Skocz do zawartości

[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej


pawelgawel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Jak chcesz zczytac bledy z wszystkiego na raz to moze nawet potrwać minute.

Jaki adapter uzywasz?

🙃🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Adapter Carly. Na poprzednim fonie xperia xz2 Compact czytało w miarę szybko. Dam jutro więcej czasu,bo dzisiaj miałem wrażenie, że apka się zawiesiła..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Adapter Carly. Na poprzednim fonie xperia xz2 Compact czytało w miarę szybko. Dam jutro więcej czasu,bo dzisiaj miałem wrażenie, że apka się zawiesiła..

 

Zacytuję pawelgawel.......


........ odczyt błędów: Wcześniej było szybciej, ale za to aplikacja nie zawsze odczytywała błędy EGS i DSC. Teraz czyta te moduły bez problemów ale czas niestety się wydłużył, głównie za za sprawą modułów których nie ma w aucie. Jeśli używasz jednego auta to można to można wybrać opcję 'Ukryj nieaktywne moduły'. Spróbuję jeszcze przyspieszyć odczyt.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc,

Wymieniałem dzisiaj u siebie czujnik AUC, próbowałem skasować błędy ale niby wszystko poszło a wciąż te same są aktywne (między innymi te związane z odłaczeniem i słabym akumulatorem).


Jak procedura kasowania powinna być przeprowadzona?

Na kluczyku, na zapłonie czy na pracującym silniku? Co po skasowaniu? Reset, czy odpalamy i jedziemy?


Ponadto zauwazyłem nowy błąd którego wcześniej nie miałem:

z modułu TEL: D690


Wersja aplikacji: 2.3.21

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytaie o funkcje serwisowe / adaptacja EGR


Maksymalna wartosc jaka moge dac dla mojego N57 to 0 zmienic na 0.7 . Przy wiekszej wartosci leci blad


Da sie zmienic jakos ten limit np. do 40 mg/stroke ?


pozdrawianm,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie o adapter Carista. Zakupilem taki poniewaz byl polecany. Polaczenie sie z nim to koszmar albo trwa to 5 min albo wywali blad. Raz na 10 razy sie polaczy. Probowalem na roznych telefonach. Wylaczalem bt w samochodzie bo myslalem ze to przez to. Jednak na 2 tel xiaomi MI6 i MI5 zawsze problemy. Nie wiem czy adapter jest uwalony czy co. Dzisiaj sproboje na huawei od zony. Czy tez macie z nim problemy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Tez mam cariste i żadnych problemow z połączeniem. Niby mówią ze caristy nikt nie podrabia ale moze sprawdz programem do testowania adapterow elm co tam ci wyswietli

🙃🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytaie o funkcje serwisowe / adaptacja EGR


Maksymalna wartosc jaka moge dac dla mojego N57 to 0 zmienic na 0.7 . Przy wiekszej wartosci leci blad


Da sie zmienic jakos ten limit np. do 40 mg/stroke ?


pozdrawianm,

Do czego służy ta opcja i w jaki sposób zmiana wartości wpływa na pracę silnika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się jednak jest trochę wątpliwości co do wartości ustawień , z tego co przeczytałem rekomendowane jest ustawienie w n47 wartości 0,7 jednak są opinie że wpływa to negatywnie na dynamikę.


Wartość 0,7 oznacza że zawór jest całkowicie zamknięty podczas jazdy ?

Ktoś może to wyjaśnić jak zrobić żeby ustawienie było optymalne bez utraty osiągów oraz uzyskać czyste spaliny w komorze spalania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wyprogramuj EGR i usuń go później fizycznie. Osiągniesz pożądane cele. Jeżeli nie chcesz aż tak ingerować ustaw zawór na 0,7.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
próbowalem podlaczyc dzis f10 z silnikiem n57. aplikacja laczy sie przez icar pro 4.0 bt. mozna sprawdzic akumulator, mozna sprawdzic dpf, ale nie przy live data i oczekiwane - jest blad polaczenia ze sterownikiem silnika. znany problem? czy cos zle ustawilem przy polaczeniu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.