Skocz do zawartości

[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej


pawelgawel

Rekomendowane odpowiedzi

A w przyszłości będzie też możliwość inicjalizacji czujnika zmierzchu?

O ile mi wiadomo nie ma takiej możliwości.

 

Przy próbie inicjalizacji czujnika deszczu pojawia się błąd "Podfunkcja nie jest obsługiwana. Nieprawidłowy format"

Jaki moduł RLS wykrywa apka? RLS_87?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem :)

potrzebuję pomocy...

pacjent e61 3.0d 231km przebieg ori 260 000km...

przy 200 000km była robiona adaptacja dpf...

teraz kręcąc się wokół komina (automat niskie obroty) bardzo często wypala DPF mimo niskiego ciśnienia wstecznego

w trasie ok 400km a wokół komina 150-250km i włącza wypalanie (sam proces wypalania przebiega ok)

czyżby czas na czyszzczenie DPF z popiołów w specjalistycznym zakładzie?

korekcje wtrysków od 0,01 do 0,3 więc ideał, jedzie ok, moc ma :)

aaa temperature trzyma ok 88-92 stopnie więc termostaty ok (Prtscr robiony jakiś czas po jeździe)


d4d45b08c4e4a178med.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest w planach dodanie opcji inicjacji szyb? Oraz innego programowania jak w Carista? Chętnie będę wspierać nowe funkcje aplikacji. Chciałbym też zaprogramować auto, żeby włączając "auto" nawiew nie aktywowała się z automatu klimatyzacja. Wiem, że jest taka opcja w NCS Expert, ale nie mogę go zdobyć do E87, a może masz w planach dodanie opcji tego typu programowania?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Jest w planach dodanie opcji inicjacji szyb? Oraz innego programowania jak w Carista? Chętnie będę wspierać nowe funkcje aplikacji. Chciałbym też zaprogramować auto, żeby włączając "auto" nawiew nie aktywowała się z automatu klimatyzacja. Wiem, że jest taka opcja w NCS Expert, ale nie mogę go zdobyć do E87, a może masz w planach dodanie opcji tego typu programowania?

 

Jak nie możesz zdobyc? Przecież to jest wszędzie. Instalujesz INPE i masz NCSEXPERTA. Najgorsze to jest ogarnięcie tego dziwneho programu. Ja to z klimatyzacją robiłem przez CARLY. Poodpalałem też sobie napis AUTO, jak jest AUTO wciśnięte na klimie i to chyba wszystko co w CARLY można zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest w planach dodanie opcji inicjacji szyb? Oraz innego programowania jak w Carista? Chętnie będę wspierać nowe funkcje aplikacji. Chciałbym też zaprogramować auto, żeby włączając "auto" nawiew nie aktywowała się z automatu klimatyzacja. Wiem, że jest taka opcja w NCS Expert, ale nie mogę go zdobyć do E87, a może masz w planach dodanie opcji tego typu programowania?

 

Jak nie możesz zdobyc? Przecież to jest wszędzie. Instalujesz INPE i masz NCSEXPERTA. Najgorsze to jest ogarnięcie tego dziwneho programu. Ja to z klimatyzacją robiłem przez CARLY. Poodpalałem też sobie napis AUTO, jak jest AUTO wciśnięte na klimie i to chyba wszystko co w CARLY można zrobić.

Nie mam Carly, subskrypcja jest dość droga na taką jednorazową zabawę. Miałem Carista ale już też mi się skończyła.

Mam INPE i NCSexpert ale do niego nie trzeba jakichś baz danych? Nie wiem jakie byłyby do tego komendy z tą klimatyzacją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nic nie trzeba. Ja zawsze działam z instrukcją, bo jest to program kompletnie nieintuicyjny. Ale są nakładki na niego z opisami co dana linijka zmienia NCS DUMMY lub trzeba przekopać internet. Łączysz się z konkternym modułem. Zgrywasz jego ustawienia. Zmieniasz co potrzebujesz i wrzucasz ponownie do sterownika.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie trzeba. Ja zawsze działam z instrukcją, bo jest to program kompletnie nieintuicyjny. Ale są nakładki na niego z opisami co dana linijka zmienia NCS DUMMY lub trzeba przekopać internet. Łączysz się z konkternym modułem. Zgrywasz jego ustawienia. Zmieniasz co potrzebujesz i wrzucasz ponownie do sterownika.

Ok to spróbuję. Jest gdzieś jakaś duża instrukcja czy wszystko osobno szukać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
mógłbym prosić o kod do BTool Expert

 

Zawsze możesz przeczytać pierwszy post kolegi jak uzyskać kod na testy. Jest wyraźnie napisane że pawel prosi o taką informacje na prywatną wiadomość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mógłbym prosić o kod do BTool Expert

 

Zawsze możesz przeczytać pierwszy post kolegi jak uzyskać kod na testy. Jest wyraźnie napisane że pawel prosi o taką informacje na prywatną wiadomość.

Apka nie jest droga, dajcie człowiekowi zarobić swoją ciężką pracą :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Jest jakaś poprawa wycieraczek?

 

Wg mnie jest poprawa. DO tej pory miałem mocno opóźnioną reakcję sensora na deszcz, musiałem wspomagać się, że tak powiem, ręcznie :) (wymuszając ruch wycieraczki)


Teraz miałem na krótkim odcinku okazję jechać w deszczu i dużo szybciej reaguje już od najniższego ustawienia na manetce.


PS. Popieram przedmówcę - można przetestować czy apka działa i czy się podoba w wersji lite. Jeśli jest ok to uważam, że 50 pln to i tak nie wiele za taki możliwości. Najlepiej wszystko za darmo - motywacja dla twórcy musi być żeby rozwijał projekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.