Skocz do zawartości

Obszycie kierownicy - odłączenie poduszki


djzoom

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

czy odłączając poduszkę w celu demontażu kierownicy trzeba o czymś pamiętać lub zrobić to w jakiś określony sposób? :roll: Czy po odłączeniu poduszki z automatu zapali się kontrolka poduszki czy można tego jakoś uniknąć? Dzięki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Najbezpieczniej odpiąć klemę minus z akku ( auto usypia ) kategorycznie nie odpinaj z kluczykiem w stacyjce .
"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Obszywaj i juz. Ja w e90 tez obszywalem na nowo u kola co sie tym zajmuje i wyszlo miodnie. Trzymanie w rekach kiery z nowa skora to przyjemność.

🙃🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W f10 obszywać kiere?? :duh:

 

A co w tym dziwnego? Mam strasznie zniszczoną kierownicę po poprzednim właścicielu i chcę ją odnowić :)

Wolał bym kupić nowa,bo po obszyciu myślę ze nie będzie tak wyglądać :D

 

Myślę, że kupowanie nowej kierownicy za ponda 3tys. tylko dlatego, że jest zniszczona skóra nie ma najmniejszego sensu :shock: Profesjonalne obszycie nie różni się niczym od tego co dała fabryka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Myślę, że bardzo ładną, używaną dostaniesz za znacznie mniejszą kwotę, a obszywana zawsze wygląda tak sobie. Do tego przy sprzedaży będą Ci marudzisz ludzie i więcej będziesz musiał zejść z ceny, niż zapłacisz za idealną używaną. Będzie bredzenie, że auto musiało być zniszczone, jeździł tym brudas, nie dbał o nie itd. skoro kierownicę zatyrał. Zresztą za darmo też Ci tego nie obszyją. No i na koniec należy wspomnieć, że materiał fabryczny jest znacznie lepszy.,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że bardzo ładną, używaną dostaniesz za znacznie mniejszą kwotę, a obszywana zawsze wygląda tak sobie. Do tego przy sprzedaży będą Ci marudzisz ludzie i więcej będziesz musiał zejść z ceny, niż zapłacisz za idealną używaną. Będzie bredzenie, że auto musiało być zniszczone, jeździł tym brudas, nie dbał o nie itd. skoro kierownicę zatyrał. Zresztą za darmo też Ci tego nie obszyją. No i na koniec należy wspomnieć, że materiał fabryczny jest znacznie lepszy.,

No I OT to cała filozofia :cool2:

Tapniete LG F60
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A co w tym dziwnego? Mam strasznie zniszczoną kierownicę po poprzednim właścicielu i chcę ją odnowić :)

Profesjonalne obszycie nie różni się niczym od tego co dała fabryka :)

 

Pokaż zdjęcia przed i po oraz napisz u kogo i za ile robiłeś oraz jak oceniasz wykonanie.

Footer-Smallest.jpg

Sprzedam licznik HIGH do E9x i E8x.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co w tym dziwnego? Mam strasznie zniszczoną kierownicę po poprzednim właścicielu i chcę ją odnowić :)

Profesjonalne obszycie nie różni się niczym od tego co dała fabryka :)

 

Pokaż zdjęcia przed i po oraz napisz u kogo i za ile robiłeś oraz jak oceniasz wykonanie.

 

:cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są typy co robią jak ori, raz taką kupiłem, niby nową, m-pakiet w nappie, i się nie kapnąłem, a w beemkach siedzę od zawsze. Zorientowałem się dopiero po zdjęciu blendy, po sposobie jak skóra była docięta. Niestety koleś się zwinął już z allegro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.