Skocz do zawartości

PowerKit BMW G30


kamiloo98

Rekomendowane odpowiedzi

Jeździłem 540xi i M550i, z opcjonalnym wydechem 540xi jest o wiele głośniejsze niż M550i. Jak dla mnie problemem było to że w M550 jak dałem komfort było cichutko, a 540xi z wydechem M Performance nadal jak dla mnie był o wiele za głośny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 404
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzięki za cenny komentarz, zachowam ostrożność w takim razie. Kolega już do swojego zamówił, wiec przejadę się jego autem, zanim zamówię do swojego :)

 

Pozdrawiam

Life's too short to drive boring cars!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem o MGM, ale w 4ce mam MPerformance z 440 i jestem bardzo zadowolony z brzmienia, nie za cicho, nie za głośno. Poza tym nie lubię za bardzo rozwiązań aftermarketowych...
Life's too short to drive boring cars!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
No i stało się:) dzisiaj zamówiłem wydech M Performance do mojej 540i. Decyzje ułatwił rabat 25proc w Bawaria Motors;) wydech wyszedł zatem 3700 i końcówki 1600 brutto. Do tego musiałem jeszcze dokupić dyfuzor od M550i, bo końcówki MP są znacznie grubsze i maja kształt taki jak w 550. Myślałem jeszcze o dyfuzorse MP carbonowym ale cena zwaliła mnie z nóg:-( okazało się ze jest droższy niż kompletny wydech z koncowkami! Zostałem na razie przy standardowym z M550i za 300 pln. Teraz odliczam już dni do odbioru mojego Rekina;) dostałem info ze jest już w PL, wiec już niedługo będę mógł się podzielić wrażeniami jeśli chodzi o Performance i wrażenia odsłuchowe;)
Life's too short to drive boring cars!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie jestem znawcą i moje pytanie może wydać się dziwne ale proszę o wyrozumiałość :D

 

Jak czytałem o G30, to widziałem, że silnik 530i miał mieć więcej mocy ok. 272 o ile dobrze pamiętam a jest 252km. U konkurencji np. VW Arteon ma 280km.

 

Pytanie czy jest szansa w przyszłości na zwiększenie mocy ale w BMW, żeby nie tracić gwarancji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem znawcą i moje pytanie może wydać się dziwne ale proszę o wyrozumiałość :D

 

Jak czytałem o G30, to widziałem, że silnik 530i miał mieć więcej mocy ok. 272 o ile dobrze pamiętam a jest 252km. U konkurencji np. VW Arteon ma 280km.

 

Pytanie czy jest szansa w przyszłości na zwiększenie mocy ale w BMW, żeby nie tracić gwarancji?

 

Podobno do 530i nie będzie MPPK (tj. zestawu zwiększającego moc od BMW) ale ma pojawić się wersja rozwojowa silnika z 530i (B48) z mocą ok. 300 KM i z oznaczeniem 535i.

 

Premiera tej jednostki nastąpi w X2 M Performance

Sprzedam koła zimowe do E84 WZ-318 7,5X17 ET-34 5X120, Opony Pirelli Sottozero 2 225/50/17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://parts.auto-dynamics.pl/chip-turbo-elektronika/7033-bmw-530i-g30-g31-185kw-elektroniczny-modul-silnika-novatune-chiptuning-box-power-performance-kontroler-ecu-sterownik-hartge.html

 

Jest informacja, że nie traci się gwarancji. Rozumiem, że jak jadę na serwis to wyjmuje to i nie ma problemu?

 

Zwiększają wartości z 252km do 295km, nie będzie to miało wpływu na silnik? Przez 5 lat może zrobie maksymalnie 60-70 tys. km, ale chciałbym zachować gwarancję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Oficjalna informacja odnośnie PowerKit'ów dla G30/G31 (stan na listopad 2017)

 

http://i63.tinypic.com/etfaf7.jpg

 

http://i67.tinypic.com/15rcby9.jpg

 

http://i67.tinypic.com/349e4uu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Oficjalna informacja odnośnie PowerKit'ów dla G30/G31 (stan na listopad 2017)

 

 

 

http://i67.tinypic.com/15rcby9.jpg

 

 

Do 520i i do 540i :)

 

540i kolejny raz ukazuje się jako najlepszy wybór do G30 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Coś nie mogę tego rozszyfrować, są jakieś dane power kitu dla 530d ?

PowerKit dla silnika B57 w G3x miał być dostępny od połowy 2017 roku.

Do dziś nie doczekał się premiery :)

Edytowane przez prmax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
530 D wiadomo kiedy pokaże się power kit ?
Coś nie mogę tego rozszyfrować, są jakieś dane power kitu dla 530d ?

PowerKit dla silnika B57 w G3x miał być dostępny od połowy 2017 roku.

Do dziś nie doczekał się premiery :)

 

Wszystko masz wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
ma pojawić się wersja rozwojowa silnika z 530i (B48) z mocą ok. 300 KM i z oznaczeniem 535i.

Premiera tej jednostki nastąpi w X2 M Performance

To by była dla mnie najrozsądniejsza wersja - przy założeniu silnika benzynowego plus niskiej stawki akcyzy. Ale to może dopiero pojawić się w LCI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.