca na USB...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.