Skocz do zawartości

[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej


pawelgawel

Rekomendowane odpowiedzi

Jak mawia mój kolega: jak ktoś twierdzi że chce coś tobie dać, to tak naprawdę chce coś ci zabrać;) Niefajnie. Polecam karty płatnicze prepaid.


Patrick96, ustawienia masz w porządku? Tzn adapter: EMLM 327, Protokół D-Can? Jakieś inne aplikacje typu Carly, Deep Obd działają na tym adapterze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carista zaoferowała darmowy 1 miesiąc. Nie dajcie się nabrać. Po miesiącu zdjęli mi z konta opłatę roczną.

 

A wiadomo jak uniknąć opłaty?

trzeba odinstalować przed upływem miesiąca? to wystarczy? - mnie się kończy miesiąc za kilka dni

Pozdrawiam,

47

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carista zaoferowała darmowy 1 miesiąc. Nie dajcie się nabrać. Po miesiącu zdjęli mi z konta opłatę roczną.

 

A wiadomo jak uniknąć opłaty?

trzeba odinstalować przed upływem miesiąca? to wystarczy? - mnie się kończy miesiąc za kilka dni

 

Nie wiem, ale lepiej odinstaluj i zastrzeż wszystkie numery kart jakie masz w necie.

Użyłem aplikacji tylko raz i nie jest mi do niczego potrzebna. Napisałem do nich , żadnej reakcji. Bank powiedział, że pomoże :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carista zaoferowała darmowy 1 miesiąc. Nie dajcie się nabrać. Po miesiącu zdjęli mi z konta opłatę roczną.

 

A wiadomo jak uniknąć opłaty?

trzeba odinstalować przed upływem miesiąca? to wystarczy? - mnie się kończy miesiąc za kilka dni

 

Nie wiem, ale lepiej odinstaluj i zastrzeż wszystkie numery kart jakie masz w necie.

Użyłem aplikacji tylko raz i nie jest mi do niczego potrzebna. Napisałem do nich , żadnej reakcji. Bank powiedział, że pomoże :)

 

znalazłem jak to zrobic:


- wchodzimy w google play,

- klikamy na opcje (trzy poziome kreseczki w lewym gorym rogu)

- wybieramy subskrypcje

- powinno sie tam pojawić Carista OBD2

- wybieramy Carista OBD2

- wybieramy cancel subsription

Pozdrawiam,

47

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


- wchodzimy w google play,

- klikamy na opcje (trzy poziome kreseczki w lewym gorym rogu)

- wybieramy subskrypcje

- powinno sie tam pojawić Carista OBD2

- wybieramy Carista OBD2

- wybieramy cancel subsription

 

Dokładnie tak trzeba zrobić, potwierdzam !

Żadne odinstalowanie nie anuluje subskrypcji i opłata nie zostanie zwrócona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak odepniesz baterię i potem podłączysz wszystko spowrotem to błędu nie będzie. Wydaje mi się że ewentualne błędy znajdziesz/skasujesz w module MRS. Wiem że koledzy kasowali np błąd maty. Jak chcesz mogę w weekend przetestować na swoim aucie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem właśnie po zakupie ELM z wyżej podanego linku , i tym razem śmiga :)

Odczytałem następujące błędy :

30BE Injektor , Kalibrierung : Plausibilität

2EF7 Kennfeldthermostat , Ansteuerung

2AF4 Stickoxidsensor, elektrisch

2AF2 Stickoxidsensor, lambda linear

2AF6 Stickoxidsensor, lambda binär

2C7E Lambdasonde nach Katalysator, Trimmregelung

2AF9 Stickoxidsensor, Nox-Signal: Schubprüfung

Co do pierwszego błędu to wyskoczył ostatnio gdy ze znajomym zaprogramowaliśmy wtryskiwacze , były przedtem podane jakieś inne wartości niż te nabite na wtryskach. Dosyć dziwne i nie wiem jak się na to zapatrywać.

Co do termostatu to osiąga temp. ok88' po 18km , 16 min jazdy. Podobno niby ok

A z pozostałymi błędami męczę się od zakupu auta czyli już rok

Wymuszenie spalania Nox'a nie pomogło. Sygnał na sondach jest , więc są sprawne. Żadne emulatory też nie pomogły. świece nowe ,cewka ostatnio jedna wymieniana. Pozostałe 3 mają ok. 60 tys.

Jest jakiś mocny , na te problemy ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem właśnie po zakupie ELM z wyżej podanego linku , i tym razem śmiga :)

Odczytałem następujące błędy :

30BE Injektor , Kalibrierung : Plausibilität

2EF7 Kennfeldthermostat , Ansteuerung

2AF4 Stickoxidsensor, elektrisch

2AF2 Stickoxidsensor, lambda linear

2AF6 Stickoxidsensor, lambda binär

2C7E Lambdasonde nach Katalysator, Trimmregelung

2AF9 Stickoxidsensor, Nox-Signal: Schubprüfung

Co do pierwszego błędu to wyskoczył ostatnio gdy ze znajomym zaprogramowaliśmy wtryskiwacze , były przedtem podane jakieś inne wartości niż te nabite na wtryskach. Dosyć dziwne i nie wiem jak się na to zapatrywać. Noxa proponuję szybko ogarnąć bo za jakiś czas będzie problem z katem

Co do termostatu to osiąga temp. ok88' po 18km , 16 min jazdy. Podobno niby ok

A z pozostałymi błędami męczę się od zakupu auta czyli już rok

Wymuszenie spalania Nox'a nie pomogło. Sygnał na sondach jest , więc są sprawne. Żadne emulatory też nie pomogły. świece nowe ,cewka ostatnio jedna wymieniana. Pozostałe 3 mają ok. 60 tys.

Jest jakiś mocny , na te problemy ? :D

 

Zapala Ci się check engine na desce po dłuższej jedzie?

Masz do wymiany czujnik nox, znajduje się mniej więcej na srodku auta, po stronie pasażera na wydechu, koszt około 1800 zł-po jego wymianie wszystkie błędy 2AF.. powinny zniknąć. Błąd 2EF7 to padnięta grzałka na termostacie, będzie się otwierał ale zimą i na postoju może być problem z grzaniem płynu, koszt około 400 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Check wyskakuje zawsze po przejechaniu ok. 60-170km , mimo iż sondy pokazują normalnie sygnał , że pracują to też może je to kwalifikować do wymiany ?

Dodam jeszcze , że w tłumiku środkowym wygłuszenie mam usunięte , nie wiem czy to może coś powodać czy raczej nic nie powoduje.

Bo jak to faktycznie sonda to powiem szczerze , że wolę wyciąć noxa i wgrać softa żeby nie widział sond , zyska to na mocy i na dźwięku.

Co do wtrysku da się uzyskać te kody IMA co były przedtem zaprogramowane ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.